021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی

انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی

اولین و اصلی‌ترین مشخصه‌ای که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی خوب به آن دقت کنید ظرفیت ماشین لباسشویی است. باید دستگاهی را انتخاب کنید که با تعداد اعضای خانواده تناسب داشته باشد به طوری که اگر تنها و یا با همسر خود زندگی می‌کنید.

ماشین لباسشویی با ظرفیت 5 کیلو متناسب با نیاز شما خواهد بود، به همان نسبت اگر تعداد اعضای خونواده بیشتری دارید باید به سراغ ماشین لباسشویی‌هایی با ظرفیت بالاتر بروید.

در واقع با رعایت نکات مهم در خرید لباسشویی می توانید مطمئن باشید که این دستگاه تا سال های زیادی برای شما کار می کند.

انواع ماشین لباس‌شویی:

سه نوع مختلف برای خرید و انتخاب مناسب ترین لباسشویی وجود دارد:

1. ماشین لباس‌شویی‌های درب از بالا معمولی (پرتابل)

2. ماشین لباس‌شویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)

3. ماشین لباس‌شویی درب از جلو اتوماتیک

در انتخاب لباسشویی حتما باید در مورد حداکثر مصرف ماشینهای لباسشویی که حدودا 35 کیلو وات ساعت است دقت کرد. بیشتر این انرژی برای گرم کردن آب مصرف می‌شود.

به این ترتیب، نکته مهم هنگام خرید این وسیله باید به  برچسب انرژی که بسیار مهم است توجه کرد. ماشین‌های لباسشوی با با خصوصیت و طرحهای مختلفی تولید می‌شوند.

موارد مهم در انتخاب لباسشویی :

1. اولین و مهم‌ترین نکته دراین قسمت توجه به استاندارد بودن و رتبه برچسب انرژی آن است. بدون  این دو فاکتور‌ها هرگز اقدام به انتخاب نکنید. این دستگاه در هفته حدود یکی دو بار استفاده می‌شود. بهتر است قبل از خرید به پارامتر‌های اصلی این دستگاه توجه کنید.

2. در مرحل بعد با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان لباس‌های قابل شستشو در هر بار ظرفیت لباس‌شویی را انتخاب کنید.

3. البته لباس‌شویی‌های تمام اتوماتیک معمولا با حداکثر ظرفیت 5، 6، 7 و 8 کیلوگرم ساخته می‌شوند.که باید این ظرفیت ها را رعایت کنید تا عمر لباسشویی بیشتر شود.

4. در این جا هزینه ای که برای خرید این دستگاه در نظر می‌گیرید می تواند یکی از عوامل مهم تعیین کننده در انتخاب لباسشویی باشد. اما باید توجه داشته باشید که با بیشتر کردن این مبلغ، می‌توانید لباسشویی با کیفیت تریرا خریداری کنید .

5.داشتن برنامه‌های متنوع در ماشین لباس‌شویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شست و شو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

در برخی از لباسشویی های جدید علاوه بر برنامه‌های از پیش تعیین شده، این امکان را برایتان فراهم می‌آورند که به دلخواه خود برنامه‌ای را برای شستشو تنظیم کنید.

6. در صورتی که محل قرار گرفتن ماشین لباس‌شویی ااگ شما به شیر آب گرم نزدیک است. پیشنهاد می‌کنیم دستگاه‌های دارای دو ورودی آب (اصطلاحا دارای دو شیر) را بخرید.

در این گونه ماشین‌ها اگر برای شستشو دمای بالایی نیاز باشد مقداری از اب گرم از طریق شیر تامین و در نتیجه انرژی کمتری مصرف می‌شود. در غیر اینصورت، المنت دستگاه به تنهایی باید دمای مطلوب آب را تامین کنید.

7. در لباسشویی سرعت خشک کن که با واحد دور در دقیقه مشخص می‌شود از دیگر مشخصه‌ها یک گونه ماشین لباس‌شویی است.

اگر برای خشک کردن لباس‌ها محدودیت دارید یا ترجیح می‌دهید که آن‌ها را به صورت نیمه خشک یا خشک از لباس‌شویی خارج کنید، بهتر است ماشین لباس‌شویی با دور خشک کن بیشتر انتخاب کنید.

8. در این قسمت بایدبه اطلاع برسانیم که ماشین لباس‌شویی‌های ایرانی معمولا دور خشک کن 500، 600، 700 و یا 800 دارند.

اما این ویژگی در ماشین لباس‌شویی‌های خارجی 600، 800، 1000، 1200، 1400، یا 1600 است.

البته این اعداد حداکثر سرعت را نشان می‌دهند دستگاهی که دور خشک کن 1200 دارد، هنگام خشک کردن لباس‌ها می‌تواند با سرعت‌های 600، 800، 1000 کارکند.

9. در این قسمت باید بداینم که چه ماشین لباس‌شویی از همه بهتر است، سوالی است که در مورد هیچ وسیله برقی نمی‌توان به طور قطعی به آن پاسخ داد.

آن هم در حالتی که وسایل برقی حتی در اولین روز استفاده خود با احتمال خرابی روبه رو میشوند. اما نکته قابل توجه در این زمینه مدت زمان ضمانت و نوع خدمات پس از فروش است.

10.در اکثر ماشین‌های لباس‌شویی عرض 60 و ارتفاع 85 سانتی متر دارند. پیش از خرید، فضای مناسب نصب آن را معین کنید.

11.میدانستید که ماشین‌های لباس‌شویی با برچسب مصرف انرژی پایین گران‌تر هستند هرچند قیمت اولیه آن‌ها پایین‌تر باشد.زیرا این اولین ومهمترین نکته برای خرید لباسشویی می باشد.

12. موقع خرید توجه داشته باشید که ماشین لباس‌شویی چه امکاناتی را برای شست وشو به شما می‌دهد. شستشو با آب سرد، شستشو با درجه حرارت پایین آب و امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه از جمله امکانات مفیدی هستند که می‌توانند در کاهش مصرف انرژی موثر باشند.

13. نکته مهم در مورد ماشین‌هایی که درب آنها در قسمت جلوی آن‌ها قرار دارد بسیار کمتر از ماشین‌هایی که درب آن‌ها در قسمت بالا است آب مصرف می‌کنند.

بعضی از انواع ماشین‌های لباس‌شویی با درب از جلو فقط به اندازه 33 درصد دیگر ماشین لباس‌شویی‌ها مصرف آب دارند. پس به میزان مصرف آب دستگاه هم توجه کنید. شست‌وشو در ماشین‌های درب از جلو نیز بهتر انجام می‌شود.

نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی:

ظرفیت ماشین لباس‌شویی خود را انتخاب کنید ، البته باید توجه داشته باشید که همه خانواده 2تا 3 نفره : 6 تا 8 کیلویی ، خانواده 3 تا 6 نفره: بین 7 تا 10 کیلویی ، خانوده بالای 5 الی 6 نفر: بالای 8 کیلویی همه این اعداد و ارقام برای حالت عادی در یک خانواده در نظر گرفته شده است.بنابراین بسته به خانواده و حجم لباس های آنها دارد.

بهتر است که در خرید و یک اتنخاب مناسب همیشه بیشترین هزینه را در نظر بگیرید . همواره نظر افراد با تجربه این است که چون لباسشویی یکی از لوازم خانگی بسیار پر کاربرد است پس باید برای خرید آن بیشترین هزینه را کرد.

در واقع به غیر لباسشویی یکسری محصولات دیگر هم وجود دارند که آنها هم از دید ما باید هزینه زیادی برایشان کرد مانند تلویزیون و یخچال فریزر.

دلیل این گفته ما نیز این است که این گونه وسایل بسیار پر استفاده هستند و اگر محصول کیفیت پایین را خرید کنید ممکن است که در آینده خیلی زود به مشکل برخورد کنیم.

البته منظور ما این نیست که ماشین لباسشویی قیمت بالا خریداری کنید بلکه منظور ما این است که ازخریداری ماشین لباسشویی های بی کیفیت بازار و برندهای ناآشنا به خاطر قیمت پایین و ارزانبودن آنها خودداری کنید .

قیمت ماشین لباسشویی آاگ :

قیمت ماشین لباس‌شویی با توجه به نوع و برندهای گوناگون و ظرفیت آن متغیر است. میتوانید با استفاده از این راهنمای خرید، مناسب‌ترین ماشین لباسشویی را برای خانواده تهیه کنید.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی آاگ , نکات مهم در انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی ااگ , راهنما انتخاب مناسبترین ماشین لباسشویی AEG , قیمت ماشین لباسشویی ااگ


انتخاب مناسب‌ترین ماشین لباسشویی


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب