نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

موتور اینورتر لباسشویی آ ی گ

موتورهای زیادی در بازار وجود دارد و مهندسین برای بالا بردن کیفیت کالاها موتور جدیدی تولید  کردند به نام موتور اینورتر که در لوازم خانگی و غیره به کار می رود.


موتور اینورتر چیست؟

در حقیقت ماشین های لباسشویی اینورتردار با استفاده ازفناوری پیشرفتی که در آن ها به کار رفته است می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند. در این گونه موتورهای  اینورتربه کار رفته شده در ماشین‌های لباسشویی ،که دارای حرکات متنوعی برای استفاده می‌باشد در نتیجه این حرکات شست‌وشوی بهینه‌ای را برای انواع مختلفی از پارچه مهیا می‌شود. در مورد موتور ماشین لباسشویی معمولی بدون توجه به لباس های داخل آن با سرعت یکسانی عمل کرده و در هر دو حالت لباس زیاد و کم ، به یک اندازه سرعت داشته و انرژی مصرف می کند. پس ماشین لباسشویی همان مقدار برق را مصرف می کند حتی زمانی که لباس کمی در لباسشویی قرار دارد.اما در ماشین لباسشویی اینورتردار به موتور اجازه می دهد تا متناسب با حجم لباس ،  سرعت چرخش را انتخاب کند.


در برخی لباسشویی ها، موتور به طور مستقیم و بدون استفاده از تسمه یا چرخ دنده به درام وصل می باشد. در نتیجه ماشین قطعات مکانیکی کمتری دارد که باعث کمترین اتلاف انرژی می شود. اگر به این ماشینهای لباسشویی، فناوری اینورتر را اضافه کنیم، دارای لرزش و صدای کمتری می شوند. همچنین از این ماشین ها به عنوان فناوری اینورتر هوشمند نام برده می شود، زیرا شما می توانید برخی از این ماشینهای لباسشویی را با استفاده از تلفن های هوشمند خود کنترل کنید.


ویژگی های موتور اینورتر در آ ی گ :

*تولید کنندگان برای وسایل گونگون از جمله لوازم خانگی لباسشویی ،یخچال ،جارو برقی و....موتوری را طراحی کردند که مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورند.

*این قابلیت موتورهای اینورتر باعث افزایش طول عمر و کارایی بیشتر آن می شودموتور اینورتر سرعت را تا چندین برابر افزایش می دهد و حرکت آن را برنامه ریزی و کنترل  می کند.

*اگر فشار موتور اینورتر زیاد باشد جریان تولید شده هم بیشتر و اگر فشار کمتر باشد جریان تولید شده کمتر می شود.

*موتور اینورتر با استفاده از جریان به صورت القایی فرکانس را بالا می برد. موتورهای  اینورتربرق شهری را به جریان مستقیم dc و سپس به جریان متداول ac تبدیل می کند.

*موتورهای اینورتر نتها در لوازم خانگی بلکه در وسایل نقلیه نیز به کار می رود .چون باعث افزایش قدرت موتور می شود.

*موتور اینورتر را بدون صدمه زدن به زنجیر و تسمه روشن کنید و سپس به آن سرعت می بخشد و از گرم شدن موتور کلوگیری کنید تا طول عمر آن افزایش یابد.

این موتور اینورتر در انواع لازم خانگی کارایی و عملکرد عالی داشته است .

برای اطلاع از خرید این موتور با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

شماره های تماس ما 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 آماده پاسخ گویی به سوالات شما در مورد موتور اینورتر است.شرکت( آریان ) نماینده رسمی AEG  با مدیریت آقای رازمیک شیرینیان و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی خود شرکت آ ا گ لباسشویی ، ظرفشویی، ساید بای ساید، جاروبرقی ،مایکروویو و.....از لوازم خانگی AEG  اعلام می کنند و شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
موتور اینورتر لباسشویی آ ی گ ,موتور اینورتر لوازم خانگی آ ا گ ,قیمت موتور اینورتر aeg,موتور اینورتر لباسشویی aeg


موتور اینورتر لباسشویی آ ی گ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب