021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی

انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی

اولین و اصلی‌ترین مشخصه‌ای که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی خوب به آن دقت کنید ظرفیت ماشین لباسشویی است. باید دستگاهی را انتخاب کنید که با تعداد اعضای خانواده تناسب داشته باشد به طوری که اگر تنها و یا با همسر خود زندگی می‌کنید.

ماشین لباسشویی با ظرفیت 5 کیلو متناسب با نیاز شما خواهد بود، به همان نسبت اگر تعداد اعضای خونواده بیشتری دارید باید به سراغ ماشین لباسشویی‌هایی با ظرفیت بالاتر بروید.

در واقع با رعایت نکات مهم در خرید لباسشویی می توانید مطمئن باشید که این دستگاه تا سال های زیادی برای شما کار می کند.

انواع ماشین لباس‌شویی:

سه نوع مختلف برای خرید و انتخاب مناسب ترین لباس‌شویی وجود دارد:

1. ماشین لباس‌شویی‌های درب از بالا معمولی (پرتابل)

2. ماشین لباس‌شویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)

3. ماشین لباس‌شویی درب از جلو اتوماتیک

در انتخاب لباسشویی حتما باید در مورد حداکثر مصرف ماشینهای لباسشویی که حدودا 35 کیلو وات ساعت است دقت کرد. بیشتر این انرژی برای گرم کردن آب مصرف می‌شود.

به این ترتیب، نکته مهم هنگام خرید این وسیله باید به  برچسب انرژی که بسیار مهم است توجه کرد. ماشین‌های لباسشوی با با خصوصیت و طرحهای مختلفی تولید می‌شوند.

موارد مهم در انتخاب لباسشویی آاگ:

1. اولین و مهم‌ترین نکته دراین قسمت توجه به استاندارد بودن و رتبه برچسب انرژی آن است. بدون  این دو فاکتور‌ها هرگز اقدام به انتخاب نکنید. این دستگاه در هفته حدود یکی دو بار استفاده می‌شود. بهتر است قبل از خرید به پارامتر‌های اصلی این دستگاه توجه کنید.

2. در مرحل بعد با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان لباس‌های قابل شستشو در هر بار ظرفیت لباس‌شویی را انتخاب کنید.

3. البته لباس‌شویی‌های تمام اتوماتیک معمولا با حداکثر ظرفیت 5، 6، 7 و 8 کیلوگرم ساخته می‌شوند.که باید این ظرفیت ها را رعایت کنید تا عمر لباسشویی بیشتر شود.

4. در این جا هزینه ای که برای خرید این دستگاه در نظر می‌گیرید می تواند یکی از عوامل مهم تعیین کننده در انتخاب لباسشویی باشد. اما باید توجه داشته باشید که با بیشتر کردن این مبلغ، می‌توانید لباسشویی با کیفیت تریرا خریداری کنید .

5.داشتن برنامه‌های متنوع در ماشین لباس‌شویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شست و شو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

در برخی از لباسشویی های جدید علاوه بر برنامه‌های از پیش تعیین شده، این امکان را برایتان فراهم می‌آورند که به دلخواه خود برنامه‌ای را برای شستشو تنظیم کنید.

6. در صورتی که محل قرار گرفتن ماشین لباس‌شویی ااگ شما به شیر آب گرم نزدیک است. پیشنهاد می‌کنیم دستگاه‌های دارای دو ورودی آب (اصطلاحا دارای دو شیر) را بخرید.

در این گونه ماشین‌ها اگر برای شستشو دمای بالایی نیاز باشد مقداری از اب گرم از طریق شیر تامین و در نتیجه انرژی کمتری مصرف می‌شود. در غیر اینصورت، المنت دستگاه به تنهایی باید دمای مطلوب آب را تامین کنید.

7. در لباسشویی سرعت خشک کن که با واحد دور در دقیقه مشخص می‌شود از دیگر مشخصه‌ها یک گونه ماشین لباس‌شویی است.

اگر برای خشک کردن لباس‌ها محدودیت دارید یا ترجیح می‌دهید که آن‌ها را به صورت نیمه خشک یا خشک از لباس‌شویی خارج کنید، بهتر است ماشین لباس‌شویی با دور خشک کن بیشتر انتخاب کنید.

8. در این قسمت بایدبه اطلاع برسانیم که ماشین لباس‌شویی‌های ایرانی معمولا دور خشک کن 500، 600، 700 و یا 800 دارند.

اما این ویژگی در ماشین لباس‌شویی‌های خارجی 600، 800، 1000، 1200، 1400، یا 1600 است.

البته این اعداد حداکثر سرعت را نشان می‌دهند دستگاهی که دور خشک کن 1200 دارد، هنگام خشک کردن لباس‌ها می‌تواند با سرعت‌های 600، 800، 1000 کارکند.

9. در این قسمت باید بداینم که چه ماشین لباس‌شویی از همه بهتر است، سوالی است که در مورد هیچ وسیله برقی نمی‌توان به طور قطعی به آن پاسخ داد.

آن هم در حالتی که وسایل برقی حتی در اولین روز استفاده خود با احتمال خرابی روبه رو میشوند. اما نکته قابل توجه در این زمینه مدت زمان ضمانت و نوع خدمات پس از فروش است.

10.در اکثر ماشین‌های لباس‌شویی عرض 60 و ارتفاع 85 سانتی متر دارند. پیش از خرید، فضای مناسب نصب آن را معین کنید.

11.میدانستید که ماشین‌های لباس‌شویی با برچسب مصرف انرژی پایین گران‌تر هستند هرچند قیمت اولیه آن‌ها پایین‌تر باشد.زیرا این اولین ومهمترین نکته برای خرید لباسشویی می باشد.

12. موقع خرید توجه داشته باشید که ماشین لباس‌شویی چه امکاناتی را برای شست وشو به شما می‌دهد. شستشو با آب سرد، شستشو با درجه حرارت پایین آب و امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه از جمله امکانات مفیدی هستند که می‌توانند در کاهش مصرف انرژی موثر باشند.

13. نکته مهم در مورد ماشین‌هایی که درب آنها در قسمت جلوی آن‌ها قرار دارد بسیار کمتر از ماشین‌هایی که درب آن‌ها در قسمت بالا است آب مصرف می‌کنند.

بعضی از انواع ماشین‌های لباس‌شویی با درب از جلو فقط به اندازه 33 درصد دیگر ماشین لباس‌شویی‌ها مصرف آب دارند. پس به میزان مصرف آب دستگاه هم توجه کنید. شست‌وشو در ماشین‌های درب از جلو نیز بهتر انجام می‌شود.

نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی:

ظرفیت ماشین لباس‌شویی خود را انتخاب کنید ، البته باید توجه داشته باشید که همه خانواده 2تا 3 نفره : 6 تا 8 کیلویی ، خانواده 3 تا 6 نفره: بین 7 تا 10 کیلویی ، خانوده بالای 5 الی 6 نفر: بالای 8 کیلویی همه این اعداد و ارقام برای حالت عادی در یک خانواده در نظر گرفته شده است.بنابراین بسته به خانواده و حجم لباس های آنها دارد.

بهتر است که در خرید و یک اتنخاب مناسب همیشه بیشترین هزینه را در نظر بگیرید . همواره نظر افراد با تجربه این است که چون لباسشویی یکی از لوازم خانگی بسیار پر کاربرد است پس باید برای خرید آن بیشترین هزینه را کرد.

در واقع به غیر لباسشویی یکسری محصولات دیگر هم وجود دارند که آنها هم از دید ما باید هزینه زیادی برایشان کرد مانند تلویزیون و یخچال فریزر.

دلیل این گفته ما نیز این است که این گونه وسایل بسیار پر استفاده هستند و اگر محصول کیفیت پایین را خرید کنید ممکن است که در آینده خیلی زود به مشکل برخورد کنیم.

البته منظور ما این نیست که ماشین لباسشویی قیمت بالا خریداری کنید بلکه منظور ما این است که ازخریداری ماشین لباسشویی های بی کیفیت بازار و برندهای ناآشنا به خاطر قیمت پایین و ارزانبودن آنها خودداری کنید .

قیمت ماشین لباسشویی ااگ:

قیمت ماشین لباس‌شویی با توجه به نوع و برندهای گوناگون و ظرفیت آن متغیر است. میتوانید با استفاده از این راهنمای خرید، مناسب‌ترین ماشین لباسشویی را برای خانواده تهیه کنید.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی آاگ , نکات مهم در انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی ااگ , راهنما انتخاب مناسبترین ماشین لباسشویی AEG , قیمت ماشین لباسشویی ااگ


انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب