021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب

ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب چیست؟

امروزه ماشین لباسشویی یکی از پر استفاده ترین وسایل برقی است و امروز کمترخانه ای را پیدا می کنید که دارای ماشین لباسشویی نباشد.اما ویژگی های لباسشویی خوب به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از عوامل مانند بهره‌وری انرژی، اندازه، ویژگی‌ها، قیمت و تصمیم‌ گیری درباره خرید یک ماشین لباسشویی درب از جلو یا لباسشویی درب از بالا است.

ویژگی های لباسشویی خوب :

اما در مورد ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب که دارای تنوع زیادی است که از آن میان میتوان انواع برنامه های شستشو، برنامه های ضد عفونی کننده و انواع تکنولوژی های ماشین لباسشویی را نام بریم.همانند رنگ و طرح، قابلیت های لباسشویی ها نیز امروزه بسیار متنوع اند. اگرچه برند ها و مدل های متفاوت هرکدام قابلیت های مخصوص به خود را نیز دارند.در نتیجه باید تمام خصوصیت یک ماشین لباسشویی خوب را برای خرید در نظر بگیریم.

در واقع ماشین های لباسشویی به دو دسته ی کلی درب از بالا و درب از جلو تقسیم می شوند که هرکدام از این دو نوع ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

در این قسمت از مقاله بهترین راهنمای خرید ماشین لباسشویی خوب درباره آن ها بیشتر توضیح می دهیم.

ماشین لباسشویی درب از بالا :

در ماشین لباسشویی درب از بالا به طور کلی ورود و خروج لباس ها از دربی که در بالای دستگاه تعبیه شده است انجام می شود. از ویژگی های این مدل می توان به مصرف کمتر آب و سرعت چرخش بالا در شستشو اشاره کرد.

ویژگی لباسشویی خوب مانند : ماشین لباسشویی درب از بالا داشتن خشک کن با سرعت بالا است که باعث سریعتر خشک شدن لباس ها می شود. از معایب مدل لباسشویی درب از بالا این است که به دلیل چرخش بسیار سریع در حین شستشو ممکن است باعث به هم پیچیدن و چروکیدگی لباس ها بشود.

ماشین لباسشویی درب از جلو :

در ماشین لباسشویی درب از جلو، شستشوی لباس از طریق انتقال به بالای مخزن آب و پرتاب به داخل آب تمیز انجام می شود.

حالا این مدل لباسشویی سروصدای کمتری در هنگام شستشو دارد. در لباسشویی درب از جلو مخزن آب کاملا پر نمی شود و فرآیند آبگیری در چندین مرحله و در صورت نیاز انجام می گیرد. بنابراین در لباسشویی درب از جلو آب کمتری مصرف می شود.

در عصر جدید استفاده از ماشین های لباسشویی درب از جلو رواج بسیار زیادی یافته است. مصرف آب کمتر توسط ماشین لباسشویی درب از جلو است که می تواند مهمترین دلیل برای انتخاب این مدل از لباسشویی باشد.

توجه به محفظه ی لباسشویی :

ویژگی انتخاب لباسشویی خوب به جنس محفظه ی دستگاه توجه داشته باشند. جنس استیل به کار گرفته شده در ساخت لباسشویی اهمیت زیادی دارد. اگر جنس استیل به کار گرفته خوب باشد بعد از مدتی استفاده کردن دچار رنگ پریدگی نمی شود و بوی نامطبوع در دستگاه ایجاد نمی شود.

اگر جنس استیل محفظه مناسب نباشد پس از مدتی استفاده کردن با لباس ها چسبندگی پیدا می کند. در این جا انتخاب لباسشویی جنس استیل به کار رفته در محفظه مهمترین اصل است .

انواع ماشین لباسشویی در بازار:

موقع خرید ماشین لباسشویی باید بدانید که چه محصولی مد نظر شما است که در اینجا به بررسی اقسام ماشین لباسشویی وانواع آن می پردازیم .

انواع ماشین لباس‌شویی:

سه نوع مختلف برای انتخاب و خرید لباس‌شویی وجود دارد:

-ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن ماشین دوقلو

-ماشین لباسشویی درب جلو و اتوماتیک

-ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی

به مصرف انرژی توجه کنید :

در اینجا توجه به مصرف انرژی دستگاه است. برچسب مصرف انرژی که توسط تولیدکنندگان برای هر محصول ارائه می شود شامل اطلاعات در مورد مصرف انرژی محصول است. دسته بندی این برچسب از حرف A تا حرف G را شامل می شود که حرف A کمترین مصرف انرژی و بیشترین بازدهی دارد.

جهت صرفه جویی در مصرف انرژی بهتر است دستگاهی را انتخاب کنند که برچسب انرژی A داشته باشد تا با صرفه جویی در مصرف انرژی هزینه ی مصرف برق خود را به راحتی کاهش دهند.

به ضمانت نامه توجه کنید :

یکی از ویژگی های لباسشویی خوب در هنگام انتخاب آن که باید توجه داشته باشید این است که دستگاه موردنظر دارای ضمانت نامه ی معتبر باشد. طبیعی است که هر چقدر مدت ضمانت نامه ی بیشتر باشد آسودگی خاطر بیشتری برای استفاده از ماشین لباسشویی خواهید داشت.

قیمت خرید ماشین لباسشویی :

مسلماً هزینه اولیه خرید لباسشویی گران‌قیمت‌تر، بیشتر خواهد بود؛ اما لباسشویی‌های گران‌تر معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

ظرفیت ماشین لباسشویی:

باید قبل از کار حتما از ظرفیت ماشین لباسشویی اطلاع داشته باشید. یک ماشین لباسشویی بر اساس میزان لباس خشکی که در یک چرخه شستشو می‌توانید در لباسشویی بریزید، برحسب کیلوگرم تعیین می‌شود.

البته این ظرفیت اسمی است و ظرفیت واقعی قدری کمتر از آنچه که بر روی آن نوشته، می‌باشد؛ بنابراین هنگام استفاده سعی کنید ماشین را بیش‌ازحد پر نکنید چراکه هم لباس‌ها به‌خوبی شسته نمی‌شوند و هم مصرف انرژی لباسشویی شما بالا می‌رود

برنامه های ماشین لباسشویی:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی برنامه های متنوع تر در انواع برندهای ماشین لباسشویی وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا بهترین برنامه را مطابق با البسه مناسب انتخاب نموده و نتیجه بهتری را بدست آورید. در بعضی از دستگاههای جدید علاوه بر برنامه های از پیش تعیین شده به کاربراین امکان را می دهد که بسته به سلیقه خود برنامه ای را برای شستشو تنظیم نماید.

از دیگر ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب :

-تسمه‌ای یا بدون تسمه

-نمایشگر دیجیتال

-ستاره‌ی انرژی

-سرعت گردش خشک‌کن

-کنترل حرارت آب

-بخار)

-اتصال وای‌فای

-محفظه‌ی استیل ضدزنگ

-گواهی NSF و برچسب انرژی

-اهمیت گارانتی

البته این ها تعدادی از ویژگی های لباسشویی آاگ  بود که می توان برای انتخاب لباسشویی در نظر گرفت .

میتوان گفت که حتما باید به این موارد نیز توجه کنید با وجود نوع ماشین لباسشویی، به کاربرد های دیگر لباسشویی مانند :کاربرد سطح آب برای لباسشویی های کوچک، متوسط و بزرگ، دکمه‌ای برای تنظیم چرخش کم درام برای کم کردن چین و چروک لباس، برنامه‌های شستشو مختلف، بخار، شستشوی اضافی و غیره است .این موارد که در بالا ذکر کردیم می توان از مهمترین  ویژگی های لباسشویی باشد

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برای خرید ماشین لباسشویی ااگ با بهترین کیفیت و درتنوع در برنامه ها ، تنوع در رنگ ، اندازه و ابعاد و قیمت مناسب می توانید با گروه ااگ برتر تماس بگیرید. 

 

برچسب ها :
ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب ( آاگ) , راهنمای خرید ماشین لباسشویی خوب ( ااگ ) , نکاتی در هنگام خرید ماشین لباسشویی خوب ( AEG)


ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب