021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

طریقه نصب لاستیک ها و لرزه گیرها برای رفع لرزش لباسشویی

طریقه نصب لاستیک ها و لرزه گیرها

شما بایستی جهت تراز نمودن ماشین لباس شویی خود، از ابزار تراز استفاده کنید، چرا که اگر این امر را انجام ندهید می تواند برای شما در زمان استفاده از دستگاه مشکلاتی را به وجود بیاورد .

برای این کار ابزار را بر روی دستگاه گذاشته و پایه ها را تا جایی تنظیم کنید که ماشین لباس شویی به طور کاملا تراز گردد. در صورت در اختیار نداشتن ابزار تراز، یک تکه تخته سه لایه نیز می تواند به شما در این کار کمک کند.

برای رفع لرزش استفاده از لاستیک های مخصوص رفع لرزش لباسشویی است.

این گونه لاستیک ها از خود ردی به جا نگذاشته و می توانید برای پایه های وسایل دیگر مثل کابینت ها نیز از آنها استفاده کنید.

 مراحل نصب لاستیک ها و لرزه گیرها زیر را انجام دهید:

-ابتدا ماشین لباسشویی را بلند کرده و محل قرار گیری لاستیک ها را بر روی زمین مشخص کنید

-لاستیک ها قرار است با چسب به زمین محکم شوند، پس از قبل محل قرار گیری لاستیک ها را به خوبی تمیز کرده تا کاملا به زمین محکم شوند.

-لاستیک ها را به زمین چسبانده و برای چند دقیقه محکم فشار دهید تا خوب بچسبند.

-لباسشویی را بلند کرده و پایه های آن را در فرورفتگی لاستیک ها قرار دهید.

چگونگی نصب پایه های لاستیک ها و لرزه گیرها :

این پایه‌های تنظیم در ماشین لباسشویی برای تراز کردن استفاده می شوند. بعضی مدل‌ها دارای چهار پایه قابل تنظیم و بعضی دارای دو پایه قابل تنظیم در جلو و دو پایه ثابت در عقب هستند. اگر ماشین لباسشویی‌تان می‌لرزد در‌واقع اولین کاری که باید بکنید این است که از تراز بودن کل ماشین مطمئن شویدکه میتوان با نصب لاستیک ها و لرزه گیرها این کار انجام بدهیم.

بعضی پایه‌های دارای مهره‌ی هستند که بعد از تراز باید آن‌ها را سفت کرد. همچنین پایه‌ها دارای لاستیک مخصوصی هستند که به کف زمین توسط نیروی اصطکاک می‌چسبد که این لاستیک باید در وضعیت خوبی باشند به طور کلی باید وزن لباسشویی روی هر 4 تا پایه باشد و لنگی نداشته باشد. اگر پایه‌ها یا لاستیک خراب شده‌اند باید تعویض شوند.

به همین سادگی با انجام این چند حرکت می توانیدبرای برطرف کردن لرزش های لباسشویی خلاص می شوید.

انواع لرزه گیرها :

*لرزه‌گیر لباسشویی پایه ثابت

این لرزه گیرها مستقیما زیر پایه‌های فابریک لباسشویی آاگ قرار می‌گیرند که به هیچ گونه تغییری نیاز ندارند.

*لرزه‌گیر لباسشویی پایه پیچ دار

این مدل لرزه گیرها دارای پیچ M8 و M10 هستند که لازم است پایه‌های ماشین لباسشویی باز شده و بعد از بستن این لرزه‌گیرها ارتفاع لباسشویی را تنظیم کرد.

*لرزه‌گیر ورق جاذب لرزش لباسشویی

این ورق‌ها از لاستیک با ضریب دمپینگ بالا ساخته می‌شود که برای نصب آن باید پایه‌های اصلی ماشین لباسشویی باز شده و ماشین مستقیما روی این ورق‌ها قرار بگیرد.

باید گفت که این نوع لرزه گیرها ماشین لباسشویی آاگ در انواع و شکل های مختلفی وجود دارند که عملکرد همه آنها جلوگیری از لرزش لباسشویی می باشد.

عوامل لرزش ماشین لباسشویی آاگ :

*عدم تراز بودن ماشین لباس شویی از دلایل رایج لرزیدن و یا تکان خوردن ماشین لباس شویی آاگ

در بعضی از مواقع در مرحله های برنامه های شست و شو سبب تکان و لرزش دستگاه شده اما تراز نبودن دستگاه نیز به این لرزش ها دامن زده و آن ها را افزایش خواهد داد.

*تنظیم صحیح پایه های دستگاه ماشین های لباس شویی و قابلیت تنظیم آنها با سطح زمین

در واقع دو پایه جلویی لباس شویی ها دارای مکانیزم تراز بندی به همراه یک قفل بوده تا بعد از تنظیم شدن دیگر امکان حرکت برای آن ها نداشته باشد.

بایستی زمانی که هر پایه به ارتفاع مناسب رسید قفل شده تا دیگر هیچ گونه حرکت اضافی نداشته باشد.تنظیم ارتفاع پایه های عقبی نیز احتمالا همچون پایه های جلویی بوده و یا این که خود به صورت جداگانه تنظیم خواهند شد.

در صورتی که خود آن ها تنظیم شده، بایستی دستگاه را به طرف پایه های جلو خم نموده تا امکان جابه جایی پایه های عقبی وجود داشته و بعد دستگاه را مجدد روی زمین گذاشته تا به طور اتوماتیک پایه ها تنظیم گردند.

مشکلات فنی که باعث لرزش ماشین لباسشویی آاگ میشوند:

1-وزنه های بالانس : در ماشین لباسشویی ها وزنه هایی در جهت بالانس قرار داده شده اند. اگر این وزنه ها به دلایلی جدا شوند باعث ایجاد لرزش خواهند شد.

2-قطعات مخزن : اگر قطعات مخزن ماشین لباسشویی به دلایلی خراب شوند این موضوع میتواند باعث ایجاد لرزش شود.

3-بلبرینگ مخزن : یکی از قطعاتی است که در صورت اسیب دیدن میتواند باعث بروز لرزش در دستگاه شود.

4-خراب شدن قطعه ی فولی : در دستگاه قطعه ای به نام فولی یا فلکه ی ابکش وجود دارد که خراب شدن ان میتواند باعث ایجاد لرزش شود.

5-خراب شدن قطعه ی تاخو : این قطعه که با نام تاخو در دستگاه وجود دارد که خراب شدن آن باعث عدم تنظیم جریان برق ورودی به سیستم شده که میتواند عامل لرزش باشد.

در زمان خرید این قطعات حتما از کیفیت بالا و نوع جنس به کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید چون این قطعات برای لباسشویی مهم می باشد.

در صورتی که لرزش لباسشویی آاگ شما با اقدامات بالا برطرف نشود با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

شماره های تماس  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558  با اطمنیان به ما می توانید خریدی عالی و از خدمات فروش و پس از فروش ما به نحوه احسنت استفاده کنید نمایندگی آاگ شرکت آریان با سابقه طولانی و تجربه بالا در خدمات شما هموطنان عزیزمی باشد.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.


 

برچسب ها :
طریقه نصب لاستیک های رفع لرزش لباسشویی آاگ , لرزه گیرها برای رفع لرزش لباسشویی ااگ , پد لرزه گیر برای رفع لباسشویی AEG , عدم تراز بودندر ایجاد لرزش ماشین لباسشویی آاگ


 طریقه نصب لاستیک ها و لرزه گیرها برای  رفع لرزش لباسشویی


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب