021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ

انواع سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ

وقتی که با لوازم خانگی برقی کار می کنیم باید بدانیم که هر کدام یک ار این لوازم توسط تعدادی سنسور که در داخل آنها تعبیه شده است کارهای مختلف انجام می شود . در واقع هرعملیاتی که توسط ماشین لباسشویی آاگ  انجام می شود به وسیله سنسورهای مختلف  که در لباسشویی تعبیه شده انجام می شود. حالا وظیفه این سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ است که تغییرات مختلفی که در ماشین لباسشویی  رخ داده شده را شناسایی کنند برای مثال  در مورد سنسور فشار، فشار وارده به دستگاه را نشان می دهد.

در این قسمت ما انواع سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ  را معرفی می کنیم:

1- سنسور دما
2- میزان کثیفی
3- نشتی
4- تشخیص سطح آب

در این قسمت ما توضیحات کوتاهی در مورد هریک از این سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ به شما می دهیم .تا شما بهتر با عملکرد لباسشویی آشنا شوید.

 

1-سنسور دما

این قطعه ، سنسور دما در همه مدل های ماشین لباسشویی به کار رفته است ودر واقع  وظیفه اصلی این سنسور تنظیم میزان دمای آب می باشد .این سنسور تغییرات دما را به برد لباسشویی ارسال می کند. با تغییر دما مقدار مقاومت سنسور دما  نیز تغییر می کند.

2-سنسور کثیفی

دومین قطعه در واقع سنسور کثیفی تعبیه شده بر روی ماشین لباسشویی  که با اشعه مادون قرمز کار می کند و زمانیکه آب داخل ماشین لباسشویی کثیف یا کدر باشد آهسته تر می چرخد. این قسمت در ماشین لباسشویی های جدید قرار داده شده است و با کمک این سنسور کثیفی  عملیات شستشو تا جایی ادامه پیدا می کند که کثیفی لباس ها کاملا از بین برود و لباس ها تمیز شوند.

3-سنسور نشتی

در اینجا میرسیم به سنسور نشتی که  در لباسشویی تعبیه شده است  و وظیفه این سنسورنشتی یا حسگر این است که می تواند سطح آب را تشخیص دهد تا از حد مشخص شده استاندار بالاتر نرود و باعث نشتی  آب نشود. درصورتی که نشتی آب  در بخشی از دستگاه مانند شلنگ دیده شود توسط این سنسور اعلام می شود که این فناوری در ماشین لباسشویی های جدید قرار داده شده است.

4-سنسور تشخیص سطح آب

این سنسور تشخیص سطح آب در تمامی ماشین های لباسشویی وجود دارد که از سر رفتن آب جلوگیری می کند. درروی لباسشویی در قسمت کنترل پنل دستگاه وجود دارد که به صورت دستی می توان میزان سطح آب را مشخص کرد. در واقع این سنسور مستقیما با سنسور فشار در ارتباط است و زمانی از حرکت می ایستد که دریافت کند فشار آب از میزان مشخص شده  بیشتر است.

 


یکی از لوازم ضروری در خانه لباسشویی است که در دسته لوازم برقی قرار دارد. که در صورت استفاده ناصحیح از این دستگاه دچار خرابی های جبران ناپذیری میشود .برای جلوگیری از این خرابی ها چنانچه در عملکرد عادی لباسشویی تغییراتی مشاهده کردید می توانید با نمانیدگی آاگ ( شرکت آریان ) تماس بگیرید.

 

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ , چگونگی کار سنسورهای ماشین لباسشویی آ ی گ , سنسورهای ماشین لباسشویی AEG , انواع سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ


سنسورهای ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب