021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

بلبرینگ لباسشویی آاگ

یکی از قطعات اساسی در لباسشویی ،بلبرینگ لباسشویی آاگ است، خراب شدن آن باعث به وجود آمدن صدای زیاد در لباسشویی میشود.برای رسیدن به بلبرینگ های ماشین لباسشویی باید ابتدا دیگ یا همان مخزن شستشو را از ماشین خارج کنید.

بلبرینگ لباسشویی آاگ چیست ؟ درواقع بلبرینگ ماشین لباسشویی آاگ به چرخش دیگ شستشو کمک می کند. به این صورت که دیگ شست و شو از درون بلبرینگ های ساچمه ای سه رد می شوند.

کار این قطعه بلبرینگ لباسشویی آاگ به چرخش لباسشویی کمک میکند و دیگ شست و شو در لباسشویی از دورن این قطعه میگذرد، این قطعه امروزه در انواع مختلفی تولید میشوند و به چرخش و شست و شوی لباسشویی کمک میکنند.

دلایل خرابی  بلبرینگ لباسشویی آاگ

-علت خراب شدن کیت بلبرینگ باعث شاهد نشتی آب در لباسشویی باشیم.

-یکی دیگر از مشکلات سر و صدای زیاد لباسشویی هم  است که علت آن خرابی بلبرینگ لباسشویی آاگ آن است. به این دلیل که این قطعه در میان شفت قرار دارد و وجود مشکل در این قطعه باعث برهم خوردن تعادل دیگ میشود و در حال چرخش سر و صدای زیادی ایجاد میکند.

- استفاده مداوم پشت سر هم :

 هر بار استفاده و پایان سیکل شستشو لباسشویی حتما باید 4 ساعت زمان استراحت به لباسشویی داده شود تا اجزای مکانیکی مانند شفت و بلبرینگ ها خنک شوند، استفاده از لباسشویی پشت سر هم باعث خوردگی اجزای بلبرینگ لباسشویی آاگ و دفورمه شدن کاسه نمد و نفوذ آب به شفت و بلبرینگ ها  میشود

 - پر کردن لباسشویی:

 دراین جا پر کردن بیش از حد لباسشویی باعث فشار زیاد به بلبرینگهای می شود. همیشه به مقدار مناسب لباسشویی را پر کنید وزن اضافه لباس ها باعث سایدگی بلبرینگ های لباسشویی آاگ میشود .

عوض کردن بلبرینگ ماشین لباسشویی آاگ

1-ابتدا لباسشویی را خاموش کنید.

2-سپس کنترل پنل دستگاه را باز کنید، توصیه میکنیم پیش از انجام کار یک عکس از نحوه سیم پیچی های دستگاه بگیرید.

3-سپس محفظه نگهدارنده مواد شوینده را از جای خود خارج کنید تا بتوانید لوله مواد شوینده را خارج کنید و برای اینکار از یک انبردست استفاده نمایید.

4-پس از انجام تمام اینکارها باید دیگ شست و شو را از جای خود خارج کنید، سعی کنید نحوه اتصالات و سیم ها را به خاطر بسپارید.

5- موتور را آزاد نمایید تا بتوانید آن را از جایش خارج کنید، سیم ها و بلوک های رابط را حذف کنید و سیم ها را جدا نمایید تا موتور را از جایش خارج نمایید.

6-حال باید این قطعه خراب را بیابید، بلبرینگ لباسشویی آاگ پشت وان قرار دارد و با برداشتن وان میتوانید ان زا به سادگی بیابید.

7-قطعه خراب را بیرون بیاورید و جدا کنید سپس قطعه جدید را جایگزین نمایید، در حین انجام اینکار مراقب باشید تا آسیبی به هیچ بخشی از دستگاه وارد نشود.

8-بعداز اینکه قطعه را در جای خودش قرار دادید باید تمام قطعاتی را که برای پیدا کردن این بلبرینگ لباسشویی آاگ باز کرده اید را دوباره جایگزین کنید، در حین بستن پیچ ها مواظب باشید  که پیچ ها را محکم سر جای خود بسته اید و هیچ یک آنها شل نیستند زیرا شل بودن پیچ ها در حین کار دستگاه باعث سر و صدای زیادی خواهد شد.

 


در واقع تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی آاگ می تواند یکی از مشکلترین کار در تعمیر ماشین لباسشویی می باشد. برای رسیدن به بلبرینگ ها ی ماشین لباسشویی آاگ و تعویض آنها باید کاملا ماشین لباسشویی اوراق شود.برای همین باید از متخصص و تکنسین های نمایندگی آاگ کمک بگیرید .


باید این طور گفت که تعمیر بلبرینگ ها ماشین لباسشویی آاگ کار سختی است و برای تعمیر آن نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی دارید.برای این منظور با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگرید تا در اسرع وقت این مشکل را برای شما حل کنند.

 

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

 

برچسب ها :
بلبرینگ لباسشویی آاگ , آموزش تعویض بلبرینگ لباسشویی آی گ , علت خراب بلبرینگ لباسشویی AEG


بلبرینگ لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب