نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

چرا دکمه‌های ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند

درانواع مختلف ماشین ظرفشویی برای کنترل ماشین ظرفشویی آاگ و انتخاب برنامه‌ی شستشو، تعدادی دکمه روی درب ماشین ظرفشویی قرار دارد. تعداد دکمه‌ها کم هستند و کار کردن با آنها برای انتخاب نوع برنامه و روشن کردن ماشین ظرفشویی آسان می‌باشد.در مواقعی یک یا چند  تا ازدکمه های ماشین لباسشویی آاگ کار نمی‌کنند.

 

در صورتی که شما یکی از مصرف کنندگان ظرفشویی آاگ هستید دیده اید که دکمه های متعدد موجود بر روی پنل این دستگاهها وجود دارد. وجود این دکمه‌ها امکان کنترل ماشین ظرفشویی و انتخاب نوع برنامه شستشو را برای شما را فراهم می‌سازند. البته تعداد این دکمه‌ها معمولاً در انواع ماشین ظرفشویی کم است و همین موضوع سبب شده تا کار با ماشین های ظرفشویی برای همه آسان شود . مشکلی که در این گونه دستگاه در قسمت پنل و دکمه های آن می‌افتد. خرابی پنل و از کار افتادن دکمه های آن است.

این مشکل خرابی دکمه های ماشین ظرفشویی آاگ سبب از کار افتادن ظرفشویی آاگ و عدم شروع به کار آن می‌گردد. 

مطالعه مطالب فوق می‌تواند در تشخیص علل این مشکل  و رفع آن به شما کمک کند.

-تاچ‌ پد و کنترل پنل

در ابتدا، مطمئن شوید که صفحه نمایش کار می‌کند. در صورتی که صفحه نمایش ماشین ظرفشویی کار می‌کند اما بعضی از دکمه‌های ماشین لباسشویی آاگ کار نمی‌کنند، تاچ‌ پد و کنترل پنل باید تعویض شوند. (بعضی تولیدکنندگان سیستم کنترل ماشین ظرفشویی را طوری طراحی کرده‌اند که صفحه‌ی تاچ و کنترل پنل از هم جدا هستند، و می‌تواند هر کدام از آنها را تعویض کرد. ولی اکثر تولیدکنندگان تاچ و کنترل پنل را به صورت یکپارچه طراحی کرده‌اند و بنابراین وقتی برای هر کدام مشکلی پیش آید باید هر دو عوض شوند.)

- تاچ‌ پد

ابتدا، باید صفحه نمایش ماشین ظرفشویی آاگ  روشن می‌شود و در واقع ماشین ظرفشویی کار می‌کند. در صورتی که صفحه نمایش روشن می‌شود، بعد دکمه‌های ماشین لباسشویی آاگ را با فشار دادن امتحان کنید. در صورتی که بعضی از دکمه‌ها کار نمی‌کنند، باید تاچ را تعویض کنید. باید دقت کنید که بعضی از تاچ‌ پدها با صورت یکپاچه با کنترل پنل باید عوض شوند و بعضی را می‌تواند به صورت مستقل تعویض کرد.

- برد کنترل اصلی

این قطعه یعنی برد کنترل اصلی تقریبا تمامی عملکردهای ماشین ظرفشویی آاگ را کنترل می‌کند. اگر مشکلی در برد کنترل اصلی باشد امکان دارد ولتاژ مورد نیاز تاچ‌ پد ماشین را نفرستد و در نتیجه کلیدهای تاچ‌ پد کار نخواهند کرد. مشکل بردهای کنترل غالبا به اشتباه تشخیص داده می‌شود؛ پس قبل از اینکه سعی کنید برد کنترل را عوض کنید از سالم بودن دیگر قطعات مرتبط با برد کنترل مطمئن شوید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در ظرفشویی آاگ ازجمله کار نکردن دکمه های ظرفشویی آاگ با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

شماره های تماس  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم.

 

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
چرا دکمه‌های ماشین ظرفشویی آاگ کار نمی‌کند, دکمه های ماشین لباسشویی آ ی گ , دلایل کارنکردن دکمه لباسشویی AEG , مشکل کار نکردن دکمه لباسشویی آاگ , اصلی ترین دلیل کار نکردن دکمه لباسشویی آ ی گ


چرا دکمه‌های ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب