نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

ترموسات ماشین لباسشویی آاگ

شما عزیزان ممکن است در هنگام استفاده از لباسشویی متوجه شوید که آب گرم لباسشویی کار نمی کند .بهتر در این مواقع با تعمیرکار لباسشویی تماس بگیرید زیرا ممکن است که یکی از قطعات لباسشویی دچار ایراد شده باشد.

هنگامی که دمای آب به مقدار موردنظر درجه خود می رسد ترموستات ماشین لباسشویی آاگ جریان برق را در دستگاه قطع می کند. اگر ترموستات ماشین لباسشویی آاگ خراب باشد تنظیم دمای آب به خوبی انجام نخواهد شد. ممکن است مشکل گرم نکردن آب از سیم های متصل به ترموستات ماشین لباسشویی آاگ می باشد که در صورت تعویض سیم ها مشکل برطرف خواهد شد.

ترموستات ماشین لباسشویی آاگ :

ترموستات ماشین لباسشویی آاگ قطعه ای است که قطع و وصل جریان برق به هیتر را ، با توجه به کم یا زیاد شدن درجه حرارت آب ، کنترل می‌کند.

ترموستات ماشین لباسشویی آاگ : از آنجا که جریان مصرفی هیتر بالاست و توسط تایمر به طور دائم  در حال قطع و وصل است ، این احتمال می رود که بر اثر کار زیاد و مداوم ، سطح کنتاکت های تایمر مربوط به هیتر فرسوده شده و به یکدیگر جوش داده شوند.

در این صورت هیتر در تمام مدت کار ماشین که اکثرا به 3 ساعت و نیم نیز می رسد در مدار خواهد بود رسیدن دمای آب به نقطه جوش علاوه بر البسه داخل ماشین، رابط های پلاستیکی و شلینگ ها را نیز فرسوده می سازد.در این صورت استفاده از ترموستات ماشین لباسشویی آاگ اجتناب ناپذیر است. هیتراستات در واقع مشابه ترموستات بی متالی در سماور برقی عمل می کند.

قسمت فلزی منعکس کننده حرارت به تیغه های بی متالی در داخل آب قرار گرفته ( در دیگ فرعی ) و حرارت آب بر آن اثر مستقیم میگذارد. این حرارت توسط خود صفحه به تیغه ها منعکس شده و اگر از حد معینی تجاوز کند یکی از تیغه ها که حساسیت به حرارت بیشتری دارد ، با خمیده شدن خود ، ارتباط هیتر با شبکه را قطع می سازد زیرا هیتر استات و هیتر همیشه با یکدیگر در حالت سری قرار می گیرند.

ترموستات ماشین لباسشویی آاگ از قطعات زیر تشکیل شده است:

1- پلاتین های داخلی   

2- تیغه های فلزی غیر هم جنس

3- صفحه منعکس کننده حرارت  

4- فیش های ارتباطی

در صورت خرابی این قطعه درلباسشویی که منجر به گرم نشدن آب درون مخزن می شود با تعمیرکار نمایندگی آاگ (شرکت آریان ) تماس بگیرید.

در این مواقع ترموسات ماشین لباسشویی آاگ با خراب و یا این که قطعه تنظیم نمی باشد در این صورت یا باید ترموسات ماشین لباسشویی آاگ را تعمیر و در صوزت خرای باید تعویض شود.

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
ترموسات ماشین لباسشویی آاگ , ترموسات ماشین لباسشویی آ ی گ , ترموسات ماشین لباسشویی AEG , قیمت ترموسات ماشین لباسشویی آاگ


ترموسات ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب