021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

آموزش استفاده از لباسشویی آاگ

 

آموزش استفاده از لباسشویی آاگ

قبل از توضیح ابن بخش باید نکته ای را به شما بگوییم و آن این است که به کودکان اجازه بازی با دکمه های هر ماشین  لباسشویی را ندهید زیرا امکان بهم ریختن برنامه و غیر فعال شدن آنها وجود دارد. که این خود باعث به وجود آمدن مشکلات فنی در ماشین لباسشویی می شود .

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ااگ:

-استفاده از دفترچه راهنمایی خود دستگاه

-مشاوره از طریق نمایندگی های معتبر ااگ

-استفاده از اینترنت

-خواندن سایت های معتبر در مورد آموزش استفاده از لباسشویی

نحوه استفاده صحیح از برنامه های لباسشویی آاگ :

را باید خیلی جدی بگیریم. زیرا با استفاده درست و صحیح میتوانیم هزینه های مصرفی خودمان را کاهش دهیم. هزینه های ماننده مصرف آب و برق که باید خیلی در این امر صرفه جویی کنیم.

در بیشتر موارد همیشه خیلی از کاربران به دنبال استفاده درست و مناسب از برنامه های دستگاه هستند.برای همین باید در همه حال راهنمایی آاگ و دیگر لباسشویی ها را مطالعه کنید.

امکانات ماشین لباسشویی آاگ:

- بودن تنوع و تعداد در برنامه های مختلف شستشوی البسه

-کیفیت و کارایی مناسب

-راحتی در عملکرد

-بادوام و عمر بالا

دراین صفحه ما راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ااگ را به شما برای نصب آموزش می دهیم :

1-ابتدا باید جای مناسبی برای ماشین لباسشویی آاگ انتخاب نمایید . محلی که انتخاب مینمایید باید صاف و خشک باشد.تا حد امکان دستگاه را بر روی فرش قرار ندهید.

2-توجه کنید در محل نصب لوله خروجی آب و پریز برق وجود داشت باشد.

3-پس از آماده سازی محل نصب آن باید پیچ ترانسفر دستگاه را باز کنید.در واقع پیچ های ترانسفر 3 یا 4 عدد هستند که دیگ را به بدنه نگه میدارند.

4-سپس شیر ورودی و خروجی آب را به لباسشویی متصل کنید.باید بدانید که برای این دستگاه ها یک شیر لباسشویی آب سرد و یک شیر آب گرم وجود دارد.مغزی شیر آب گرم قرمز یا نارنجی و مغزی شیر آب سرد سفید یا آبی است.

5-لوله خروجی آب معمولا در زیر سینک ظرفشویی قرار میگیرد .توجه داشته باشید بهتر است شیلنگ آب خروجی از آن را از بالای دستگاه عبور دهید.

6-دقت کنید که سیم برق سالم باشد و به درستی به پریز متصل شود.همچنین سیم برق را در جایی قرار دهید که احتمال مرطوبی شدن آن وجود نداشته باشد.

دکمه های مربوط به ماشین لباسشویی ااگ:

Aus : خاموش

Start Nachlegen : کلید آغاز به کار

Temp : دکمه تغییر درجه دما

Speed Perfect : کلید تغییر سرعت چرخش دور تند

koch/Bunt : نخی و کتان

Vorwasche : شستشوی اولیه برای لباسهای که باید دوبار شستشو شوند.

Pflegeleicht : الیاف مصنوعی  یا همان لباسهای هرروزه

Vorwasche : شستشوی ابتدایی برای الیاف مصنوعی

Schnell/Mix : لباسهای مخلوط

Fein/Seide : پردهای تور و حریر

Wolle : لباسهای کاموایی

Spulen/Schleudern : برنامه برای آبکشی و خشک کردن

 Abpumpen : برای تخلیه آب میباشد.

ExtrKurz 15 : شستن فوری 15 دقیقه ای خاص لباس های خیلی کم چرک

 Sensitive : برای شستن لباس های حساس

Sportswear : شستن لباسهای ورزشی

Blusen/Hemden : شستشوی انواع تی شرت و بلوز

Jeans/Dunkle Wasche : برای لباس های لی و جین

Blusen/Hemden : شستشوی تی شرت و بلوز

Eco Perfect : صرفه جویی اقتصادی
Wasser pluse: آبکشی اضافی
    

بعداز نصب در دفترچه استفاده از لباشویی آموزش داده شده است .

*انتخاب برنامه شستشوی مناسب با لباس‌ها

هنگامیکه لباس‌هایتان را برای شستشو داخل محفظه قرار می دهید.البته باید لباس ها را تفیک کرد و بعد درب لباسشویی را می بندید، و بعد از آن استفاده از مایع لباسشویی مناسب در محفظه مخصوص که نباید بیش از اندازه باشد ، باید تا علامتی که داخل محفظه زده شده است ریخته شود . و بعد با طراحی بی نظیر وبه کار بردن آیتم های ضروری و کاربردی

از برنامهAEG  بایستی با توجه به نوع لباس‌ها، یک برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید، ماشین لباسشویی آاگ ، از برنامه های متنوعی طراحی و تولید شده است

به عنوان مثال: برنامه شستشوی لباس‌های سفید، برنامه شستشوی لباس های جین، برنامه شستشوی لباس‌های کتان، برنامه شستشوی لباس ها با الیاف های مصنوعی و هر نوع لباسی که شما استفاده می کنید را در اختیارتان قرار داده است.

شما می توانید بسته به نوع لباس یکی از این برنامه ها را انتخاب کنید.و در هر حال نوبت دستور العمل بعدی برای لباسشویی است .

*انتخاب دمای ماشین لباسشویی

بعد از برنامه‌ی شستشو، انتخاب دمای مناسب با توجه به میزان کثیفی لباس ها در اولویت قرار می‌گیرد. جنس لباس‌ها و میزان کثیفی آنها می تواند دوعامل مهم در انتخاب دمای لباسشویی در هنگام شستشو باشد.

باید به نوع لباس‌هایتان و جنس لباس توجه کنید، درهر صورت اگر می‌خواهید لباس‌های نخی و یا ملافه‌ها را شستشو دهید، دمای بالای 40 درجه و برای لباس‌های از جنس مواد و یا حوله دمای کمتر از 40 درجه پیشنهاد می شود.

برنامه های شستشوی پشمی دستی ظریف ( delicate – had wash – wool)

این برنامه ها با دمای پایین و حداقل زمان کار کرد لباسش شویی در زمان شستشو انجام می شود تا از آسیب به لباس جلوگیری شود.

این برنامه مشابه برنامه الیاف مصنوعی می باشد اگر مقدار زیادی لباس ظریف مخصوصاً پشمی و ابریشمی دارد این نوع برنامه بسیار برای لباسهای شما مفید است.

*خشک کن ماشین لباسشویی

با توجه به مدل ماشین لباسشویی، سرعت خشک کن هم به جنس لباس و درجه‌ی خشک کردن لباس هایتان بستگی دارد. دور خشک کن لباسشویی AEG از 400 دور در دقیقه تا 1800 دور در دقیقه می‌باشد که بهترین درجه برای شستشوی روزانه و همچنین خشک کردن کامل لباس ها، 400 دور در دقیقه می باشد، منتها اگر لباس‌هایتان بیش از اندازه ضخیم و مقاوم است، بایستی خشک کن را روی 800 دور در دقیقه تنظیم کنید تا بتواند مناسب لباس هایتان باشد.

حالا می توانید لباسشویی را روشن کنید .هنگامی که تمام مراحل شستشویی لباس به پایان رسید و ماشین لباسشویی خاموش شد ، بعد از چند ثانیه درب لباسشویی را باز کرده و لباس های را از آن خارج کنید . باید به خاطر داشته باشید که حتما لاستیک دور در ب را با پارچه مناسب تمیز و خشک کنید تا از پوسیدگی آن جلوگیری شود .

*برنامه شستشوی بهداشتی و چند آلرژی

این برنامه برای از بین بردن مواد آلرژی زا از روی لباس طراحی شده است . مخصوصا با بالا نگه داشتن دمای آب و یا با کمک بخار آب. بررسی ها نشان می دهد شما نمیتوانید با برنامه کتان 60 درجه برای از بین رفتن تمام میکروب ها و باکتری ها مطمئن باشید. پس چنانچه دارای حساسیت و آلرژی هستنید این برنامه لباسشویی برایتان بسیار مفید می باشد.

*برنامه شستشوی اقتصادی (ECO)

همانطور که از اسم این برنامه مشخص است مصرف انرژی را کم میکند. و بسیار برای استفاده مکرر از ماشین لباسشویی مقرون به صرفه از لحاظ هزینه مصرف برق و آب می باشد. این یک برنامه پر استفاده و مشترک در اکثر ماشین لباسشویی ها است.

بعد از تمیز کردن لاستیک دور لباسشویی، جا پودری و جای مواد نرم کننده را تمیز کنید . در صورت تمیز نکردن مقداری از پودر و مواد داخل آنها باقی می ماند .

اکثر ماشین لباسشویی ها دارای دفترچه راهنما  هستند در این قسمت نیز برای استفاده صحیح از برنامه  و میزان حرارت آب  دفترچه راهنما دارد.اگر از روی دفترچه راهنما نتوانستید کار با دستگاه را یاد بگیرید و به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید می توانید از طریق سرج کردن در اینترنت بیشتر بدانید.

نمایندگی آاگ :

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی است که در کشور برای خدمت رسانی به شما تاسیس شده است. کافی است با نمایندگی های ما تماس بگیرید آنها در اسرع وقت جواب گویی سوالات شما هستند.

برای راهنمایی از چگونگی استفاده از لباسشویی aeg با نمایندگی ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای آموزش استفاده از ماشین لباسشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

همیشه قبل از هر کاری  باید در مورد آن وسیله اطلاعات کافی داشته باشید. زیرا با استفاده درست و صحیح میتوانیم هزینه های مصرفی خودمان را کاهش دهیم. هزینه های ماننده مصرف آب و برق که باید خیلی در این امر صرفه جویی کنیم.

معرفی شرکت آریان نماینده رسمی AEG :

شرکت( آریان ) نماینده رسمی AEG  با مدیریت آقای رازمیک شیرینیان و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی خود شرکت آ ا گ لباسشویی ، ظرفشویی، ساید بای ساید، جاروبرقی ،مایکروویو و.....از لوازم خانگی AEG  اعلام می کنند و شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
آموزش استفاده از لباسشویی آاگ , آموزش استفاده از لباسشویی ااگ , نحوه استفاده صحیح از برنامه های ماشین لباسشویی آاگ , آموزش استفاده از لباسشویی AEG


آموزش استفاده از لباسشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب