021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی به چه صورت است؟

وقتی که شما برای اولین بار برای خرید ماشین ظرفشویی اقدام می کنید سعی کنید از برندهای معتبر که دارای نمایندگی در کشور می باشند خریداری کنید ، به هرصورت احتمال خرابی ماشین ظرفشویی وجود دارد در صورت بودن نمایندگی ظرفشویی شما می توانید بلافاصله با نمایندگی مورد نظر تماس گرفته و ظرفشویی خود را تعمیر کنید.

ظرفشویی آاگ یکی از برندهایی است که در تهران ودر دیگر نقاط کشور نمایندگی دارد یکی از این نمایندگی ها ، شرکت آریان نمایندگی آاگ می باشد.

خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ااگ:

-تعمیر برد ماشین ظرفشویی آاگ.

-تعمیر عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی آاگ.

-تعمیرات قطعات خراب با استفاده از ابزارهای بروز.

-برطرف کردن مشکل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی آاگ.

-خرابی خشک کن ماشین ظرفشویی .

-انجام تعمیر ارورهای ظرفشویی آاگ.

-رفع بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی و…

معرفی شرکت آریان نمایندگی آاگ:

در حال حاضر ما به گردآوری تیم تخصصی تعمیرات ظرفشویی  پرداخته ایم و هم اکنون از بهترین نمایندگی هایی است که تعمیر را انجام می دهد.شرکت آریان با تجربه بالا و داشتن متخصصین با تجربه در امر تعمیرات سعی دارد که نظر مشتریان عزیز را به خود جلب کنند.

این شرکت از بهترین قطعات اصلی و فابریکی ماشین ظرفشویی آاگ استفاده می کند این شرکت تمام قطعات خود را با ضمانت در اختیار شما قرار می دهند.

بنابراین حتما با ما در شرکت آریان در تهران تماس بگیرید تعمیرکاران ما جهت عیب‌یابی و  تعمیرات ظرفشویی  بعد از تماس در محل حاضر و اقدام به تعمیر می کند. تکنسین های ما تا جای ممکن برای کم کردن هزینه ها سعی می کنند قطعات را تعمیر کنند و در صورت لزوم قطعه خراب را تعویض کرده و قطعه جدید را جایگزین می کنند.

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ :

1-نصب اصولی و بر طبق استاندارد های ماشین ظرفشویی

2-نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی برای همه مدل ها و اندازه های ظرفشویی

3-برطرف کردن مشکلات جزئی و ایرادات دستگاه

نکات مهم در نگهداری از ماشین ظرفشویی آاگ:

-باید ماشین ظرفشویی را به از اندازه ظرفیت آن پر کنید.

-به مقدار اندازه کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.

-از مواد شوینده های مناسب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

-حتما از نمک های اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

-به طور مرتب فیلتر دستگاه را تمیز کنید.

-اگر دچار پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب شده فورا آنها را درست و یا تعویض کنید.

-وجود نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.

-قبل از قرار دادن ظرف ها مانده های غذا را از ظروف پاک کرده تا جلوی گرفتگی پمپ و یا شیلنگ های دستگاه را بگیرید.

ازجمله ایرادات و تعمیرات ااگ :

-علت تمیز نشستن

-علت آبگیری نکردن دستگاه

-دلایل تخلیه نکردن

-علت روشن نشدن ظرفشویی

-آب ریزی دستگاه

-ماشین بوی بد میدهد

-ظرفشویی آب را گرم نمیکند

-بدنه برق دارد

-ارور I50 در ظرفشویی به چه معناست؟

-ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند

- هر چند وقت یکبار نیاز به جرم گیری دارد؟

این موارد تنها قسمتی از تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ است که نمایندگی آاگ شرکت آریان آنها را انجام می دهد موارد دیگر نیز هست که متخصصین ما با مراجعه به محل و منزل شما اقدام به تعمیرات می کنند.

در حقیقت شاید انجام تعمیرات از نظر شما کار آسانی باشد ولی هریک از قطعات دارای قطعه های حساس می باشند که با یک اشتباه و وصل کردن یک سیم می توانید به طور کامل دستگاه را از کار بیندازید که خود باعث هزینه سنگین می شود.

پس برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ خود می توانید با شماره های ما که در سایت وجود دارد تماس بگیرید.

مزیت استفاده از تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ :

1-تماس تلفنی با مشاورین ومشاوره گرفتن از آنها.

2-در اختیار داشتن افراد آموزش دیده که دارای مهارت و تجربه هستند.

3-تعمیر در محل.

4-اعزام در کمترین زمان ممکن.

5-تعویض و یا تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ قطعات فرسوده و خراب

5-گارانتی .

6-اعلام قیمت وهزینه تعمیرمناسب.

 

آیا تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ گارانتی دارد؟

در حقیقت شرکت آریان نمایندگی آاگ در تهران به دلیل استفاده از قطعات اصلی و فابریکی در دستگاه پس از تعمیر ماشین ظرفشویی قسمت تعمیر وتعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. در صورتی که در کمتر از این مدت قطعات دچار عیب و یا ایراد شد می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اولین فرصت در محل حاضر و مشکل را برطرف می کنند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ:

اگر با یکی از مشکلات که در بالا گفته شده روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات ظرفشویی AEG یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید .شرکت آریان در تهران یکی از این مراکز می باشد.

نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ به تعمیرکار به چه صورت می باشد؟

در اتمام کار تعمیرات و انجام عمل تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برگه گارانتی را می دهد و شما می توانید برای پرداخت هزینه صورتحساب مبلغ گفته شده را به حسابی که تکنسین اعلام می کند واریز می کنید. مطمئن باشید که تعمیرات با دقت بالا و استفاده از قطعات اصلی و فابریکی خود دستگاه که توسط شرکت سازنده ماشین ظرفشویی در اختیار ما قرار داده می شود صورت می گیرد.هدف ما جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.


برچسب ها :
تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ , تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ , هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ, تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG


تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب