021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

پولی ماشین لباسشویی آاگ

امروزه لوازم خانگی زیادی با تنوع و رنگ ها و شکل های مختلفی ساخته و با بازار عرضه می شود. در بین این لوازم خانگی لباسشویی اهمیت بیشتری برای مصرف کنندگان دارد و در هر خانه ای داشتن یکی از انواع لباسشویی ضروری می باشد.

این ماشین پر مصرف  در بین مردم دارای اجزاء وقطعات یدکی فراوانی می باشد که هر کدام یک از این قطعات عملکرد و کارایی به خصوصی دارند که در صورت خرابی آنها باعث از کار افتادن لباسشویی می شود .یکی از این قطعات پولی لباسشویی آاگ می باشد.

در واقع پولی های ماشین لباسشویی آاگ  اکثرا در هر ماشین لباسشویی دو عدد می‌باشند که یکی کوچک و دیگری بزرگ است این دو پولی ماشین لباسشویی آاگ  به منظور انتقال قدرت موتور به محور درام در دستگاه ها وجود داشته و جنس آنها آلومینیوم ریخته گری می‌باشد . 

انواع پولی لباسشویی آاگ

1-پولی بزرگ

2- پولی کوچک

پولی بزرگ لباسشویی

وظیفه اصلی این پولی ماشین لباسشویی آاگ حرکت دادن آبکش است و به شکل های مختلف بر روی محور آبکش بسته می شود.این پولی به محور درام بسته شده و بوسیله تسمه و پولی کوچک، چرخش الکتروموتور را به درام منتقل می سازد.

پولی کوچک

این قطعه که روی محور الکتروموتور قرار دارد در تنظیم سرعت آبکش نقش دارد. این پولی بر روی محور الکتروموتور دو دور بسته می شود و در واقع اختلاف سایز دو پولی بزرگ و کوچک سبب افت دور (سرعت) درام می باشد.

وقتی که لباسشویی صدا و لرزش داشته باشد یکی از ایرادات این صدا و لرزش امکان دارد پولی لباسشویی آاگ باشد که باید آن را نیز بررسی کنید.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
پولی ماشین لباسشویی آاگ , پولی ماشین لباسشویی آی گ ,پولی ماشین لباسشویی AEG


پولی ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب