021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ

تعمیر و ایرادات ظرفشویی

ظرفشویی چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاهی با برنامه های متنوع شسشتو ظرف ها ساخته شده است که می توانید ظرف ها را در داخل آن قرار برهید و با ریختن مواد شوینده مخصوص ظرفشویی آنها به طور کامل شسته و خشک می شود.

البته باید بدانید که هریک از لوازم خانگی به مرور زمان و یا به دلیل ایرادات در قطعات حساس و کاربردی دچار خرابی می شود که برای برطرف کردن تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ باید با مراکز معتبر تماس بگیرید.

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما آاگ است ودچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده آن را به ما بسپارید.

در مورد تعمیر ایرادات ظرفشویی:

امروزه بیشتر لوازم خانگی از جمله این دستگاه بعد از مدت زمان معینی دچار عیب و ایرادات متعددی می شود که برای این منظور شرکت آریان با در اختیار داشتن مجرب ترین تکنسین های و با در دست داشتن بهترین قطعات اصلی و فابریکی اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می کنند.

برطرف کردن و تعمیر ایرادات ظرفشویی به بهبود عملکرد دستگاه می کند و عمر آن را افزایش می دهد.خرابی هریک از قطعات می تواند برکارکرد بقیه قطعات تاثیر منفی بگذارد . بنابراین تعمیر به موقع از هزینه های سنگین نیز جلوگیری می کند.

این را بدانید که ما برای شما بهترین ها را می خواهیم رضایت شما در اولویت ما می باشد قطعات ظرفشویی آاگ با ضمانت برای شما نصب می شود.

تعمیر و ایرادات ظرفشویی ااگ :

علت تمیز نشستن :

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما ظروف را مانند گذشته با کیفیت بالا تمیز نمی کند ، ابتدا آب فشان های داخل را چک کنید.

گاهی اوقات مواد غذایی و یا باقی مانده هسته های میوه ، پوست تخمه و … باعث بسته شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر باعث می شود که آب پاشی توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود.

بعد از آن فیلتری که در کف قرار گرفته را نیز چک کنید که آیا تمیز هست یا نه. برای آگاه شدن از تمیزی فیلتر به این صورت عمل کنید که وقتی فیلتر را زیر جریان آب قرار می دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نشود.

علت آبگیری نکردن :

هنگامی که دستگاه شما آبگیری را به طور صحیح  انجام نمی دهد ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را چک کنید که وصل باشند و باید میزان فشار آب را بررسی کنید.

امکان دارد رسوبات و املاح باعث بسته شدن مسیر ورودی آب شده باشند. پس از چک کردن موارد گفته شده چنانچه مشکل حل نشد با شرکت آریان تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه ما جهت برطرف کردن ایراد شما در محل حاضر بشوند.

دلایل تخلیه نکردن :

در ابتدا لوله های خروجی را بررسی کنید. در قسمت بعدی فیلتر دستگاه را باز بینی کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی شما برطرف نشد مشکل یا از برد دستگاه می باشد یا از پمپ دستگاه است .

علت روشن نشدن :

در ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید که آیا برق در پریزها جریان دارد یا نه. به طور کلی از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید.

آب ریزی ماشین ظرفشویی:
در صورتی که ظرفشویی آاگ شما در حین کار نشتی دارد در ابتدا اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید که آیا لوله خروجی کاملا داخل لوله فاضلاب قرار دارد یا از جای خود خارج شده است . همینطور اتصلات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود.
ماشین ظرفشویی بوی بد میدهد :

اگر بعد از تمام شدن کار دستگاه بوی بدی میدهد ، دنبال غذا یا چربی گیرافتاده بگردید. می تواند در صفحه صافی باشد، یا داخل جت های بازو اسپری و حتی در طول لبه پایینی درب باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا و چربی پاک نمایید، سپس یک دور شستشوی کامل بدون ظروف را اجرا کنید.

یادتان نرود شستشو دهنده ماشین ظرفشویی یا ضدعفونی کننده اضافه کنید. دقت کنید که در هر مرحله قبل از انجام شستشو ظروف رو از قطعات بزرگ غذا و چربی پاک نمایید

 ماشین ظرفشویی روشن نمی شود:

زمانی که درب آن را باز می کنید آن را محکم ببندید تا از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. بعد ببینید سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد آن میشود.

در صورتی که  چراغ صفحه نمایش روشن نمی شود فیوز را چک کنید و در صورتی که مشکل از فیوز نباشد پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید.

اطمینان حاصل کنید که شیر آب وصل شده به ماشین ظرفشویی باز است.

 ظرفشویی ، ظرف ها را تمیز نمی شوید:

قبل از روشن کردن ظرفشوی مایع ظرفشویی استاندار را داخل ظرفشویی بریزید.حتما مطمئن شوید که مایع ظرفشویی درون مخزن آن وجود دارد. مخزن مواد شوینده را تمیز کنید تا توزیع مواد شوینده به درستی انجام شود.

ماشین ظرفشویی خود را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست.

درب ظرفشویی بسته نمی شود :

قابلمه و دسته های آن و همچنین هر ظرفی که ممکن است باعث جلوگیری از بسته شدن ماشین ظرفشویی شده باشد را بررسی کنید. لاستیک دور درب آن را تمیز کنید.

درب را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید.

عیب یابی و تعمیر چیست؟

در حقیقت تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی یکی از کارهای تخصصی است که افراد در مورد این دستگاه آموزش های کامل را دیده و با مرور زمان تجربه کسب می کنند و با فناوری به روز دنیا خود را به روز می کنند. در مقابل نباید این کار را به دست  افراد نابلدی سپرد. چرا که با دستکاری کردن قطعات آن سبب از کار افتادن کامل ماشین ظرفشویی و بروز هزینه سنگین برای تعمیر آن می شوند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آاگ:

این ها تعدادی از ایرادات و تعمیرات می باشد که ما در این قسمت آنها را برای شما بازگو کردیم در صورت مواجعه با هریک از این موارد با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید.

باید به شما متذکر شویم که ما برای تعمیر شما در اسرع وقت در محل حاضر شده و آن را با بهترین قطعات و با ضمانت تعمیر و یا تعویض قطعات انجام میدهیم .

بدین منظور ما در مقالات بعدی موارد دیگر ایرادات ظرفشویی  را برای شما شرح می دهیم . نمایندگی آاگ شرکت آریان افتخار دارد که در همه حال به شما هموطنان گرامی خدمات خود را ارئه بدهند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ااگ و برطرف کردن ایرادات معمولی آن و انجام سرویس دهی  و یا تعمیرات ماشین ظرفشویی، همگی به داشتن دانش فنی و تخصص در این امر را دارا می باشد و یکی از موارد نحوه عملکرد ظرفشویی، قسمت های مختلف دستگاه و وظایف و کارایی هر یک از آنها  که خود نیز به تجربه این تعمیرات و داشتن ابزارآلات مخصوص بستگی دارد.

هزینه تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ :

به خاطر زیاد بودن ایرادات ماشین ظرفشویی نمی توان تا زمانی که عیب و ایراد دستگاه را بررسی کرد هزینه دقیق برای تعمیرات آن گفته شود. بنابراین تا موقعی که متخصصین ما در محل حاضر بشوند باید دستگاه را از برق بکشید. هزینه ها در صورت تعمیر و یا تعویض قطعات با هم متفاوت است.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید. تعمیر ظرفشویی آاگ را از نمایندگی اصلی ااگ درخواست کنید چرا که ما اولیم و مفتخریم به

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ

برچسب ها :
تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ , تعمیر و ایرادات ظرفشویی ااگ , تعمیر و ایرادات ظرفشویی AEG,تعمیر ظرفشویی آاگ


تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب