021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

فیلتر ماشین لباسشویی آاگ

یکی دیگر از عیب های که برای ماشین لباسشویی پیش می آید. مربوط به فیلتر لباسشویی آاگ می باشد.این که وقتی در مرحل آخر شستشو ، لباس ها هنوز خیس هستند این نشانه خرابی  و کثیفی فیلتر است که برای این کار باید فیلتر را تمیز و یا در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید.در حقیقت تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی آاگ علاوه بر اینکه از بوی بد ماشین لباسشویی جلوگیری می کند سبب عملکرد بهتر ماشین لباسشویی نیز می شود.

البته این را متذکر شویم که درب فیلتر در قسمت پایین ماشین لباس شویی قرار دارد.
در واقع همه ماشین لباسشویی ها مجهز به فیلتر خروجی آب هستند و محل نصب آن در قسمت پایین ماشین لباسشویی است. این فیلتر لباسشویی باید هر چند وقت یکبار بازدید و تمیز شود، این امکان وجود دارد که در هنگام شستشو قطعه ای در این قسمت گیر کرده باشد که باعث عملکرد نادرست لباسشویی می شود. پس ما در این قسمت مراحل تمیز کردن فیلترلباسشویی آاگ  را برای شما شرح می دهیم:

 گام اول : درب قاب نگهدارنده فیلتر لباشسویی آاگ را باز می کنیم .

گام دوم : با کمک شلنگ بخلیه اضطراری آب داخل ماشین لباسشویی آاگ را به تریج خارج می کنیم.

گام سوم :پس از تخلیه آب ،فیلتر اصلی ماشین را باز می کنیم و داخل آن را تمیز می کنیم .

گام چهارم :فیلتر را با دستمال کاغذی حوله ای تمیز کرده . در صورت بودن جرم زیاد از یک مسواک استفاده کنید .

گام پنجم : اگر فیلتر خراب و لصلا تمیز نمی شود فیلتر جدید می گذاریم .

گام ششم : محل قرار گرفتن فیلتر را نیز تمیز کنید .

درفیلتر مو، سکه، بافت های لباس جمع می شود که باید مرتب آن را تمیز کنیم تا عمر ماشی لباس شویی بالا برود.


تمیزکردن فیلترماشین لباسشویی آاگ  4 بار در سال
فیلتر ماشین لباسشویی آاگ خود را حداقل 4 بار در سال تمیز کنید ،این فیلتر مو،سکه و بافت های لباس را جمع آوری می کند بنابراین مهم است که به طور مرتب آن را تمیز کنید.تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی آاگ شما به طور مرتب طول عمر ماشین لباسشویی شما را بالا می برد.

اگر ارتعاشات بیش از حد و یا مشکل تخلیه آب داشت علت آن مسدود شدن فیلتر ماشین لباسشویی آاگ است.بعد از تمیز کردن  فیلتر بین و زیر لاستیک درب ماشین لباس شویی را تمیز کنید.

اگر نتوانستید فیلتر ماشین لباسشویی آاگ  را تعویض کنید با تعمیرکار ماشین لباس شویی  شرکت آاگ تماس بگیرید.


اگر این فیلترماشین لباسشویی آاگ وجود نداشته باشد،اشیای خارجی به داخل پمپ آب وارد شده و منجر به توقف حرکت پروانه پمپ و در نهایت سوختن الکتروموتور می شود.


برای باز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی آاگ، آن را در جهت خلاف عقربه های ساعت بپیچانید و بعد اطراف فیلتر را به طور کامل تمیز نماید.

در ماشین لباسشویی آاگ  به جز فیلتر بخش جلو، ماشین لباسشویی یک فیلتر پشتی هم دارد که نیاز به تمیز کردن دارد. اگر آب به داخل ماشین لباسشویی وارد نشده و یا پیغام خطایی با این مضمون به نمایش در بیاید شما باید به فکر تمیز کردن فیلتر پشتی لباسشویی باشید.

در این جا برای تمیز کردن فیلتر پشتی باید لباسشویی را خاموش کرده و شیرهای آب را کاملا ببندید. سپس پیچ لوله‌ های آب سرد و گرم را از پشت ماشین لباسشویی باز کنید. حالا فیلترها را از ورودی آب جدا کرده و آنها را با سرکه سفید یا پاک ‌کننده سطوح آهکی خیس کنید. پس از شستشوی کامل، فیلترها را به خوبی آبکشی کنید تا کاملا تمیز شوند. در نهایت فیلترها را سر جای خود بگذارید و خطوط آب را دوباره متصل کنید.


برای مشاوره با شماره درج شده در سایت مراجعه کنید.

تمام لوازم یدکی خانگی آاگ اصلی و دارای کیفیت و قیمت مناسب هستند.

برای راهنمایی تعویض فیلتر ماشین لباسشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

 


شرکت( آریان ) نماینده رسمی AEG  با مدیریت آقای رازمیک شیرینیان و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی خود شرکت آ ا گ لباسشویی ، ظرفشویی، ساید بای ساید، جاروبرقی ،مایکروویو و.....از لوازم خانگی AEG  اعلام می کنند و شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
فیلتر ماشین لباسشویی آاگ , فیلتر ماشین لباسشویی آ ی گ , فیلتر ماشین لباسشویی AEG , مراحل تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی آاگ , نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی آ ی گ


فیلتر ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب