021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

در عصر جدید با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در همه صنایع و لوازم خانگی از جمله لباسشویی که هر روزه با برنامه ها و امکانات جدید وارد بازار می شود باید برای استفاده بهینه از ماشین لباسشویی کارهای زیادی را انجام بدهید تا دستگاه عملکرد و عمر مفیدی داشته باشد.

پس همواره باید به دنبال خرید لباسشویی باشیم که بتوانیم از آن استفاده و بهره کامل را ببریم .بدین صورت که بسیاری از ماشین‌های لباسشویی دارای یک برنامه شستشوی اقتصادی بوده که لباسها را با مناسب ترین اندازه آب ، مقدار پودر استاندارد و حرارت کافی بهترین استفاده را به ما می دهد.

بهترین منبع استفاده بهینه از ماشین لباسشویی :

در این قسمت می خواهیم بگوییم که بهترین منبع اطلاع رسانی در مورد استفاده بهینه از این دستگاه و دیگر دستگاه ها چه می باشد . بله خوب فهمیدید ، قبل از هر کار باید دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه را که به وسیله کارخانه سازنده ماشین لباسشویی تهیه شده است با دقت مطالعه کنید. در واقع بسیاری از ماشین‌های لباسشویی امروزه دارای یک برنامه شستشوی اقتصادی بوده که لباسها را با کمترین آب ، حل کردن خوب پودر و حرارت مناسب برای لباس ها است.

لباسشویی چیست؟

لباسشویی یک دستگاه با انواع قطعات که دارای برنامه های خاص است .درست استفاده کردن از آن می تواند باعث شستشویی عالی لباس ها شود. در واقع استفاده از ماشین لباسشویی فقط برای جداکردن لباس ها و انتخاب زمان شستشو و حرارت آب مناسب نمی باشد بلکه اگر به نکات ریز و مهم توجه کنید می توانید طول عمرمفید لباسشویی آاگ  را بیشتر کنید.

انواع ماشین لباسشویی آاگ:

1- ماشین لباس‌شویی‌ درب از بالا (پرتابل)

2- ماشین لباس‌شویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)

3- ماشین لباس‌شویی درب از جلو اتوماتیک

نکات مهم ماشین لباسشویی ااگ :

1- این دستگاه فقط جهت استفاده در خانه ها است.

2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو دقت کنید.

3- ماشین لباسشویی خود را بیش از اندازه پر نکنید.

4- لباس­­های رنگی خود را از دیگرلباس­ها جدا کنید.

5- بعد از هرچند وقت شستشو جا­پودری و فیلتر ماشین لباسشویی ااگ را تمیز نمایید.

6- قبل از شستن لباس ­ها جیب­ ها را خالی کرده زیپ­ ها و دکمه­ ها را ببندید.

7- از شستن لباس­ هایی که به رنگ آلوده شده یا لباس نخ ­نما و رنگ زده اجتناب کنید.

نکات مهم ماشین لباسشویی را می توانید از طریق دفترچه راهنمای لباسشویی و یا می توانید با مشاورین شرکت آریان در تهران تماس گرفته و در این مورد با آنها صحبت کنید و پاسخ سورالات خود را از آنها دریافت کنید.

نکات مهم در عدم عملکرد صحیح ماشین لباسشویی:

1- مواد شوینده را عوض کنید.

2- از لکه ­برها استفاده کنید.

3- درجه حرارت مناسبی را انتخاب کنید.

4- از حجم لباس­ ها داخل لباسشویی کم کنید.

5- لباس ­هایی را که در تماس با مواد نفتی بوده­ را نباید داخل استفاده بهینه از ماشین لباسشویی گذاشت، اگر لباس به مواد نفتی آغشته بود، آن را پاک کرده تا عاری از اینگونه مواد شود، سپس داخل ماشین قرار دهید. با توجه به وضعیت (چراغ درب) و چراغ شروع آیا میتوان درب را باز کرد؟

آیا می­توانید درب را باز کنید؟

چراغ شروع یا توقف چراغ درب بله ترمز چشمک­ زن یا خاموش سبز بله پس از فشردن شروع قرمز سبز خیر سطح آب زیاد است و یا دما بیش از اندازه زیاد است قرمز خاموش

1- برای باز کردن درب، دستگیره را به آرامی بکشید. در هنگام روشن بودن دستگاه، چراغ درب و علامت (روشن ، توقف) به شما نشان میدهد که میتوان درب ماشین لباسشویی را باز کرد یا خیر.

2- تای لباس ­ها را باز کرده و آنها را به آرامی داخل ماشین لباسشویی ااگ قرار دهید. توجه کنید لباس بین درب و واشر لاستیکی آن گیر نکند.

3- در را محکم ببندید تا صدای چفت شدن آن را بشنوید.

بهترین ساعت برای استفاده از ماشین لباسشویی آاگ :

بهترین ساعت استفاده از ماشین لباسشویی می تواند بر عملکرد و کیفیت ماشین لباسشویی اثر فراوانی داشته باشد.در حقیقت کارکرد بهتر لباسشویی و شستشوی بهتر لباس ها، عمر دستگاه را بالا می برد.بنابراین زمان بهینه ای برای شستن لباس ها وجود دارد که مصرف انرژی را کم کند و در هزینه ها نیز صرفه جویی شود.

در واقع می توان این طور بیان کرد که در تابستان بهترین ساعت استفاده بهینه از ماشین لباسشویی و خشک کن، صبح زود یا آخر شب بوده تا از مصرف برق اضافی جلوگیری بشود.بهترین ساعت استفاده از ماشین لباسشویی در زمستان شب است.

طول عمر ماشین لباسشویی آاگ :

اگر نتوانید طبق دفترچه راهنمای دستگاه به طور صحیح از لباسشویی استفاده کامل را بکنید ، به مرور زمان و یا حتی زودتر از انتظار شما لباسشویی خراب بشود . پس دقت کنید در واقع عمر مفید این دستگاه در حدود 1000 ساعت است که با به کارگیری هفته ای 2 بار به طور متوسط یک ساعته می توان از خرابی لباسشویی کم کرد.

به طور کلی مصرف دقیق برق در ماشین لباسشویی در حدود 80 درصد که برای گرم کردن آب ورودی به ماشین استفاده می شود. پس استفاده بهینه از لباسشویی با ورودی آب گرم به اندازه زیادی مصرف برق را کم می کند.

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی ااگ :

همانطور که گفتیم برای استفاده بهتر از ماشین لباسشویی حتما باید دفترچه راهنما را با دقت مطالعه کنید و مواردی که فکر می کنید شاید مورد نیاز شما شود را در برگه ای نوشته و آن را در قسمتی از آشپزخانه قرار داده تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. اگر موردی از دفترچه را متوجه نشدید می توانید با مشاورین ما تماس گرفته تا آنها شما را راهنمایی کنند.

چگونگی راهنمایی استفاده بهینه از ماشین لباسشویی ااگ از مراکز معتبر :

شما هموطنان گرامی اگر به هر طریقی نتوانستید از ماشین لباسشویی به طور صحیح استفاده کنید می توانید با اطمینان کامل به ما مراجعه کنید . شما عزیزان در صورت داشتن سوالات متعدد در مورد چگونگی استفاده بهینه از ماشین لباسشویی می توانید با ما در سایت http://aegarian.ir تماس بگیرید. بدانید که شرکت آریان در تهران با سابقه طولانی در خدمات شماست و ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره دادن به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات ااگ - نمایندگی تعمیرات آاگ (AEG) - نمایندگی تعمیرات آاگ - نمایندگی تعمیرات aeg - تعمیرات لباسشویی aeg - نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات ااگ در تهران

برچسب ها :
نکات مهم ماشین لباسشویی


استفاده بهینه از ماشین لباسشویی


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب