نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

عدم مکش جارو برقی آ ا گ

 

مهمترین ویژگی یک جارو برقی آ ا گ میزان قدرت مکش آن می‌باشد، جاروبرقی که مکش نداشته باشد دیگر یک وسیله مفید نیست. درست است که جاروبرقی آ ا گ  نسبت به دیگر لوازم خانگی ارزان‌تر است ولی چرا باید وسیله‌ای که با انجام یک سری کارها می‌تواند به خوبی کار کند را عوض کنیم.

5 علت برای عدم مکش جارو برقی آ ا گ وجود دارد:

1-تنظیمات اشتباه :
جاروبرقی  آاگ آشغال‌ها را از کف زمین بالا نمی‌کشد این است که تنظیم مکش برای نوع کفی که جارو می‌کنید درست نیست. یعنی ارتفاع دسته جاروبرقی آ ا گ برای نوع کف زیاد است. و این علت عدم مکش جارو برقی آ ا گ می باشد.جاروبرقی‌ها دارای اهرم یا درجه‌ای هستند که می‌توان با آن مکش را کم و زیاد کرد. ممکن است به صورت شماره‌ای بوده یا دارای نوشته‌هایی باشد. برای کف‌های سرامیکی، چوبی و در‌واقع کف‌های سخت باید از بیشترین توان استفاده کنید. زیرا در این حالت جاروبرقی آ ا گ  به کف زمین می‌چسبد و با بیشترین توان آشغال‌ها را بالا می‌کشد. و برای فرش باید از تنظیمات پایین‌تر استفاده کنید. هر موقع جاروبرقی درست کار نکرد، اول تنظیمات را تغییر دهید تا ببینید که مشکل برطرف می‌گردد.

2-کیسه پر است :


اگر جاروبرقی همچنان مکش ندارد، دومین چیزی که باید بررسی کنید پر بودن کیسه زباله است. خوشبختانه، تشخیص عدم مکش جاروبرقی آاگ است، در جاروبرقی‌های بدون کیسه، نشانگری وجود دارد که میزان پرشدگی را نشان می‌دهد و در جاروبرقی‌های دارای کیسه، می‌توانید محفظه کیسه را باز کرده و آن را بررسی کنید. در بعضی جاروبرقی‌ها وقتی کیسه پر می‌شود، جاروبرقی  صدایی (مانند صدای سوت) تولید می‌کند که نشان می‌دهد کیسه باید خالی شود. واضح است که کیسه پر کارایی جاروبرقی آ ا گ  را کم می‌کند، کیسه را خالی کنید و یا اگر از کیسه‌های کاغذی یک بار مصرف استفاده می‌کنید آن را تعویض کنید.

3-لوله خرطومی مسدود شده است:
ممکن است که آشغال‌ها لوله خرطومی جاروبرقی آ ا گ منتهی به کیسه را مسدود کرده باشند. وقتی کیسه را در می‌آورید به لوله خرطومی هم نگاهی بیاندازید شاید مثلا توده‌ی مویی گیر کرده باشد. اگر اینطوری بود، با یک موچین یا قیچی موها یا دیگر چیزها را بیرون بکشید. اگر نشد، می‌توانید لوله خرطومی را از جاروبرقی  آ ا گ جدا کرده و خیلی راحت‌تر آشغال‌های گیر کرده را خارج کنید.پس این علت نیز باعث عدم مکش جارو برقی آ ا گ می شود.

4-جارو برقی هوابندی نشده است:
اگر جاروبرقی پر نیست و لوله خرطومی نگرفته، علت بعدی عدم مکش جاروبرقی آ ا گ  کار نمی‌کند این است که هوابندی نشده است.

باید اتصال لوله خرطومی به محفظه‌ی جاروبرقی  آ ا گ بررسی کنید.. ممکن است که آن را به درستی سر جایش سفت نکرده باشید. اگر از این قسمت هوا وارد جاروبرقی شود، مکش جاروبرقی آاگ به کف نخواهد رسید. سر لوله خرطومی را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا سفت شود. حالا محل قرارگیری کیسه بررسی کنید. کیسه‌های دارای جای مخصوصی هستند که اگر آنجا قرار نگیرید عملاً اشغال‌ها به جای کیسه وارد محفظه جاروبرقی می‌شود که این ممکن است به موتور جاروبرقی هم آسیب برساند.

حالا لوله‌ی خرطومی را چک کنید که دارای پارگی نباشد. که در این صورت لوله خرطومی باید تعویض گردد.

5-سر جارو برقی  م آ ا گ مسدود شده است :
حالا علت دیگر عدم مکش جاروبرقی آ ا گ  گرفتگی پارو جارو می‌باشد. اکثر مو و کرک فرش‌ها سر جارو و برس‌های آن گیر می‌کنند. به یک قیچی یا یک چیز نوک تیز و یک برس سفت این قسمت را تمیز کنید. حالا ببینید که آیا جاروبرقی درست کار می‌کند یا نه.

در صورتی که با عدم مکش جارو برقی آاگ مواجعه شدید باید بدانید این مشکل می تواند از  بلبرینگ جاروبرقی شما باشد و ممکن است پره های جاروبرقی شما مشکل داشته باشد .

 علت اصلی عدم مکش قوی  موتور جاروبرقی آاگ می باشد ، که امکانش هم هست نیم سوز شده باشد . علت دیگر عدم مکش جارو برقی آاگ کیسه جاروبرقی خود را چک نمایید ، امکان دارد پر شده باشد .

 

در صورت برطرف نشدن عدم مکش جارو برقی آ ا گ باید با نمایندگی آ ا گ تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل را بر طرف کنند.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برای تعمیر عدم مکش جارو برقی آاگ با نمایندگی ما تماس بگیرید.


ما جاروبرقی AEG شما را برای عیب یابی و رفع عدم مکش جارو برقی آاگ  و تعویض قطعات خراب با قطعات اصلی تعمیر می کنیم . تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد.

برای تعمیر و تعویض قطعات با شماره های 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید تکنسین های ما در اسرع وقت برای رفع مشکل درمحل حاضر می شوند.

عدم مکش جارو برقی آ ا گ