نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

دلیل خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی در ظرفشویی آاگ

امروزه به خاطرمشغله کاری بیشتر افراد تمایل دارند که ازتکنولوژی پیشرفت برای کارهای خود استفاده کنند.آنها از فناوری و تکنولوژی های نوین برای پیش بردن سریع کارهای خود استفاده کنند. ماشین ظرفشویی نیز یکی از وسایل شستشو می باشد که امروزه در بسیاری از خانه ها نقش مهمی را ایفا می کند.

طبیعتا استفاده اصولی و درست از ماشین ظرفشویی باعث می شود که عمر این وسیله افزایش پیدا کند و کمتر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ داشته باشید. پیدا کردن دلیل خرابی ماشین ظرفشویی آاگ کمک زیادی خواهد کرد، ولی ممکن است برطرف کردن تمام اشکالات موجود در تخصص شما نباشد. عیب یابی ماشین ظرفشویی آاگ گام اول در تعمیر آن می باشد و در مرحله بعد باید بتوانید افراد متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را برای رسیدن به هدف  خود انتخاب کنید.

دلیل خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی آاگ

در برخی موارد لامپ نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی آاگ خاموش باشد و دستگاه ظرفشویی هم کار نکند برای رفع این عیب رایج ماشین ظرفشویی می توانید به این نکات توجه کنید:

-ممکن است اتصال اصلی برق قطع باشد برای اطمینان از وصل بودن ابتدا باید پریز برق چک شود.

-ممکن است فیوز برق شما سوخته باشد.

-چنانچه برای برق ورودی از تبدیل سه به دو استفاده می شود اطمینان حاصل شود که قطع نشود.

-ممکن است حتی سیم رابط معیوب باشد.

علت اصلی این مشکل قطع بودن جریان برق ورودی می باشد که بخاطر پریدن پریز و یا قطع کلی برق منزل می تواند ایجاد شود. در صورتی که جریان برق منزل با قطعی مواجه نباشد، می توان علت این مشکل را در معیوب بودن سیم رابط جستجو کنید.


تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی آاگ در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، توسط کارشناسان با تجربه  و با استفاده از تجهیزات تخصصی در نمایندگی آاگ  انجام می پذیرد از این‌رو، نه تنها عیوب ایجاد شده در ظرفشویی ها مرتفع می گردد بلکه به شما گارانتی و ضمانت داده می شود.

در صورت مواجعه شدن با مشکل بالا با نمایندگی آاگ تماس بگیرید. شماره های تماس ما 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 می باشد.شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
دلیل خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی در ظرفشویی آاگ , علت خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی آ ی گ , دلایل خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی AEG


دلیل خاموش بودن لامپ نشانگر برق ورودی در ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب