نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما آاگ است ودچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده آن را به ما بسپارید.امروزه بیشتر لوازم خانگی از جمله ظرفشویی آاگ بعد از مدت زمان معینی دچار عیب و ایرادات متعددی می شود که برای این منظور شرکت آریان با در اختیار داشتن مجرب ترین تکنسین های نمایندگی آاگ  و با در دست داشتن بهترین قطعات اصلی و فابریکی اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما می کنند.

این را بدانید که ما برای شما بهترین ها را می خواهیم رضایت شما در الویت ما می باشد قطعات ظرفشویی آاگ با ضمانت برای شما نصب می شود.

تعمیر ظرفشویی آاگ و ایرادات آن

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی آاگ

در صورتی که ماشین ظرفشویی آاگ شما ظروف را مانند گذشته با کیفیت بالا تمیز نمی کند ، ابتدا آب فشان های داخل ماشین ظرفشویی آاگ را چک کنید. گاهی اوقات مواد غذایی و یا باقی مانده هسته های میوه ، پوست تخمه و … باعث بسته شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر باعث می شود که آب پاشی توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود. بعد از آن فیلتری که در کف ماشین ظرفشویی آاگ قرار گرفته را نیز چک کنید که آیا تمیز هست یا نه. برای آگاه شدن از تمیزی فیلتر به این صورت عمل کنید که وقتی فیلتر را زیر جریان آب قرار می دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نشود.

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی آاگ

هنگامی که ماشین ظرف شویی آاگ شما آبگیری را به طور صحیح  انجام نمی دهد ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را چک کنید که وصل باشند و باید میزان فشار آب را بررسی کنید. امکان دارد رسوبات و املاح باعث مسدود شدن مسیر ورودی آب شده باشند. پس از چک کردن موارد گفته شده چنانچه مشکل حل نشد با شرکت آریان تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه ما جهت تعمیر و برطرف کردن ایراد ظرفشویی آاگ شما در محل حاضر بشوند.

دلایل تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی آاگ

در ابتدا لوله های خروجی را بررسی کنید. در قسمت بعدی فیلتر دستگاه را باز بینی کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی آاگ شما برطرف نشد مشکل یا از برد دستگاه می باشد یا از پمپ دستگاه است .

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی آاگ

در ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید که آیا برق در پریزها جریان دارد یا نه. به طور کلی از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید.

آب ریزی ماشین ظرفشویی
در صورتی که که ماشین ظرفشویی آاگ شما در حین کار نشتی دارد در ابتدا اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید که آیا لوله خروجی ماشین ظرفشویی آاگ کاملا داخل لوله فاضلاب قرار دارد یا از جای خود خارج شده است . همینطور اتصلات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود.
ماشین ظرفشویی آاگ بوی بد میدهد

اگر بعد از تمام شدن کار ماشین ظرفشویی آاگ بوی بدی میدهد ، دنبال غذا یا چربی گیرافتاده بگردید. می تواند در صفحه صافی باشد، یا داخل جت های بازو اسپری و حتی در طول لبه پایینی درب باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا و چربی پاک نمایید، سپس یک دور شستشوی کامل بدون ظروف را اجرا کنید. یادتان نرود شستشو دهنده ماشین ظرفشویی یا ضدعفونی کننده اضافه نمایید. دقت کنید که در هر مرحله قبل از انجام شستشو ظروف رو از قطعات بزرگ غذا و چربی پاک نمایید


 ماشین ظرفشویی آاگ شما روشن نمی شود

زمانی که درب ماشین ظرفشویی آاگ را باز است آن را محکم ببندید تا از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. مطمئن شوید که سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد ماشین ظرفشویی میشود.

در صورتی که  چراغ صفحه نمایش ماشین ظرفشویی آاگ روشن نمی شود فیوز را چک کنید و در صورتی که مشکل از فیوز نباشد پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید.

اطمینان حاصل کنید که شیر آب وصل شده به ماشین ظرفشویی باز است.


 ماشین ظرفشویی آاگ شما ظرف ها را تمیز نمی شورد

قبل از روشن کردن ظرفشوی مایع ظرفشویی استاندار را داخل ظرفشویی بریزید.حتما مطمئن شوید که مایع ظرفشویی درون مخزن آن وجود دارد. مخزن مواد شوینده را تمیز کنید تا توزیع مواد شوینده به درستی انجام شود.

ماشین ظرفشویی آاگ خود را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست.


درب ماشین ظرفشویی آاگ بسته نمی شود

قابلمه و دسته های آن و همچنین هر ظرفی که ممکن است باعث جلوگیری از بسته شدن ماشین ظرفشویی شده باشد را بررسی کنید. لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی آاگ را تمیز کنید.

درب ماشین ظرفشویی آاگ را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید.

این ها تعدادی از ایرادات و تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ می باشد که ما در این قسمت آنها را برای شما بازگو کردیم در صورت مواجعه با هریک از این موارد با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید ما برای تعمیر و برطرف کردن ایرادات ماشین ظرفشویی آاگ شما در اسرع وقت در محل حاضر شده و آن را با بهترین قطعات و با ضمانت تعمیر و یا تعویض قطعات انجام میدهیم .

بدین منظور ما در مقالات بعدی موارد دیگر تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ را برای شما شرح می دهیم . نمایندگی آاگ شرکت آریان افتخار دارد که در همه حال به شما هموطنان گرامی خدمات خود را ارئه بدهند.

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ , تعمیر و ایرادات ظرفشویی آی گ , تعمیر و ایرادات ظرفشویی AEG


تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب