021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نمایندگی آاگشرکت آریان نماینده رسمی آاِگ در ایران|نمایندگی آاِگ

شرکت (آریان) نماینده رسمی (AEG) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی – ظرفشویی – ساید بای ساید – جاروبرقی – یخچال فریزر و مایکرو ویو اعلام میدارد.


امید است با پیشنهادات سازنده خود، ما را در این امر یاری فرمایید.


این نمایندگی افتخار دارد که به عنوان نمایندگی رسمی (AEG) درخصوص تعمیرات وتامین قطعات فابریک (اورجینال) و خدمات محصولات پس از فروش (AEG) و با تکنسین­ های مجرب که در اختیار دارد، بتواند خدمتگذار شما سروران گرامی باشد.
   


نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aegنمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات آ ا گ - نمایندگی تعمیرات آ ا گ -نمایندگی تعمیرات آاگ (AEG) - نمایندگی تعمیرات آاگ - نمایندگی تعمیرات aeg - تعمیرات لباسشویی aeg - نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی  آاگ - نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران.


معروف ترین و بی همتا ترین برند تولید کننده لوازم خانگی در کشور آلمان آاگ می باشد که محصولات بی نظیر و فوق العاده با کیفیت های عالی و با فناوری به روز دنیا را تولید و به بازارهای سراسر جهان عرضه می کند.این شرکت انواع لوازم خانگی مانند:


یخچال ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز ، هود ، جاروبرقی ، مخلوط کن ، همزن ، اتو، اتو بخار را در جهان به فروش گذاشته است.
شرکت الکترولوکس یکی از بزرگ ترین شرکت های لوازم خانگی بعد از برند ویرپول می باشد. در واقع این برند در سال 1919 اولین فعالیت خود را از شهر استکهلم سوئد شروع کرد .
بعد از آن در سال 1995 شرکت الکترولوکس تصمیم به خرید قسمتی از لوازم خانگی آاگ گرفت و توانست آن را به تصاحب خود در بیاورد .این شرکت در سال 2005 توانست امتیاز شرکت AEG را خریدداری کند.
میتوان بدین صورت گفت که این شرکت از نام خود در برخی از محصولات ااگ استفاده کرد.با پیوستن برند آلمانی به شرکت تجاری الکترولوکس کلیه محصولات تولید شده دارای مشخصاتی چون : کد شناسایی اختصاصی ، زمان تولید و حتی محل تولید شد که خود نشانه اصل بودن این محصولات را بیان می کرد.
امروزه تولیدات این شرکت در عرصه تجهیزات الکترویکی و لوازم خانگی با همین نام و تحت لیسانس و مدیریت شرکت الکترولوکس است . در حقیقت تمام محصولات خانگی( لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید و غیره فقط در کشور ایتالیا تولید می شود .


به طور کلی نمایندگی آاگ و الکترولوکس با هم توانستند محصولات زیادی را با کیفیت های عالی و با فناوری به روز دنیا تولید و به بازارهای جهانی عرضه کنند.