نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

مراحل نصب ماشین لباسشویی آاگ

در اینجا باید بگوییم که داشتن یک ماشین لباسشویی خوب  بهترین راه برای صرفه جویی در وقت و هزینه های مصرفی آب و پودر رختشوییمی باشد .از نصب لباسشویی  آاگ در محل هایی با درجه حرارت زیر نقطه انجماد یا در هوای آزاد پرهیز کنید. اتصال زمین دستگاه را با توجه به کدها و راهنمایی های دفترچه انجام دهید. در هنگام نصب ماشین لباسشویی آاگ نباید بر روی سطوحی که فرش شده  است ، ویا سوراخ های تخلیه  آب نبایستی با فرش مسدود شود.ماشین لباسشویی را نصب کرد.

پس باید نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی آاگ جدید خود را به تکنسین ها و تعمیرکاران با تجربه بسپارید .

مراحل نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی آاگ

محل نصب ماشین لباسشویی آاگ

برای نصب ماشین لباسشویی آاگ ما باید یک محل مناسب را  انتخاب می کنیم. باید محل انتخاب شده از هر گونه رطوبت دور باشد. در واقع باید مکانی صاف و با شیب بسیار کم باشد که قابلیت تراز کردن ماشین لباسشویی را داشته باشد. بهتر است که این مکان روی فرش یا نزدیک به آن قرار نداشته باشد تا در صورت هر گونه خروج آب باعث آسیب به فرش نشود.

رعایت فاصله مناسب جهت نصب لباسشویی آاگ

در ابتدا تراز سطح زمین: شیب سطح زیر ماشین لباسشویی باید حداکثر 1 درجه باشد.

محل قرار گرفتن پریز برق: باید فاصله حداکثر 1/5 متر از طرفین دستگاه داشته باشد. از پریز برای چند دستگاه استفاده نشود و بار اضافی برق روی آن نگذارید.

فواصل اضافی: 10 سانتیمتر از عقب لباسشویی و   2 سانتیمتر از طرفین از درب و کف نیاز است.


تنظیم پایه های لباسشویی :

اما در مورد تنظیم پایه سطح که در زیر دستگاه قرار دارند. در واقع این  پایه ها  قابل تنظیم هستند و باید کالیبره شده به طوری که وزن ماشین لباسشویی دقیق روی هر 4 پایه باشد . برای تنظیم  ماشین لباسشویی آاگ  اگر پایه ها را جهت عقربه های ساعت بچرخانید آن گوشه ای از ماشین لباسشویی کاهش ارتفاع و  جهت عکس عقربه های ساعت ارتفاع آن را بالا می برد. با این کار ماشین لباسشویی را از هر طرف تراز پیدا می کند.
پس از تراز کردن پایه های لباسشویی مهره روی هر پایه را خلاف عقربه ساعت بچرخانید تا محکم به زیر لباسشویی بسته شود .


شیر آب ورودی ماشین لباسشویی

در واقع هر ماشین لباسشویی دارای یک شیر ورودی برای آب گرم و یک شیر ورودی برای آب سرد می باشد. توجه داشته باشید که این دو شیر را اشتباهی نبندید چون باعث ایجاد اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی آاگ خواهد شد. بیشتر مواقع  ورودی شیر آب گرم به رنگ نارنجی و قرمز بوده و برای آب سرد با رنگ آبی یا سفید مشخص شده است. بعد از بستن شیرها حتما از محکم و سفت بودن آنها اطمینان حاصل نمایید.


شیر آب خروجی ماشین لباسشویی

حالا نوبت به شیر آب خروجی یا همان شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ که به زیر سینک ظرفشویی متصل می شود میرسیم . شلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی آاگ  حتما باید از زمین تا حدی ارتفاع داشته باشد . محل عبور این شلنگ از کف ماشین لباسشویی است حتما باید حداقل به اندازه نصف ارتفاع ماشین لباسشویی بالا آورده شود. بعد از اینکه ارتفاع مناسب شلنگ تخلیه ایجاد شد می توانید آن را به قسمت تعبیه شده در سینک ظرفشویی متصل نمایید.


سیستم برق رسانی ماشین لباسشویی آاگ

میدانید که ماشین لباسشویی آاگ وسیله ای است که آب مصرف کرده و در نتیجه ایجاد رطوبت می کند بسیار مهم است که سیم برق و پریز کاملا استاندارد برای آن استفاده شده باشد. این سیم باید یک تکه بوده و به وسیله دوشاخه به پریز وصل شده باشد و باید حتما از محافظ نیز برای آن استفاده شود . بعد از وصل کردن جریان برق ماشین لباسشویی آاگ  می توان گفت که مراحل نصب و راه اندازی  لباسشویی آاگ شما پایان یافته و در حالت آماده به کار است و می توانید آن را راه اندازی نمایید.


برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی

در انتها برای انتخاب برنامه شست و شو دستگیره انتخاب برنامه را بچرخانید و با توجه به نیاز خود یک برنامه را از جدول برنامه ها انتخاب نمایید. ودر باید دور خشک کن متناسب با برنامه انتخاب شده را نیز از همان قسمت تعیین کنید. در صوتی که می خواهید از آپشن های دیگری مانند شست و شوی اضافی، اتوکشی و شست و شوی شدید استفاده کنید لازم است که قبل از شروع به کار دستگاه دکمه مربوط به این آپشن ها را فعال نمایید. برخی از برنامه های حرفه ای که بر روی تعدادی ازماشین های لباسشویی تعبیه شده است می تواند موجب کاهش مصرف انرژی دستگاه شود. این برنامه ها عبارتند از شست و شو در دمای پایین، تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه و شست و شو بر اساس حجم لباس ها بر روی لباسشویی تعبیه شده است .


اتصال الکتریکی

1-از استفاده از سیم رابط و یا آداپتور دوبل خودداری شود.

2-در صورت آسیب دیدگی کابل ماشین لباسشویی آاگ، می بایست به تعویض و تعمیرآن توسط کارخانه تولید کننده و یا نمایندگی مجاز آاگ و به با کمک یک متخصص برق مجرب، اقدام نمایید تا از بروز خطر جلوگیری بعمل آید.

3-همیشه پس از استفاده از دستگاه، دوشاخه دستگاه را از برق کشیده و شیر اصلی آب آن را نیز ببندید.

4-دستگاه را به پریز متصل به زمین که در اتصال آن مقررات جاری سیم کشی رعایت گردیده باشد، متصل کنید.

5-محل استقرار دستگاه را طوری انتخاب کنید که دسترسی به دوشاخه به راحتی انجام پذیرد.در صورت نیاز به مشاوره و یا نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی آاگ داشتید با نمایندگی آاگ تماس بگیرید .

شماره های تماس ما  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 می باشد ما شبانه روز در خدمت شما هستیم.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی آاگ , نصب و راه ندازی ماشین لباسشویی آ ی گ , طریقه نصب ماشین لباسشویی AEG , آموزش نحوه راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی آاگ , مراحل نصب ماشین لباسشویی آ ی گ


مراحل نصب ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب