021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نحوه نصب ماشین ظرفشویی آاگ

بعداز خرید این دستگاه باید بدانید که در داخل جعبه آن دفترچه راهنمایی که شرکت سازنده ظرفشویی در آن قرار داده است را برداشته و بعد از مطالعه اقدام به نصب ماشین کنید .

استفاده از ماشین‌های ظرفشویی مزیت های خود را دارد مانند : صرفه جویی در وقت، حفظ سلامتی افراد و کم شدن مصرف آب می باشد. با نصب صحیح و مناسب ماشین ظرفشویی می‌توانید عمر مفید آن را طولانی ترکنید.

نکته : بهتر است مراحل نصب ماشین ظرفشویی را به نمایندگی آن شرکت بسپارید .زیرا ممکن است هنگام نصب توسط شخص خودتان به ظرفشویی صدمه وارد کنید .

بعداز خرید ظرفشویی نوبت به مرحله ی اول برای نصب ظرفشویی ، که باید این نکته ها را با دقت انجام بدهید .

اولا : انتخاب مکانی مناسب در داخل آشپزخانه برای نصب و راه اندازی است. باید جایی نزدیک سینک برای قرار دادن دستگاه انتخاب بشود تا با لوله های آب و فاضلاب دسترسی راحت داشته باشد.

دوما: باید فاصله ی استاندارد برای نصب دستگاه باید رعایت بشود یک فاصله ی حداکثر 3 متری است.

سوما :زمانی که شما ماشین ظرفشویی در کنار کابینت ها نصب می کنید باید فاصله ی 5 سانتی متری از کابینت ها را رعایت کنید.

اگر کابینت های کنار ظرفشویی از جنس چوب باشد یا هر وسیله ی چوبی دیگری که در نزدیکی آن نصب شده است باید به وسیله ی پوششی مناسب مانند درزگیر ها یا رنگ ضد آب کاملاً پوشیده بشود تا از خراب شدن و باد کردن آن بر اثر آب جلوگیری شود.

نکات مهم در مورد نصب این دستگاه:

-در این جا یکی از نکات مهم به هنگام نصب ظرفشویی آاگ رعایت اصول ایمنی مربوط به برق کشی دستگاه است. به این منظور ابتدا باید فیوز ساختمان باز شود.

از اشتباهاتی که افراد به هنگام نصب لوازم خانگی مرتکب می شوند استفاده از سیم های سیار یا سه راهی برای اتصال برق آن است اجتناب کنید .باید برای دستگاه از پریز مخصوص استفاده شود.

-نکته دیگری که باید در مورد پریز ظرفشویی بدانید این است که داشتن اتصالات و سیم کشی زمینی مطابق با استاندارد های مربوط به برق کشی است.

-از ویژگی هایی که پریز دستگاه باید داشته باشد سیم کشی مربوط به آن دو سیمه بوده و فیوز آن نیز 15 آمپر یا دارای تاخیر زمانی باشد.

-ولی نکاتی که در مورد دو شاخه ی آن باید مد نظر قرار بدهید رعایت فاصله ی  1٫2 متری از ماشین ظرفشویی است. دوشاخه طوری باید تعبیه بشود که به آسانی به دستگاه متصل گردد.

در این مرحله مهم است که رعایت استانداردهای مربوط به سیم کشی های زمینی و به کار بستن قوانین ISO 3864 صورت بگیرد.

1-محل نگهداری دستگاه:

وقتی که مرحله ی انتخاب محل ظرفشویی و سیم کشی های مربوطه به پایان رسید نوبت به مرحله ی نصب و قرار دادن آن در محل خود است. قبل از قرار دادن دستگاه در جایش لازم است از یک سری مسائل اطمینان یابید.

1-باید ارتفاع ماشین ظرف‌شویی اندازه گیری شود تا مناسب بودن مکان و تناسب ارتفاع آن و ارتفاع کابینت برای شما روشن گردد. 2-ارتفاع آن با ارتفاع کابینت باید متناسب باشد لازم است که ارتفاع کابینت حداقل 85 سانتی متر باشد.

اگر ارتفاع کابینت از میزان استاندارد آن یعنی 85 سانتی متر کمتر بود با باز کردن دو پیچ و برداشتن صفحه ی فوقانی مشکل حل می شود.

 

-مسائل دیگر که قبل از قرار دادن ماشین ظرفشویی باید مورد بررسی قرار داد چک کردن شیلنگ تخلیه داخل کابینت است. چرا که ممکن است شیلنگ ها کشیده شده باشد یا در هم گره خورده باشد.

2-تراز کردن ظرفشویی :

وقتی که ماشین ظرفشویی در جایش نصب شد و تعادلش تنظیم شد نوبت به مرحله ی نصب و اتصال شیلنگ تخلیه ی آب کثیف آن به شبکه ی فاضلاب ساختمان است.

در  ابتدا لازم است از قبل لوله و اتصالات مناسب برای اتصال به شبکه ی فاضلاب از فروشگاه ها و بازار لوازم خانگی یدکی تهیه بشود. بعد از تهیه لوله و اتصالات مربوطه می توان به دو طریق شیلنگ تخلیه ی آن را به شبکه ی فاضلاب متصل کرد.

روش اول : می توان شیلنگ تخلیه را در زیر سینک ، قسمت S شکل آن به فاضلاب متصل کرد .

روش دوم : می توان شیلنگ تخلیه را به لوله ی شاقولی وصل کرد.

در هر کدام از این اتصالات رعایت نکاتی ضروری است. قبل از اتصال شیلنگ به شبکه فاضلاب لازم است لوله های فاضلاب و شیلنگ متصل به ماشین ظرف‌شویی بررسی شود تا اینکه هیچ گونه گرفتگی نداشته باشد. برای اتصال محکم آن به لوله ی تخلیه می توان از رابط های پلاستیک استفاده نمود.

3-نصب اتصالات آب رسانی

در ادامه ی انجام  نصب دستگاه اتصالات آب رسانی به ماشین ظرفشویی صورت خواهد گرفت.

درصورتی که دمای آب بالا باشد طبق دستورالعمل ها یعنی از 65 در جه سانتی گراد بیشتر باشد از متصل کرد آن به ماشین ظرف‌شویی خودداری شود.

علت این امر اینست که آسیب جدی به سیستم آن وارد می شود. در صورت مشاهده این مورد لازم است که برای آب رسانی به دستگاه از شیر آب سرد استفاده بشود.

ناگفته نماند که برخی از ماشین های ظرفشویی خود به سیستم آب گرم و سرد مجهز هستند و فقط کافی است به آب سرد متصل شوند.

4-چک آپ ماشین ظرفشویی:

زمانی که باز و بسته شدن درب دستگاه به صورت روان صورت نگیرد یک جای کار مشکل دارد برای رفع مشکل موقعیت مکان آن را مورد بررسی قرار بدهید.

وقتی که درب به سمت راست تمایل دارد نشان از تراز نبودن دستگاه است برای متعادل کردن آن لازم است پیچ انتهای دستگاه که در سمت چپ قرار دارد برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید و تا متعادل شدن دستگاه و راحت باز و بسته شدن دستگاه ادامه دهید.

در صورت خرید لوازم خانگی و برای نصب ماشین ظرفشویی آاگ با نمایندگی ما تماس بگیرید. ما در اولین فرصت اقدام به نصب و راه اندازی ظرفشویی شما میکنیم.

شماره های تماس ما  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 می باشد.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
نحوه نصب ظرفشویی آاگ ,شرایط نصب ماشین ظرفشویی ااگ , مراحل کامل نصب ماشین ظرفشویی AEG , راهنمای نصب ماشین ظرفشویی آاگ


نحوه نصب ماشین ظرفشویی آاگ


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب