021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نمایندگی ظرفشویی آاگ

نمایندگی ظرفشویی آاگ

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

معرفی نمایندگی ظرفشویی آاگ :

در واقع همه ظرفشویی به علت پیشرفت تکنولوژی جدید در ساخت آنها، دارای ساختار و شکل و برنامه های جدید و پیچیده ای هستند.در حقیقت نمایندگی ظرفشویی آاگ با نصب اصولی و صحیح دستگاه به آن اهمیت بالایی می دهند.

چرا که می تواند از ایجاد برخی مشکلات مهم و رایج جلوگیری کند.در مواقع خرابی ظرفشویی ، حتما با مراجعه به تکنسین های برند یا شرکت دستگاه کمک خواسته تا آنها با دانش فنی و تسلط کافی بتواند آن را تعمیر کنند.

شرکت آریان نمایندگی تعمیرات آاگ برای اطمینان ازجلب رضایت شما، با کیفیت ترین سطح خدمات حرفه ای و با هزینه مقرون به صرفه راعرضه می دارد.

در واقع خدمات زیادی از جمله خدمات ظرفشویی ااگ که در این مرکز به صورت تخصصی به شما عزیزان داده می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس دستگاه اشاره کرد.

می توان گفت ارائه خدمات ما با بهترین امکانات و دانش فنی به روز دنیا به صورت احسنت برای شما هموطنان عزیز انجام می گردد.پس با اطمینان خاطر لوازم برقی خود را به ما بسپارید.
نمایندگی ظرفشویی
دارای متخصصین تعمیرات دستگاه که دارای تجربه و دانش تخصصی، ارائه انواع سرویس های تعمیراتی، جهت رفع هرگونه مشکل آن آموزش دیده و آماده انجام تعمیر تمامی قطعات معیوب آن می باشند.

نمایندگی ظرفشویی آاگ:

در صورتی که شما یکی از محصولات عالی برند AEG ااگ( لباسشویی ، ظرفشویی ، چرخ گوشت ، جاروبرقی )را خریداری کرده اید و به هر دلیلی این دستگاه ها دچار نقص فنی شده اند و یا نیاز به سرویس دارند،بدانید که نمایندگی ااگ در تهران شرکت آریان بدون وقفه و همه روزه در خدمت شما هستند .هدف ما جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

موارد تعمیر این ظرفشویی ااگ :

-دستگاه ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید.

-ماشین ظرفشویی سروصدا راه می‌اندازد.

-ظروف شیشه‌ای، سفید یا برفکی هستند         .  شرکت آریان نمایندگی ظرفشویی ااگ

-ظروف دارای لکه می باشد.

-آب داخل ماشین تخلیه نمی‌شود.

-درب دستگاه محکم چفت نمی‌گردد.

-نشتی آب دارد.

- ظرفشویی روشن نمی‌شود.

-ظرف‌ها را خشک نمی‌کند.

-آبگیری نمی‌کند.

ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد.

در واقع می توانید در صورت مواجعه شدن با هریک از عوامل بالا برای تعمیر ظرفشویی ااگ با ما تماس بگیرید.

شرکت آریان نمایندگی تعمیرات آاگ

شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558

اگر سوالاتی در مورد چگونگی کار با این دستگاه و ایرادات کوچک که خود در منزل می توانید برطرف کنید داشتید می توانید با تماس  نمایندگی ااگ در تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

مزیت استفاده از نمایندگی خدمات ظرفشویی ااگ:

1-این نمایندگی ها از قطعات اصلی و فابریکی استفاده می کنند.

2-عرضه کردن خدمات در همه روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل

3-ارائه فاکتور برای انجام کارها و هزینه ها

4-دادن گارانتی برای تضمین خدمات

5-بهترین خدمات تعمیرات در اسرع وقت بعد از تماس

6-به کارگیری از تعمیرکار حرفه ای و با تجربه برای تعمیرات ظرفشویی آاگ

قطعات قابل تعویض و یا تعمیر ظرفشویی ااگ:

-المنت هیتر ظرفشویی

-قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن

-شیر برقی ورودی آب

-نوار پلاستیکی دور درب

-پمپ تخلیه

-فیلتر پمپ

-بازوهای آبپاش

-و…

برای کم کردن هزینه های تعمیرات و بالا بردن عمر مفید قطعات دستگاه از راه تعمیرات تخصصی می توانید با تعمیرکاران شرکت آریان در تهران تماس بگیرید .

استفاده از خدمات پس از فروش ظرفشویی ااگ :

درصورتی‌که تاریخ برگه گارانتی ظرفشویی شما نگذشته باشد اگر مشکل برای دستگاه شما پیش آمد کمک می کند تا بتوانید از مزیت ها و تعهداتی که نمایندگی رسمی ظرفشویی آاگ در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. به هر حال شما با تماس با دفتر مرکزی آاگ می توانید از این خدمات استفاده کنید.

در حقیقت استفاده از خدمات پس از فروش ظرفشویی ااگ یکی از راه های مطمئن برای تعمیر این دستگاه می باشد. بنابراین شما برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی که در موقع خرید از خریددار دریافت می کنید تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی آاگ در محل کار و سکونت:

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) در تهران به شما این اطمینان را می دهد که در صورت خرابی ظرفشویی بدون نیاز به جابه جا کردن دستگاه ، صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ می توانید در کنار تعمیرکار بوده و نحوه تعمیر دستگاه را مشاهده و در صورت داشتن سوالات در مورد دستگاه از ایشان اطلاعات را دریافت کنید. این امر در مورد قرار داشتن دستگاه در محل کار نیز صدق می کند . تکنسین های ما همواره آماده هر گونه خدمات رسانی و دادن اطلاعات دقیق در مورد این وسیله می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ،لباسشویی ااگ ، یخچال فریزر ، ماکروویو ، ساید بای ساید ، تعمیر جارو برقی aeg

برای تعمیرات لوازم خانگی ااگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ااگ برای جلب رضایت شما، بهترین خدمات نوین و با هزینه  مناسب برای شما ارائه می کند. این خدمات  شامل : ظرفشویی ااگ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود  در این جا می توان به نصب، تعمیرات و سرویس دستگاه را انجام میدهد.

در نظر داشته باشید که مراکز معتبر دارای مجوز از نمایندگی این لوازم خانگی می باشد و همه باید استاندارد های دنیا را در بر داشته باشند تا بهتر بتواند خدمات خود را به مشتریان ارائه کنند.

نمایندگی ظرفشویی همه سعی و تلاش خود را برای در اختیار قرار دادن بهترین امکانات و خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد.هدف آنها جلب رضایت مشتری و به دست گرفتن بازار و فروش ظرفشویی های آاگ  که هرروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در حال تعییر و تحول می باشد.

نمایندگی ظرفشویی آاگ باید حتما دارای مجوز کار در این زمینه باشد و البته همه افراد و تکنسین های باید دارای تجربه و دانش فراوان در مورد این دستگاه و علم روز دنیا باشند. این نمایندگی ها باید همه قطعات دستگاه را در اختیار داشته تا در صورت لزوم بتوانند از آنها استفاده کنند.

نمایندگی ااگ با کمک از تعمیرکاران باتجربه عیب‌یابی و تشخیص صحیح مشکل ماشین ظرفشویی را برای شما انجام داده و هزینه‌ی تعمیرات را برای شما کم می کنند و فقط در مواردی که امکان تعمیرقطعه یا قطعات وجود نداشته باشد با اعلام به شما قطعه‌ی معیوب را تعویض می کند. البته بدانید که همه قطعات ما اصلی و فابریکی خود ظرفشویی است.

 


برچسب ها :
نمایندگی ظرفشویی آاگ , نمایندگی ظرفشویی ااگ , نمایندگی ظرفشویی aeg , نمایندگی خدمات ظرفشویی ااگ


نمایندگی ظرفشویی آاگ


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب