نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی آاگ (تعمیر لباسشویی آاگ,تعمیر ظرفشویی ااگ)      نمایندگی آاگ

وزنه یا لنگر ماشین لباسشویی آاگ

وزنه یا لنگرماشین لباسشویی آاگ

یکی دیگر از قطعات که نقش ضربه گیر را در ماشین لباسشویی آاگ ایفا می کند وزنه یا لنگر لباسشویی آاگ می باشد . در واقع وظیفه اصلی وزنه ها یا لنگرها در ماشین های لباسشویی آاگ برقراری تعادل دیگ در زمان لرزش های دستگاه مخصوصاً در هنگام حرکت موتور با دور زیاد است که برای خشک کردن لباس انجام می شود.

در بیشتر ماشین ها از این وزنه ها می ‌تواند  استفاده کرد که از جنس بتن سنگین، چدن، سیمان و یا وزنه هایی با روکش پلاستیکی باشند و در بالا، زیر، جلو یا عقب دیگ قرار می گیرند.


در واقع این وزنه یا لنگر لباسشویی آاگ که سیمانی است در جهت تعادل چلیک ، مخصوصا در موقع حرکت درام با دور زیاد به کار می‌رود. در قسمت بالای مخزن فرعی یا ثابت لباسشویی دو وزنه سیمانی یکی در عقب و یکی در جلو چلیک یا مخزن قرار دارد. سنگینی وزنه سیمانی بزرگ حدود 19 کیلوگرم وزنه سیمانی کوچک 5.5 کیلوگرم است.

در صورتی که وزنه دچارشکستگی شود باید وزنه یا لنگر لباسشویی تعویض شود تا از لرزش لباسشویی جلوگیری شود.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد درژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
وزنه یا لنگر ماشین لباسشویی آاگ , وزنه یا لنگر ماشین لباسشویی آی گ , وزنه یا لنگر ماشین لباسشویی AEG


وزنه یا لنگر ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت ما عنوان کنید تا ما پاسخگوی شما عزیزان باشیم و تا آنجا که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم و در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه شما، تکنسین به محل مورد نظر اعزام می­شود.

ادامه مطلب
راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب