نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

سیم جمع کن جارو برقی آ ا گ

محفظه سیم جمع کن جارو بر قی آ ا گ معمولا در بدنه جاروبرقی و پشت دستگاه قرار دارد که در حین جارو کردن می توان سیم را از آن خارج کرده و دو شاخه را به پریز وصل کرد. این محفظه به دکمه سیم جمع کن جارو برقی آ ا گ ارتباط دارد و پس از جارو کردن می توان با زدن دکمه مخصوص سیم جمع کن جاروبرقی آ ا گ  را به صورت کامل جمع کرد. در محفظه سیم جمع کن جاروبرقی آ ا گ هیچ چیز دیگری قرار ندارد و این قسمت فقط مخصوص سیم جارو طراحی شده است. چنانچه سیم جمع کن جاروبرقی  آ ا گ خراب شود سیم به صورت خودکار و یا حتی دستی در این محفظه جای نمی گیرد و به صورت رها شده باقی می ماند.

یک سر سیم جمع کن جارو برقی آ ا گ به دوشاخه اتصال برق وصل شده و سر دیگر سیم به پلاتین های اتصال برق و حلقه های مسی اتصال دارد. سیم جمع کن جاروبرقی آ ا گ بخش مهمی از دستگاه است که در حالت خاموشی کابل برق را پنهان می کند. به این ترتیب احتمال آسیب به سیم در حالت خاموشی از بین خواهد رفت ولی در اثر استفاده مداوم و گاهی کشش بیش از حد برای خارج کردن سیم، کارایی این بخش مختل شده و سیم جمع کن قادر به عملکرد مناسب نیست. در این صورت باید یک فکر جدی برای تعمیر جاروبرقی و سیم جمع کن انجام دهید.


قسمتی از سیم که در محفظه سیم جمع کن جارو برقی آ ا گ و بخش انتهایی سیم قرار دارد به کنتاکت های متصل به ریل های دوار اتصال دارد. ریل ها دقیقا روی چرخ قرقره قرار دارند که با هر بار کشیدن سیم به بیرون حرکت و چرخش می کنند.


دو شاخک ثابت در ریل پایین و بالا جهت ایجاد ارتباط برق دستگاه با شبکه برق خانگی تعبیه شده است. این شاخک ها حالت فنری داشته و دو وظیفه مهم  برعهده دارند. اول اینکه شرایط چرخش سیم جمع کن جاروبرقی  آ ا گ را فراهم می کنند و دوم مدار فاز و نول برق را دریافت و به یخش موتوری دستگاه جاروبرقی  آ ا گ می رسانند.

 


یکی از شایع ترین خرابی های جاروبرقی مربوط به سیم جمع کن جارو برقی آاگ می باشد، که دلیل آن می تواند عدم اتصال شاخک های سیم جمع کن جارو برقی آاگ به حلقه قرقره فاز یا نول و گاها هر دو باشد. برای رفع آن کافی است، شاخک ها را کمی به حالت عمود نزدیک کنید.


جاروبرقی یکی از اصلی ترین وسایل برقی برای نظافت به شمار می آید که در هر خانه ای پیدا می شود. یکی از قسمت های مهم جاروبرقی قسمت سیم جمع کن جارو برقی آاگ آن است که در بیشتر جاروبرقی ها دکمه جمع آن در بالای بدنه جارو قرار دارد.

جهت تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی آاگ با ما تماس بگیرید.

 برای برطرف کردن مشکل سیم جمع کن جاروبرقی آاگ با نزدیکترین نمایندگی ما تماس بگیرید شماره های تماس ما 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 می باشد.

نمایندگی های ما دارای با تجربه ترین و مهارترین تعمیرکاران و تکنسین های مجرب می باشد که در کمترین زمان در رفع مشکل به شما کمک می کنند.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG) با مدیریت آقای رازمیک شیرینیان و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی لباسشویی ،ظرف شویی  ،جاروبرقی ،یحچال فریزر و مایکرویو اعلام میدارد .شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس گرفته و نمایندگی آاگ در اسرع وقت خدمات را در اختیار شما قرار می دهد . سعی ما جلب راضایت شما عزیزان می باشد.

برچسب ها :
قیمت سیم جمع کن جاروبرقی آ ی گ , سیم جمع کن جارو برقی آ ا گ, سیم جمع کن جارو برقی آ ی گ ,سیم جمع کن جارو برقی aeg


سیم جمع کن جارو برقی  آ ا گ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب