نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

امروزه اکثر لوازم خانگی بعد از مدتی دچار نقص یا خرابی می شوند که به تعمیر یا تعویض نیاز دارند برای همین نمایندگی های این لوازم خانگی سرویس و تعمیر لوازم خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

در هنگام خرید لباسشویی و یا وسیله دیگر حتما در مورد وجود نمایندگی تعمیرات از فروشنده سوال کنید و در این مورد از اوراهنمایی بخواهید.

شرکت آریان نمایندگی آاگ با ارائه بهترین خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به شما عزیزان این امکان را می دهد که هر موقع در صورت نیاز در اسرع وقت خدمات خود را عرضه می کند.

در حقیقت نمایندگی آاگ در این راستا از بهترین تکنسین های با تجربه برای تعمیر لباسشویی آاگ و غیره استفاده می کند.

تعمیر لباسشویی آاگ باید توسط تعمیرکار مربوطه همراه با قطعات فابریک انجام گردد تا به لباسشویی شما عزیزان آسیبی وارد نشود و باعث افزایش طول عمر دستگاه شما باشد.


تمام وسایل برقی از جمله لباسشویی نیز مانند سایر وسایل برقی با گذشت زمان نیازبه سرویس دوره ای و در صورت خرابی قطعه نیاز به تعمیر دارد. در واقع تعمیر لباسشویی آاگ امری تخصصی و حساس است که در صورت بروز هر گونه مشکل جدی بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.

در اینجا به طور خلاصه به تعدادی از مشکلات ماشین لباسشویی آاگ که به تعمیرماشین  لباسشویی آاگ نیاز است می پردازیم :

-روشن نشدن ماشین لباسشویی

- عدم وجود جریان آب و یا آبگیری نکردن دستگاه

-قطع برنامه کار بعد از مرحله آبگیری

- آبگیری متوقف نشده ، نشت آب و یا تخلیه نکردن آب و هر گونه مشکل مشابه

-از بین رفتن هیتر و گرم نکردن آب

-شنیدن صدای زیاد ماشین لباسشویی در حین کار

-حل نشدن پودر لباسشویی در آب

-خاموش شدن لباسشویی حین کار

-اشتشمام بوی سوختگی بعد از روشن شدن


در این بخش به شرح مشکلات اصلی در ارتباط با لباسشویی آاگ می­پردازیم:

*علت اینکه  لباسشویی آاگ به درستی آبگیری نمی­کند چیست ؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و رفع عیب چه باید کرد ؟

1-در ابتدا شیر آب را چک کنید امکان دارد که بسته شده باشد و یا به مرور زمان توسط آهک داخل آب پوشیده شده باشد.

2- اما در این قسمت شلنگ ورودی در صورتی که دچار آسیب و یا پیچ خوردگی شده باشد از آبگیری صحیح لباسشویی جلوگیری خواهد کرد. شلنگ را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز تعمیر کنید.

3-امکان دارد که فیلترهای موجود در شلنگ ورودی آب مسدود شده باشد.جهت تمیز کردن فیلتر از دفترچه راهنمای فارسی آاگ استفاده کنید.

4-سعی کنید که فشار آب ورودی را بررسی کنید زیرا در فصل گرمای سال فشار آب ورودی نسبت به سایر فصل­ها کمتر باشد.

 *چرا لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمیکند ؟ برای تعمیرماشین لباسشویی آاگ و عیب یابی چه باید کرد ؟

1-یکی از علت­های عدم تخلیه لباسشویی وجود پارگی و آسیب در شلنگ تخلیه است. شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید در صورت مشاهده پیچ خوردگی آن را صاف کنید و در غیر این صورت ممکن است شما نیاز به تعویض شلنگ داشته باشید. جهت تامین قطعات فابریک با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

2-فیلتر پمپ تخلیه را چک کنید. ممکن است پمپ توسط اشیا ریز و یا پرز لباس­ها مسدود شده باشد.

3-اتصالات شلنگ تخلیه را پیدا کنید و در صورتی که متوجه شدید اتصالات بدرستی انجام نشده است و یا شل است آن را سفت کنید.

4-ممکن است  یک برنامه شستشو ، بدون فاز تخلیه تنظیم کرده­اید..

*چرا درب لباسشویی آاگ به درستی بسته نمی­شود ، برای تعمیرماشین لباسشویی آاگ و عیب یابی چه باید کرد ؟

1 -ممکن است قفل درب و یا میکروسوئیچ لباسشویی آاگ دچار خرابی شده باشد. در این صورت باید اقدام به تعویض این قطعات بکنید.

2-در لباسشویی را یکبار به طور کامل کنید و بررسی کنید لباس و یا اشیا خارجی مانع از بسته شدن درب نباشند.

3-در صورت روشن بودن anti-flood  درب بسته نخواهد شد.

*چرا لباسشویی آاگ وارد فاز چرخش نمی­شود ، برای تعمیرات چه باید کرد ؟

1-ممکن است فاز spin خاموش باشد. دستگاه را روی برنامه چرخش تنظیم کنید.

2-اگر لباس­ها را به صورت متعادل در دستگاه پخش نکرده باشید لباسشویی وارد فاز چرخش نخواهد شد. در این صورت باید ماشین لباسشویی را خاموش کنید و لباس را بادست باز کنید و در تمام فضای وان پخش کنید.

3-ممکن است کنترل لباسشویی دستور چرخش را صادر نمی­کند. برای رفع این مشکل می­توانید لباسشویی را یکبار از برق بیرون بکشید. چند دقیقه صبر کنید. سپس به صورت مجددا دوشاخه لباسشویی را به برق بزنید.یکی از راه­کارهای قدیمی جهت ریست کردن تنظیمات لباسشویی این است که در مدت زمان 12 ثانیه شش بار درب لباسشویی را باز و بسته کنید. اگر چه این راهکار قطعی نیست اما در اکثر موارد جواب می­دهد.

*چرا برنامه شستشو در لباسشویی آاگ شروع نمیشود ؟ برای تعمیرماشین لباسشویی آاگ و عیب یابی چه باید کرد ؟

1-ممکن است پریز برق در سوکت اصلی متصل نباشد.

2-فیوز خانه را جهت هرگونه قطعی برق بررسی کنید.

3-به صفحه برنامه لباسشویی آاگ دقت کنید ممکن است شروع با تاخیررا تنظیم کرده باشید. برای شروع بلافاصله برنامه، تاخیر شروع را لغو کنید.

4-اگر عملکرد قفل کودک فعال شده است آن را غیر فعال کنید.

*نشتی آب لباسشویی آاگ را چگونه برطرف کنیم ؟

1-از علت های شایع ریختن آب بر روی زمین نشت از کوپلینگ شیلنگ آب است. اطمینان حاصل کنید که کوپلینگ محکم است.

2-اگر فیلتر پمپ تخلیه محکم نشده باشد احتمال نشتی وجود دارد.

3-شلنگ تخلیه را جهت وجود هرگونه آسیب بررسی کنید.

4-اطمینان حاصل کنید که شیلنگ ورودی آب هیچ آسیبی ندارد.

*چرا نمیتوانیم درب لباسشویی آاگ را باز کنیم ، برای تعمیرماشین لباسشویی آاگ و عیب یابی چه باید کرد ؟

1- اگر جریان ورودی برق به دستگاه قطع باشد درب لباسشویی باز نمی­شود. جریان برق خانه و فیوز را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه قدرت الکتریکی را دریافت می کند.

2-اگر برنامه شستشو به اتمام نرسیده نباشد شما قادر به باز کردن درب لباسشویی آاگ نخواهید بود. تا اتمام کامل فرآیند شستشو صبر کنید.

3-اگرآب موجود در وان به صورت کامل خالی نشده باشد درب لباسشویی به هیچ وجه باز نخواهد شد. در صورت مشاهده آب در وان تخلیه یا برنامه چرخش را تنظیم کنید.

*چرا لباسشویی آاگ صدا میدهد ؟ برای رفع عیب و تعمیرماشین لباسشویی آاگ چه کار کنیم ؟

1-سطح نادرست دستگاه از علت ­های بسیار مهم تولید صدای ناهنجار توسط لباسشویی آاگ است. جهت تراز دستگاه به بخش نصب در دفترچه راهنمای لباسشویی آاگ مراجعه کنید.

2-اگر لباسشویی خود را به تازگی نصب کرده اید ممکن است حذف بسته بندی و یا پیچ و مهره های حمل و نقل را فراموش کرده باشید.

3-اگر حجم لباس­ها بسیار کم باشد لباسشویی هنگام چرخش و یا آبگیری صدا می­دهد. جهت اطلاع از حجم استاندارد لباس مطابق با مدل لباسشویی خود به دفترچه راهنما مراجعه کنید.

در برخی موارد ممکن است علت تولید صدای ناهنجار مشکلات فنی مربوط به موتور باشد. عیب یابی و رفع عیب موتور نیازمند دانش فنی تکنسین­های دوره دیده است. جهت دریافت خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی AEG آاگ در تهران در محل با یکی از شماره های تماس بگیرید.

*چرا چرخه شستشو در لباسشویی آاگ طولانی تر از زمان نشان داده شده است ، برای تعمیرماشین لباسشویی آاگ و عیب یابی چه باید کرد ؟

1-فشارآب ورودی در صورتی که کم یا ضعیف باشد لباسشویی جهت جبران آن چرخه شستشو را طولانی تر انجام می­دهد تا لباس­ها کاملا تمیز شوند.

2-در صورتی که فشار آب ورودی به لباسشویی آاگ مناسب بود باید تایمر لباسشویی خود را جهت وجود خرابی بررسی کنید.

*چرا نتایج شستشو در لباسشویی آاگ رضایت بخش نیست ، برای تعمیرماشین لباسشویی آاگ و عیب یابی چه باید کرد ؟

1-مواد پاک کننده ای که استفاده کردید کافی نیست و درست نیست. مقدار مواد شوینده را افزایش دهید یا از یک ماده دیگر استفاده کنید.

2-برای پاک کردن لکه های سفت و سخت استفاده از محصولات خاص استفاده کنید.

3-دمای نامناسب جهت شسشتو تنظیم شده است. اطمینان حاصل کنید که دمای صحیح را تنظیم کرده اید.

4-بار شستشو بیش از حد است. هرگز فراموش نکنید بار اضافی می­تواند صدمات جدی به دستگاه وارد کند.

نکاتی که به شما کمک می کند که کمتر به تعمیرماشین لباسشویی آاگ احتیاج پیدا کنید را برای شما بازگو می کنیم.

1-تلاش کنید برای جلوگیری از تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، ماشین لباسشویی را در محیط هایی که احتمال دارد آب به زیر آن برود نگذارید، و اگر مجبور بودید، آن را از سطح زمین بالاتر قرار دهید.

2-در صورتی که ماشین لباسشویی دیجیتال آاگ شما خطایی را بر روی صفحه نمایش داد می توانید از دفترچه راهنمایی که در بخش آموزش تعمیرات لباسشویی آاگ در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید تا بتوانید از روی آن تعمیر لباسشویی آاگ خود را تا جایی که ممکن است خودتان انجام دهید.

3-هنگامی که متوجه شدید صداهای عجیبی از موتور آن می آید و یا به طور ناگهانی از حرکت ایستاد و درب آن قفل مانده بود لطفا خودتان قبل از تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، با دقت کد خطای آن را خوانده و راهنمای آن را از بخش آموزش تعمیر لباسشویی آاگ سایت ما مطالعه بفرمائید. در صورتی که ممکن است تعمیر لباسشویی توسط خودتان با مشکل بیشتری روبرو شود دست نگه داشته و با مراکز معتبر تعمیر لباسشویی آاگ تماس حاصل فرمایید.

4- اگر برای سلامتی خودتان ارزش قائل هستید، سعی کنید هیچ‌وقت لباس های کثیفتان را درون محفظه لباسشویی نگه ندارید زیرا این کار باعث تولید باکتری خواهد شد.


نمایندگی آاگ انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیر قطعات ماشین لباسشویی آاگ و غیره خراب را با قطعات اصلی و فابریکی را برای ماشین لباسشویی آاگ تعویض می کنند.

برای اطلاع از تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با ما تماس بگیرید.

همکاران ما در نمایندگی آاگ هر روز آماده خدمت با شما عزیران برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ می باشند.  تعمیر لباسشویی آاگ باید توسط تعمیرکار مربوطه همراه با قطعات فابریک انجام بگیرید تا به لباسشویی شما عزیزان آسیبی وارد نشود و باعث افزایش طول عمر دستگاه شما باشد.


در صورتی که به دلیل مشکلات خرابی زیاد ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم زیاد شده اند و نگران هستید و به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی آ ا گ خود هستید، فقط تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی آاگ واگذار کنید .

تعمیر لباسشویی آ ا گ یکی از حساس‌ترین انواع تعمیرات محصولات برقی خانگی است. شما  اگر به موقع یعنی هر 6 ماه یک بار ماشین لباسشویی آ ا گ را به دست سرویس‌کار بسپارید؛ می‌توانید اطمینان پیدا کنید که به تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ حالا حالا نیاز نخواهید داشت.


دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ اقدام کرد . این دلایل در قسمت بالا و در مقالات قبلی ذکر شده است که باید تمام این موارد را در نظر گرفت تا در هنگام بروز مشکل برای لباسشویی فورا با متخصصین نمایندگی آاگ تماس گرفته تا آنها در اولین فرصت اقدام به تعمیر لباسشویی آاگ شما بکنند.

 

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 


 

برچسب ها :
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ , علت خرابی تعمیر ماشین لباسشویی آی گ , عیب یابی ماشین لباسشویی AEG


تعمیر ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب