نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

تعمیرات لوازم خانگی آاگ

امروزه با وجود پیشرفت فناوری هر روزه شاهد تولید و ساخت انواع مختلف از لوازم خانگی هستیم. هرشرکت در هر کشور لوازم خانگی خود را با نام های گوناگون وارد بازارمی کند . البته این شرکت ها برای اینکه بتوانند از محصولات خود پشتیبانی کنند و در صورت لزوم به دلایل مختلف همچون خرابی قطعات و فرسودگی بتوانند مشتریان خود را رضای نگه دارند اقدام به تاسیس نمایندگی در هر شهر و کشوری کرده اند .

یکی از این شرکت ها که اقدام به تولید ماشین لباسشویی و ظرفشویی کرده شرکت آاگ می باشد این شرکت با سابقه طولانی و درخشان در عرصه تولید لوازم خانگی آاگ محصولات خود را به همه کشورها از جمله ایران عرضه کرده است .

در هر خانه ایرانی حداقل چند وسیله از لوازم خانگی آاگ وجود دارد که در بین آنها ماشین ظرفشویی آاگ و لباسشویی آاگ دیده می شود. وقتی که هموطنان ما برای خرید این گونه لوازم به فروشگاه و مغازه های معتبر مراجعه می کنند از فروشنده در مورد نوع ، ساخت کدام کشور ،مزایای و معایب و دیگر اطلاعات از او سوال میکنند و درآخر کار از فروشنده در مورد نمایندگی های وسیله مورد نظر سوال می کنند .

آیا می دانستید که وجود یک نمایندگی چقدر می تواند مفید باشد با وجود این گونه نمایندگی ها خریداران دیگر نگران خرابی قطعات وسیله برقی خود نیستند چون می توانند با یک تماس وسیله مورد نظر خود را تعمیر کنند.

شرکت آریان که نمایندگی آاگ را در اختیار دارد افتخار دارد که می تواند نگرانی این عزیزان را در مورد تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی آاگ برطرف کند و به این خریداران این ضمانت را می دهد که از قطعات فابریکی و اصلی خود سازنده لوازم خانگی آاگ استفاده کرده و در این مورد به آنها اطمینا ن می دهد که نصب و تعمیر و تعویض قطعات توسط بهترین و برجسته ترین تکنسین های آموزش دیده انجام می شود .

در صورت هر گونه ایراد یا مشکل درتعمیر لوازم خانگی آاگ می توانید با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید همکاران ما در اولین فرصت برای رفع این مشکل در محل حاضر می شوند.

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
تعمیرات لوازم خانگی آاگ , تعمیرات لوازم خانگی آی گ , تعمیرات لوازم خانگی AEG


تعمیرات لوازم خانگی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب