021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نمایندگی ظرفشویی آاگ

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

شرکت آریان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ برای اطمینان ازجلب رضایت شما، با کیفیت ترین سطح خدمات حرفه ای و با هزینه مقرون به صرفه راعرضه می دارد. در واقع خدمات زیادی از  جمله خدمات ظرفشویی آ ا گ که در این مرکز به صورت تخصصی به شما عزیزان داده می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی آاگ اشاره کرد.


نمایندگی ظرفشویی آاگ  دارای متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ که دارای تجربه و دانش تخصصی، ارائه انواع سرویس های تعمیراتی، جهت رفع هرگونه مشکل ماشین ظرفشویی آاگ آموزش دیده و آماده انجام تعمیر تمامی قطعات معیوب ماشین ظرفشویی آاگ می باشند.


در صورت تماس با تلفن نمایندگی ظرفشویی آاگ در تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

 

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ،تعمیرات لباسشویی آاگ ، تعمیرات یخچال فریزر آاگ ، تعمیرات ماکروویو آاگ ،  تعمیرساید بای ساید آاگ ، تعمیر جارو برقی آاگ

برای تعمیرات ظرفشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.


نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ برای جلب رضایت شما، بهترین خدمات نوین و با هزینه  مناسب برای شما ارائه می کند. این خدمات  شامل : ظرفشویی آ ا گ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود  در این جا می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی آاگ اشاره کرد.

 

 

 

برچسب ها :
نمایندگی ظرفشویی آاگ , نمایندگی ظرفشویی آ ی گ , نمایندگی ظرفشویی aeg


نمایندگی ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب