نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ در نمایندگی ااگ وخدمات پس از فروش آاگ      نمایندگی آاگ

فرق بین لباسشویی تک شیر و دو شیر آب ماشین لباسشویی آاگ

وقتی برای خرید ماشین لباسشویی به فروشگاه‌های لوازم خانگی می روید. فروشنده به شما تعدادی نمونه و مدل با قابلیت‌های مختلف را به شما معرفی می کند. یکی از این قابلیت‌ها این است که فروشنده در مورد آن به شما توضیح می دهد این است که این لباسشویی تک شیر است و این یکی دو شیر ما در اینجا  تفاوت  و فرق این دو ماشین لباسشویی تک شیر و دو شیرآاگ را توضیح می‌دهیم.

1-لباسشویی تک شیر آب

درواقع ماشین لباسشویی تک شیرآب ، فقط یک ورودی آب برای لباسشویی طراحی شده که در این مدل این ورودی به شیر آب سرد وصل می‌شود. البته باید بدانید که همه شستشو‌ها با آب سرد انجام می‌شود. در این مدل یک المنت داخل محفظه اصلی لباسشویی نصب شده که شما هر برنامه‌ای را که انتخاب می‌کنید آب را برای شما نسبت به تنظیمات آن برنامه گرم می‌کند.

مزیت لباسشویی تک شیرآب :

برای نوع ماشین لباسشویی برای خانواده هایی که در آپارتمان‌ها مستاجراند مناسب است زیرا امکان لوله‌کشی آب گرم را ندارند، این مدل انتخاب مناسبی است و دیگر نیازی به لوله‌کشی آب گرم نیست.

معایب لباسشویی تک شیرآب :

دراین نوع ازمدل لباسشویی  چون فقط ورودی آب سرد می‌باشد و برای گرم کردن از المنت ماشین لباسشویی استفاده می‌کند به همین دلیل نسبتا مصرف برق بالاتری دارد.

2-لباسشویی با دو شیر آب

دومین نوع ماشین لباسشویی‌های که با نام لباسشویی دوشیرآب معرفی می‌شوند دو ورودی آب دارند که یکی به آب سرد و یکی دیگر به ورودی آب گرم وصل می‌شوند. در این مدل نیز همان المنتی که در لباسشویی تک شیر داخل محفظه اصلی نصب شده وجود دارد. ولی اگر برنامه انتخابی شما برای شستشو لباس از 50 یا 60 درجه بیشتر باشد دریچه شیر آب گرم باز می‌شود و به عنوان کمکی مقداری از آب گرم را از این ورودی تامین می‌کند.

مزیت لباسشویی دو شیر:

در این مدل لباسشویی دو شیر آب  برای کمکی در برنامه‌های شستشو با دمای بالا از شیر آب گرم استفاده می‌کند این مزیت باعث می‌شود تایم برنامه کمتر و مصرف برق به مراتب پایین‌تر شود.

معایب لباسشویی دو شیرآب :

در صورتی که این مدل را خریداری کردید و شرایط لوله کشی برای آب گرم را نداشته باشید، چون برای خرید لباسشویی دو شیر هزینه بیشتری پرداخت کرده‌اید پس به صرفه نخواهد بود. در واقع اگر شرایط نصب لباسشویی با هر دو ورودی آب گرم و سرد را دارید این مدل را انتخاب کنید.

این سوال پیش می آید که آیا حتما باید ورودی آب گرم را به لباسشویی وصل کنیم؟

بله باید از ورودی آب گرم استفاده کنید زیرا وقتی که شما لباسشویی با 2 ورودی طراحی شده را خریداری می کنید باید برای اینکاراز ورودی آب گرم و آب سرد استفاده کنید . تا زمان شستشو و مصرف برق کم شود و کارایی ماشین لباسشویی بالاتر رود و مطمئنا در بهتر شسته شدن لباس‌ها کمک می‌کند پس حتما سعی کنید شلنگ ورودی آب گرم را به لوله و شیر آب گرم وصل کنید.

چگونه لباسشویی با دو ورودی آب را به یک شیر آب وصل کنیم؟

اگر شما لباسشویی با دو ورودی آب دارید ولی نمی‌توانید لوله کشی آب گرم را اضافه کنید باید یک رابط تهیه کنید که هر دو شلنگ ورودی آب را به یک شیر آب وصل کنید.

دراینجا تفاوت و فرق بین لباسشویی تک شیر و دو شیر آب  آاگ را برای شما توضیح دادیم .این که شما کدام یک از این دو نوع لباسشویی را انتخاب می کنید بسته به خودتان دارد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

شماره های تماس ما  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم.

 

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
فرق بین لباسشویی تک شیر و دو شیر آب ماشین لباسشویی آاگ , فرق بین لباسشویی تک شیر و دو شیر آب ماشین لباسشویی آی گ , فرق بین لباسشویی تک شیر و دو شیر آب ماشین لباسشویی AEG


فرق بین لباسشویی تک شیر و دو شیر  آب ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب