021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

خشک کن ظرفشویی آاگ

خشک کن ظرفشویی آاگ :

در ماشین ظرفشویی آاگ این قابلیت با استفاده از یک المنت برای گرم کردن هوای داخل ظرفشویی و یک فن توکار برای پراکنده کردن این هوای گرم، ظروف را خشک و قابل استفاده می کند. در ماشین ظرفشویی هایی که جنس مخزن آن ها استیل است، چون حرارت را در خود نگه میدارند، عمل خشک شدن زودتر انجام می گیرد. البته اگر نیاز فوری به ظروف خشک نداشته و می خواهید در مصرف برق نیز صرفه جویی کنید، می توانید از این قابلیت استفاده نکرده و تنها با باز گذاشتن درب ماشین، پس از مدتی ظروف خشک خود را جمع آوری کنید.

یکی از قطعات داخلی در هر ظرفشویی ،خشک کن ظرفشویی آاگ  می باشد. فرآیند خشک کردن ظروف در ماشین زمانی انجام می شود شستشوی ظروف به پایان می رسد. در صورتی که پس از اتمام شستشو ظروف خیس باقی بماند لکه ها سفیدی را بر روی ظروف باقی گذاشته و منجر به کثیف ماندن ظروف می شود. در صورت دیدن خیس ماندن ظروف در کمترین زمان برای رفع این مشکل اقدام کنید.

نکته به یاد داشته باشید در صورت دیدن این ایراد در قدم اول ظرفشویی را از برق خارج کرده و به منظور تعمیرات آن با نمایندگی آاگ تماس بگیرید. ظرفشویی ها دارای سیستم بسیار حساس و پیچیده ای هستند و به همین علت با کوچکترین ناهماهنگی دچارایراد شده و به تعمیرات نیاز پیدا می کنند. با وجود این پیچیدگی ها تعمیرات ظرفشویی به تجربه و مهارت بسیار بالایی نیازاست.


چرا خشک کن ظرفشویی آاگ کار نمی کند؟

-در ابتدا برنامه شستشو ظرفشویی دستگاه تنظیم نیست

-المنت ظرفشویی دچار اختلال شده است و خشک کن ظرفشویی آاگ عمل نمی کند

-در ماشین ظرفشویی ،ظروف پیش از به اتمام رسیدن فرآیند شستشو از درون دستگاه خارج شده‌اند

-کم بودن یا به اتمام رسیدن مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی در این حالت خشک کن ظرفشویی کار نخواهد کرد.

-در اینجا چیدمان غلط ظروف در ماشین ظرفشویی، در این حالت خشک کن ماشین ظرفشویی آاگ کار نخواهد کرد.

تعمیرات خشک کن ظرفشویی آاگ 

در صورتی که علت خرابی خشک کن ظرفشویی آاگ به دلایل متعدد،عدم تنظیمات برنامه شستشو ، اتمام مایع جلا دهنده ،چیدمان غلط ظرفشویی اتفاق افتاده باشد به راحتی می توانید با تصحیح این موارد مشکل را برطرف کنید و خودتان با برطرف کردن این موارد مشکلات دستگاه را برطرف نمایید. در صورتی که خرابی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی باعث بروز ایراد در خشک کن ظرفشویی آاگ شده باشد تعمیرات و یا ترمیم قطعات باید توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه انجام شود.

نکته مهم به یاد داشته باشید هر گونه دست کاری ظرفشویی و تعمیرات ناآگاهانه ، علاوه بر اینکه تعمیر خشک کن ظرفشویی آاگ  را در پی ندارد بلکه باعث خرابی بخش شستشوی ظروف نیز خواهد شد و بخش شستن ظروف را نیز با مشکل رو به رو می کند. در صورت برو مشکل و ایراد تمامی بخش های ظرفشویی برای تعمیر آن به نیروی متخصص در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ  مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به تخصص و مهارت بسیار بالا نیاز دارد. در صورتی که ماشین ظرفشویی شما به تعمیر نیاز دارد می توانید به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. متخصصان درقسمت تعمیرات ظرفشویی با عیب یابی های دقیق ابتدا دستگاه را بررسی کرده و هنگامی که ایراد مورد نظر را پیدا کردند .در قدم بعدی انجام تعمیرات را آغاز می کنند. در مواردی که تعمیرات دستگاه مورد نظر امکان پذیر نباشد متخصصان  ما به خاطر آشنایی با سیستم ظرفشویی قطعه ی آسیب دیده را با  نمونه ی اورجینال تعویض می کنند. در اینجا کلیه ی خدمات ارائه شده در این بخش برای مشتریان تضمینشده است .

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ ( شرکت آریان) در راستای آسایش بیشتر مشتریان به دلیل استفاده از بهترین ابزارآلات مدرن می تواند انواع ماشین های ظرفشویی را تعمیر کند. تعمیرات ظرفشویی به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد.در نمایندگی آاگ کادر فنی آشنایی و مهارت کامل  بر تمام قطعات داخلی ماشین ظرفشویی  را داشته و این امرسبب شده تا تعمیرات این دستگاه با سرعت بالایی انجام شود.

 

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 


برچسب ها :
خشک کن ظرفشویی آاگ , خشک کن ظرفشویی آی گ , خشک کن ظرفشویی AEG


خشک کن ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب