نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

آکو استاپ ماشین ظرفشویی آاگ

شیر برقی شیلنگ دار یا آکواستاپ ماشین ظرفشویی آاگ  یکی از بخش های جدانشدی در ماشین ظرفشویی است. در صورتی که این وسیله مهم دچار خرابی شود دیگر نمیتوانید از ماشین ظرفشویی به خوبی استفاده کنید. علت اینکه به این مدل از شیر برقی شیلنگ دار یا آکواستاپ ماشین ظرفشویی گفته میشود به خاطر وجود یک شلنگ سرخود روی شیربرقی است.

یکی از دلایلی که دستگاه ظرفشویی روشن می شود ولی پس از دادن برنامه و شروع به کار دستگاه کار نمی کند و یا آبگیری ماشین ظرفشویی انجام نمی شود علت خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی آاگ می باشد.آب دادن و نشتی آب از زیر دستگاه ماشین ظرفشویی که ممکن است مشکل ساز شود از ایرادی است که مربوط به قسمت شیر برقی شیلنگ دار ماشین ظرفشویی آاگ  می باشد .

آکواستاپ ماشین ظرفشویی آاگ

AQUA STOP قطعه‌ای است که اگر در هر نقطه‌ای در ماشین ظرفشویی از مسیر عبور آب با نشتی روبرو شود بلافاصله آب ورودی را قطع می‌کند ،تکنولوژی آکواستاپ باعث می شود ماشین ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از نشتی آب در امان نگه دارید ، این ویژگی در واحدهای آپارتمانی یا ساختمان‌های چند طبقه می‌تواند بسیار کار امد باشد و از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن جلوگیری کند.

با تعبیه سیستم آکوا استاپ در ماشین ظرفشویی های جدید ، چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی آب شود ، کارکرد دستگاه سریعا متوقف می‌شود . سنسورهایی که در کف دستگاه تعبیه شده است نشتی آب را تشخیص می دهند .

کارکرد سیستم آکوا استاپ ماشین ظرفشویی آاگ


در حقیقت این آکوا استاپ که به شیلنگ تامین آب متصل شده است و به طور خودکار جریان آب هنگامی که شلنگ آسیب دیده است قطع کرده وبا نشانگر هشدار دهنده این خرابی را  نمایش می دهد عمل می کند ، اگر نشانگر هشدار دهنده به طور دائم نشان داده شود یا تغییر نکند ، باید برای بررسی دقیق و تعمیر با تعمیرکارنمایندگی آاگ (شرکت آریان ) تماس بگیرید .

در انتهای دستگاه شستشو یک سنسور نشت آب متصل شده است تا در صورت نشتی اب ، برای جلوگیری از خطر یا آتش سوزی به طور خودکار خاموش شود.


محل قرارگیری آکواستاپ ظرفشویی آاگ

آکوا استاپ ظرفشویی آاگ  درون  یک شلنگ که داخل شیر ورودی است قرار دارد ،این شلنگ بیرونی از پلاستیکی ساخته شده است که برای جابجایی هر شلنگ از آب استفاده می شود ، در انتهای ان یک پلاستیکی وجود دارد که به شیر آب متصل است .

در صورت خراب این قطعه با نمایندگی آاگ (شرکت آریان ) تماس بگیرید تعمیرکاران ما در اسرع وقت برای تعمیر یا تعویض آن اقدام می کنند.

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 


برچسب ها :
آکو استاپ ماشین ظرفشویی آاگ , شیر برقی آکواستاپ ماشین ظرفشویی آ ی گ , قیمت آکواستاپ ماشین ظرفشویی AEG


آکو استاپ ماشین ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب