نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

دیگ استیل لباسشویی آاگ

 دیگ لباسشویی استیل آاگ معمولا از جنس استیل ،ورقه گالوانیزه و یا ورقه سیاه لعاب کاری شده ساخته می شود تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد .


دیگ لباسشویی آاگ دقیقا همان قسمتی است که با باز کردن درب لباسشویی به راحتی قابل دیدن است. این دیگ مستقیما به موتور متصل است. اتصال مستقیم دیگ لباسشویی به موتور لرزش و صدای دستگاه را کاهش می دهد و در نتیجه باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.

امروزه پلاستیک های مقاومی وجود دارد که جهت ساخت دیگ استفاده می شود .تا دیگ در طول استفاده مکرر مقاوم باشد.

عملکرد نادرست دیگ استیل ماشین لباسشویی آاگ به دلیل سوراخ شدن در اثر وجود اشیائ نوک تیز و پیچ باقی مانده در جیب لباس رخ داده می شود .با خرابی دیگ لباسشویی آاگ عملا امکان چرخش این قطعه از بین می رود و باید بررسی های لازم برای یافتن علت این خرابی و اختلال با دقت انجام شود.

 اگر ظرفیت ماشین لباسشویی را رعایت نکنیم و بیش از ظرفیت تعیین شده درون دستگاه لباس بریزیم باعث خرابی دیگ استیل لباسشویی آاگ می شود .

حمل و جاباجایی نادرست دستگاه نیز باعث خرابی دیگ استیل لباسشویی آاگ  و آزاد شدن اهرم های اطراف دیگ می شود .


مواردی چون پاره شدن تسمه، خرابی استاتور یا روتور، سوئیچ قفل درب لباسشویی سامسونگ، تایمر و برد اصلی لباسشویی می تواند باعث خرابی دیگ لباسشویی آاگ شود.

یکی از قطعات مهم لباسشویی آاگ دیگ استیل لباسشویی AEG می باشد برای تعویض یا تعمیر آن با ما تماس بگیرید.

شماره های نمایندگی ما 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 در خدمت شما هموطنان گرامی می باشند.


همچنین دیگ لباسشویی آاگ استیل می باشد که قطر سوراخ ها روی  دیگ کوچک می باشد تا  مانع از گیر کردن البسه شود.اینکه از استیل برای دیگ لباسشویی استفاده می کنند علت این است که بتواند عمر طولانی داشته و در برابر زنگ زدگی مقاومت کنند.

 


شرکت( آریان ) نماینده رسمی AEG  با مدیریت آقای رازمیک شیرینیان و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی خود شرکت آ ا گ لباسشویی ، ظرفشویی، ساید بای ساید، جاروبرقی ،مایکروویو و.....از لوازم خانگی AEG  اعلام می کنند و شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.


دیگ استیل  لباسشویی آاگ