نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

ماشین ظرفشویی آ ا گ

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آ ا گ :

نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی در تمام برندها یکی می باشد فقط ممکن است در یک یا چند دکمه و اساس کار آنها با یکدیگر متفاوت باشد که این مشکل نیز با استفاده از راهنمای ماشین ظرفشویی که از طرف سازنده گان آن نوشته شده است برطرف می شود.

ما دراین مقاله به تعدادی از پنل ها و نحوه استفاده از کلیدهای مربوط به ظرفشویی اشاره کرده ایم امیدرواریم این راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ بتواند شما را در بهتر استفاده کردن از آن کمک کند.

در ماشین ظرفششویی آ ا گ کلید 1 نشان خاموش و روشن کردن ظرفشویی است.

در ماشین ظرفشویی آ ا گ کلید 2 برنامه دستگاه نمایان می کند.

در صورتی که شما  دکمه مرور گر برنامه یا program key فشاربدهید. لیستی از برنامه های شستشو  را برای انتخاب پیش روی شما است. البته لازم است بدانید ماشین ظرفشویی بصورت پیش فرض بر روی برنامه Eco قرار گرفته است.

اگر به مدت زمان 3 ثانیه دکمه مرورگر  را نگه دارید در صورتی که  برنامه ی شستشو در حال اجرا باشد آن برنامه حذف شده و نمایشگر دستگاه برنامه ی شستشو ی که بصورت  پیش فرض تنظیم شده است را نشان می دهد.

شما با نگه داشتن هم زمان دو کلید  برنامه و برگشت می توانید ،  سیستم قفل کودک را فعال یا غیر فعال می کنید.

در ماشین ظرفششویی  آ ا گ کلید شماره3 برنامه بالا را برای شما نشان می دهد.

در ماشین ظرفشویی آ ا گ کلید 4 نمایشگر دستگاه را نشان می دهد.

کلید شماره 5 امکان شروع و لغو با تاخیر برنامه را به شما نشان می دهد.برای فعال کردن برنامه شروع البته با تاخیر کلید (Delay Key) را بزنید.

کلید شماره 6 تنظیمات برنامه مورد علاقه شما را انجام می دهد. اگر برای اولین بار این دکمه را می زنید. نمایشگر دستگاه تنظیمات(Set MyFavorite) را برای شما مشخص می کند. در هنگام  نگه داشتن این دکمه برنامه مورد نظرشما  را نمایش می دهد.

کلید شماره 7 تایید برنامه را انجام می دهد. در صورتی که برنامه ای را می خواهید تایید کنید.برای شروع برنامه و تاخیر در شروع یک برنامه شست و شو از این دکمه استفاده کنید.

کلید شماره 8  مربوط به انتخاب برنامه می باشد. این کلید لیستی  از برنامه های شستشو را برای شما نمایش می دهد.(option key)

کلید شماره 9  مربوط به نشانگر برنامه پایین است.

با فشار این دکمه (navigation keys) فهرستی از برنامه های دستگاه و همچنین یک سری از راهنمایی ها بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر می شود. با فشردن این دکمه همچنین می توانید به صفحه قبل نمایشگر خود مراجعه کنید.

 

نحوه ی کارکرد برنامه ی شستشوی ماشین ظرفشویی آاگ در راهنمای فارسی:

یکی از مسائل بسیار مهم در راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ اطلاع رسانی  از برنامه های شستشوی دستگاه است که به شما برای رسیدن به شستشوی ظروف کمک خواهد کرد.

برنامه  50  ECO درجه سانتی گراد

این برنامه می تواند لکه معمولی را بر روی ظروفی مانند چینی ، چنگال و کارد برطرف کند از ویژگی های این برنامه باز شدن  اتوماتیک درب  و خشک کردن عالی  ظروف اشاره کرد. در این برنامه آبکشی با دمای 50 درجه سانتی گراد انجام می شود.

برنامه  AutoSense 45-70

این برنامه می تواند انواع لکه ها بر روی ظروفی مانند چینی،کارد و چنگال ،قابلمه و ... را پاک کند. از ویژگی این برنامه می توان:

به شستن وخشک کردن در حد عالی اشاره کرد. لازم به ذکر است در این برنامه بطور اتوماتیک انرژی مصرفی ،آب و مدت زمان انجام را تنظیم می کند.تا از مصرف بی اندازه آب و برق جلوگیری کرد.

برنامه      Prozone 50-65

این برنامه می تواند لکه های مختلف را از روی ظروف چینی ،کارد و چنگال قابلمه و ماهی تابه پاک کند. خشک کردن ظروف به شکل عالی   از ویژگی های این برنامه است. شستشو با دمای 50 تا65 درجه انجام می شود. معمولا ظروفی که لکه های سختی دارند در طبقه پایینی جای می دهند چون در این قسمت  فشار و دمای آب بیشتر است .

برنامه Pro 70

لکه هایی که به سختی پاک می شوند توسط این برنامه تمیز می شوند. که در مورد ظروف ظروف چینی ،کارد و چنگال و قابلمه ها کاربرد دارد. شستشو با دمای 70 درجه سانتی گراد انجام می شود.  ویژگی آن خشک کردن ظروف در حد عالی می باشد.

60 minutes 55

برای پاک کردن  لکه های معمولی  موجود بر روی ظروف چینی ،ظروف شیشه ای به کار می رود.خشک کردن و شستن درجه  از ویژگی های این برنامه  است.  در هنگام شستشو دمای آب 55 درجه است.

30 minutes 60

در این برنامه دمای آب به 60 درجه هنگام شستشو می رسد که برای پاک کردن لکه های سبک از روی ظروف چینی و کارد و چنگال مناسب است. خشک کردن و شستن درجه یک از ویژگی های این برنامه است.

Glass 45

مرحله ی شستشو با دمای 45 درجه انجام می شود و لکه هایی که تازه هستند در ظروفی مانند چینی و کارد و چنگال را پاک می کند. ویژگی آن خشک کردن عالی در این مرحله می باشد.

Extera silent 50

مرحله ی شستشو با دمای 50 درجه انجام  می شود و لکه های نرمال را پاک می کند و در مورد ظروف چینی ،کارد و چنگال بکار می رود. سرعت این برنامه بسیار کم ،و مدت زمان بیشتری طول می کشد .  میزان صدای دستگاه به دلیل کاهش سرعت کارکرد پمپ ، کم می شود.

Prewash

این  برنامه برای تمامی لکه ها کاربرد دارد. در این برنامه نیازی به استفاده از مواد شوینده نیست. در شستن ظروف سرعت بیشتری وجود دارد برای همین  باقی مانده غذا و بو از ظروف بر طرف می شود.

نحوه ی تنظیم میزان سختی آب در ماشین ظرفشویی آاگ :

یک مسئله مهم  برای عملکرد بهتر شستشوی دستگاه تعیین درجه سختی آب است. آب دارای کانی و نمک می باشد نرم کننده آب این مشکل را برطرف می کند.مهم است که بدانید مواد معدنی تاثیر مخربی بر روی عملکرد ماشین ظرفشویی آ ا گ دارد. میزان زیادی مواد معدنی  باعث سخت شدن بیشتر آب می شود.این را در نظر بگیرید که مقدار نرم کننده آب را باید نسبت به سختی آب منطقه یا شهر خود در نظر بگیرید.

 نحوه ی استفاده از مایع جلادهنده در ماشین ظرفشویی آاگ:

در این بخش از راهنمای  استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ در مورد مایع جلادهنده صحبت می کنیم. ابتدا باید توجه داشت که از مایع جلا دهنده ای که تنها برای ماشین ظرفشویی ساخته شده است استفاده کنید. برای استفاده از مایع جلا دهنده درپوش  آن را برداشته سپس تا زمانی که خط نشانگر مشخص شده مایع جلادهنده را داخل  دستگاه بریزید.بعد از آن درپوش محفظه را گذاشته و از بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید.  اگر می خواهید نتیجه ای بهتری  از خشک کردن ظروف خود  داشته باشید از مایع جلا دهنده مخصوص با کیفیت عالی  ظرف شویی استفاده کنید. هنگامی که محفظه مایع جلا دهنده خالی شود و به مرز هشدار برسد نمایشگر ماشین ظرفشویی  آ ا گ اعلام می کند.

نحوه ی استفاده از قرص  در ماشین ظرفشویی آاگ:

در این بخش از راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ در مورد قرص های شستشو صحبت می کنیم. باید این را بدانید که قرص ها در برنامه های کوتاه مدت کاملا حل نمی شوند .بنابراین برای اینکه از رسوب و یا ته نشین شدن آن جلوگیری شود . ازاین در برنامه هایی که طولانی مدت هستند استفاده کنید. استفاده از قرص های ترکیبی  برای سختی آب  که بیش از 21 هست توصیه می شود.

نحوه ی جرم گیری از ماشین ظرفشویی آاگ:

فیلتر ماشین ظرفشویی آ ا گ از 3 قسمت تشکیل شده است. که باید هر سه فیلتر را برای تمیز کردن از ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید. اولین فیلتر B که  آن را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود. سپس دومین فیلتر C می باشد و آن را از فیلتر B خارج کنید.سومین فیلتر A را خارج کنید. حال فیلترها تمیز کنید.مواظب باشید که نباید هیچ گونه  رسوب یا ته مانده ای از مواد غذایی و یا لکه چربی  در اطراف مخزن یا لبه ی آن مشاهده شود. بعد از تمیز کردن  ابتدا فیلتر A  را به درستی در محل  خود قرار دهید .و بعد فیلتر C و  فیلتر B ر ا آماده می کنیم.برای قرار دادن فیلتر B نیز در جهت حرکت عقربه های ساعت آن را چرخانده تا در محل خود قرار بگیرد.

برای تمیز کردن دستگاه از یک  پارچه نمناک کمک بگیرید. از مواد شوینده که برای ماشین ظرفشویی  آ ا گ مناسب نیست استفاده نکنید.


برای اطلاع از ماشین ظرفشویی آاگ با ما تماس بگیرید.

درموقع خرید ماشین ظرفشویی آاگ دفترچه راهنماوجود دارد حتما آن را مطالعه کرده و در صورت راهنمایی با شماره های 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

نمایندگی آاگ در تهران آماده هر گونه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.


این برند متعلق به کشور آلمان می‌باشد اما ماشین ظرفشویی‌های AEG تماما ساخت کشور ایتالیا هستند.

با یک بازوی اسپری ماهواره‌ای و 5 سطح اسپری، ماشین ظرفشویی‌های آ ا گ نسبت به پوشش آب در تمام فضای دستگاه شما را خاطرجمع می‌سازند. با برنامه منطقه حرفه‌ای (ProZone) شما می‌توانید بطور همزمان از تنظیمات متفاوتی برای شستشوی سبد بالایی و پایینی استفاده کنید. این یک قابلیت فوق العاده است.

برنامه‌ی شستشوی سریعتر برای مواقعی که وقت تنگ است. قابلیت صرفه‌جویی در زمان (TimeSaver Function) ماشین ظرفشویی‌های AEG به شما این امکان را می‌دهد که تمامی ظروف، قاشق‌ها و چنگال‌ها را در نصف زمان بشورید. این قابلیت قدرت و فشار آب دستگاه را برای شستشوی سریعتر افزایش می‌دهد.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد رژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

 

ماشین ظرفشویی آ ا گ