021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نحوه نصب ماشین ظرفشویی آاگ

نحوه نصب ماشین ظرفشویی چگونه است؟

بعداز خرید این دستگاه باید بدانید که در داخل جعبه آن دفترچه راهنمایی که شرکت سازنده ظرفشویی در آن قرار داده است را برداشته و بعد از مطالعه اقدام به نصب ماشین کنید .

استفاده از ماشین‌های ظرفشویی مزیت های خود را دارد مانند : صرفه جویی در وقت، حفظ سلامتی افراد و کم شدن مصرف آب می باشد. با نصب صحیح و مناسب ماشین ظرفشویی می‌توانید عمر مفید آن را طولانی ترکنید.

نکته : بهتر است مراحل نصب ماشین ظرفشویی آاگ را به نمایندگی آن شرکت بسپارید .زیرا ممکن است هنگام نصب توسط شخص خودتان به ظرفشویی صدمه وارد کنید .

بعداز خرید ظرفشویی نوبت به مرحله ی اول برای نصب ظرفشویی ، که باید این نکته ها را با دقت انجام بدهید .

نحوه نصب ماشین ظرفشویی آاگ :

1- انتخاب مکانی مناسب در داخل آشپزخانه برای نصب و راه اندازی است. باید جایی نزدیک سینک برای قرار دادن دستگاه انتخاب بشود تا با لوله های آب و فاضلاب دسترسی راحت داشته باشد.

2-باید فاصله ی استاندارد برای نصب دستگاه باید رعایت بشود یک فاصله ی حداکثر 3 متری است.

3-زمانی که شما ماشین ظرفشویی در کنار کابینت ها نصب می کنید باید فاصله ی 5 سانتی متری از کابینت ها را رعایت کنید.

اگر کابینت های کنار ظرفشویی از جنس چوب باشد یا هر وسیله ی چوبی دیگری که در نزدیکی آن نصب شده است باید به وسیله ی پوششی مناسب مانند درزگیر ها یا رنگ ضد آب کاملاً پوشیده بشود تا از خراب شدن و باد کردن آن بر اثر آب جلوگیری شود.

نکات مهم در مورد نصب ماشین ظرفشویی آاگ:

-در این جا یکی از نکات مهم به هنگام نصب ظرفشویی آاگ رعایت اصول ایمنی مربوط به برق کشی دستگاه است. به این منظور ابتدا باید فیوز ساختمان باز شود.

از اشتباهاتی که افراد به هنگام نصب لوازم خانگی مرتکب می شوند استفاده از سیم های سیار یا سه راهی برای اتصال برق آن است اجتناب کنید .باید برای دستگاه از پریز مخصوص استفاده شود.

-نکته دیگری که باید در مورد پریز ظرفشویی بدانید این است که داشتن اتصالات و سیم کشی زمینی مطابق با استاندارد های مربوط به برق کشی است.

-از ویژگی هایی که پریز دستگاه باید داشته باشد سیم کشی مربوط به آن دو سیمه بوده و فیوز آن نیز 15 آمپر یا دارای تاخیر زمانی باشد.

-ولی نکاتی که در مورد دو شاخه ی آن باید مد نظر قرار بدهید رعایت فاصله ی  1٫2 متری از ماشین ظرفشویی است. دوشاخه طوری باید تعبیه بشود که به آسانی به دستگاه متصل گردد.

در این مرحله مهم است که رعایت استانداردهای مربوط به سیم کشی های زمینی و به کار بستن قوانین ISO 3864 صورت بگیرد.

شرایط نصب ماشین ظرفشویی آاگ:

1-محل نگهداری دستگاه:

وقتی که مرحله ی انتخاب محل ظرفشویی و سیم کشی های مربوطه به پایان رسید نوبت به مرحله ی نصب و قرار دادن آن در محل خود است. قبل از قرار دادن دستگاه در جایش لازم است از یک سری مسائل اطمینان یابید.

1-باید ارتفاع ماشین ظرف‌شویی اندازه گیری شود تا مناسب بودن مکان و تناسب ارتفاع آن و ارتفاع کابینت برای شما روشن گردد. 2-ارتفاع آن با ارتفاع کابینت باید متناسب باشد لازم است که ارتفاع کابینت حداقل 85 سانتی متر باشد.

اگر ارتفاع کابینت از میزان استاندارد آن یعنی 85 سانتی متر کمتر بود با باز کردن دو پیچ و برداشتن صفحه ی فوقانی مشکل حل می شود.

-مسائل دیگر که قبل از نصب ماشین ظرفشویی آاگ باید مورد بررسی قرار داد چک کردن شیلنگ تخلیه داخل کابینت است. چرا که ممکن است شیلنگ ها کشیده شده باشد یا در هم گره خورده باشد.

2-تراز کردن ظرفشویی :

وقتی که ماشین ظرفشویی در جایش نصب شد و تعادلش تنظیم شد نوبت به مرحله ی نصب و اتصال شیلنگ تخلیه ی آب کثیف آن به شبکه ی فاضلاب ساختمان است.

در  ابتدا لازم است از قبل لوله و اتصالات مناسب برای اتصال به شبکه ی فاضلاب از فروشگاه ها و بازار لوازم خانگی یدکی تهیه بشود. بعد از تهیه لوله و اتصالات مربوطه می توان به دو طریق شیلنگ تخلیه ی آن را به شبکه ی فاضلاب متصل کرد.

روش اول : می توان شیلنگ تخلیه را در زیر سینک ، قسمت S شکل آن به فاضلاب متصل کرد .

روش دوم : می توان شیلنگ تخلیه را به لوله ی شاقولی وصل کرد.

در هر کدام از این اتصالات رعایت نکاتی ضروری است. قبل از اتصال شیلنگ به شبکه فاضلاب لازم است لوله های فاضلاب و شیلنگ متصل به ماشین ظرف‌شویی بررسی شود تا اینکه هیچ گونه گرفتگی نداشته باشد. برای اتصال محکم آن به لوله ی تخلیه می توان از رابط های پلاستیک استفاده نمود.

3-نصب اتصالات آب رسانی

در ادامه ی انجام  نصب دستگاه اتصالات آب رسانی به ماشین ظرفشویی صورت خواهد گرفت.

درصورتی که دمای آب بالا باشد طبق دستورالعمل ها یعنی از 65 در جه سانتی گراد بیشتر باشد از متصل کرد آن به ماشین ظرف‌شویی خودداری شود.

علت این امر اینست که آسیب جدی به سیستم آن وارد می شود. در صورت مشاهده این مورد لازم است که برای آب رسانی به دستگاه از شیر آب سرد استفاده بشود.

ناگفته نماند که برخی از ماشین های ظرفشویی خود به سیستم آب گرم و سرد مجهز هستند و فقط کافی است به آب سرد متصل شوند.

4-چک آپ ماشین ظرفشویی:

زمانی که باز و بسته شدن درب دستگاه به صورت روان صورت نگیرد یک جای کار مشکل دارد برای رفع مشکل موقعیت مکان آن را مورد بررسی قرار بدهید.

وقتی که درب به سمت راست تمایل دارد نشان از تراز نبودن دستگاه است برای متعادل کردن آن لازم است پیچ انتهای دستگاه که در سمت چپ قرار دارد برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید و تا متعادل شدن دستگاه و راحت باز و بسته شدن دستگاه ادامه دهید.

در صورت خرید لوازم خانگی و برای نصب ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی ما تماس بگیرید. ما در اولین فرصت اقدام به نصب و راه اندازی ظرفشویی شما میکنیم.

شماره های تماس ما  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 می باشد.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
نحوه نصب ظرفشویی آاگ ,شرایط نصب ماشین ظرفشویی ااگ , مراحل کامل نصب ماشین ظرفشویی AEG , راهنمای نصب ماشین ظرفشویی آاگ


نحوه نصب ماشین ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب