021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ

تعمیر و ایرادات ظرفشویی

ظرفشویی چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاهی با برنامه های متنوع شسشتو ظرف ها ساخته شده است که می توانید ظرف ها را در داخل آن قرار برهید و با ریختن مواد شوینده مخصوص ظرفشویی آنها به طور کامل شسته و خشک می شود.

البته باید بدانید که هریک از لوازم خانگی به مرور زمان و یا به دلیل ایرادات در قطعات حساس و کاربردی دچار خرابی می شود که برای برطرف کردن تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ باید با مراکز معتبر تماس بگیرید.

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما آاگ است ودچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده آن را به ما بسپارید.

در مورد تعمیر ایرادات ظرفشویی:

امروزه بیشتر لوازم خانگی از جمله این دستگاه بعد از مدت زمان معینی دچار عیب و ایرادات متعددی می شود که برای این منظور شرکت آریان با در اختیار داشتن مجرب ترین تکنسین های و با در دست داشتن بهترین قطعات اصلی و فابریکی اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می کنند.

برطرف کردن و تعمیر ایرادات ظرفشویی به بهبود عملکرد دستگاه می کند و عمر آن را افزایش می دهد.خرابی هریک از قطعات می تواند برکارکرد بقیه قطعات تاثیر منفی بگذارد . بنابراین تعمیر به موقع از هزینه های سنگین نیز جلوگیری می کند.

این را بدانید که ما برای شما بهترین ها را می خواهیم رضایت شما در اولویت ما می باشد قطعات ظرفشویی آاگ با ضمانت برای شما نصب می شود.

تعمیر و ایرادات ظرفشویی ااگ :

علت تمیز نشستن :

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما ظروف را مانند گذشته با کیفیت بالا تمیز نمی کند ، ابتدا آب فشان های داخل را چک کنید.

گاهی اوقات مواد غذایی و یا باقی مانده هسته های میوه ، پوست تخمه و … باعث بسته شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر باعث می شود که آب پاشی توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود.

بعد از آن فیلتری که در کف قرار گرفته را نیز چک کنید که آیا تمیز هست یا نه. برای آگاه شدن از تمیزی فیلتر به این صورت عمل کنید که وقتی فیلتر را زیر جریان آب قرار می دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نشود.

علت آبگیری نکردن :

هنگامی که دستگاه شما آبگیری را به طور صحیح  انجام نمی دهد ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را چک کنید که وصل باشند و باید میزان فشار آب را بررسی کنید.

امکان دارد رسوبات و املاح باعث بسته شدن مسیر ورودی آب شده باشند. پس از چک کردن موارد گفته شده چنانچه مشکل حل نشد با شرکت آریان تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه ما جهت برطرف کردن ایراد شما در محل حاضر بشوند.

دلایل تخلیه نکردن :

در ابتدا لوله های خروجی را بررسی کنید. در قسمت بعدی فیلتر دستگاه را باز بینی کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی شما برطرف نشد مشکل یا از برد دستگاه می باشد یا از پمپ دستگاه است .

علت روشن نشدن :

در ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید که آیا برق در پریزها جریان دارد یا نه. به طور کلی از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید.

آب ریزی ماشین ظرفشویی:
در صورتی که ظرفشویی آاگ شما در حین کار نشتی دارد در ابتدا اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید که آیا لوله خروجی کاملا داخل لوله فاضلاب قرار دارد یا از جای خود خارج شده است . همینطور اتصلات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود.
ماشین ظرفشویی بوی بد میدهد :

اگر بعد از تمام شدن کار دستگاه بوی بدی میدهد ، دنبال غذا یا چربی گیرافتاده بگردید. می تواند در صفحه صافی باشد، یا داخل جت های بازو اسپری و حتی در طول لبه پایینی درب باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا و چربی پاک نمایید، سپس یک دور شستشوی کامل بدون ظروف را اجرا کنید.

یادتان نرود شستشو دهنده ماشین ظرفشویی یا ضدعفونی کننده اضافه کنید. دقت کنید که در هر مرحله قبل از انجام شستشو ظروف رو از قطعات بزرگ غذا و چربی پاک نمایید

 ماشین ظرفشویی روشن نمی شود:

زمانی که درب آن را باز می کنید آن را محکم ببندید تا از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. بعد ببینید سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد آن میشود.

در صورتی که  چراغ صفحه نمایش روشن نمی شود فیوز را چک کنید و در صورتی که مشکل از فیوز نباشد پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید.

اطمینان حاصل کنید که شیر آب وصل شده به ماشین ظرفشویی باز است.

 ظرفشویی ، ظرف ها را تمیز نمی شوید:

قبل از روشن کردن ظرفشوی مایع ظرفشویی استاندار را داخل ظرفشویی بریزید.حتما مطمئن شوید که مایع ظرفشویی درون مخزن آن وجود دارد. مخزن مواد شوینده را تمیز کنید تا توزیع مواد شوینده به درستی انجام شود.

ماشین ظرفشویی خود را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست.

درب ظرفشویی بسته نمی شود :

قابلمه و دسته های آن و همچنین هر ظرفی که ممکن است باعث جلوگیری از بسته شدن ماشین ظرفشویی شده باشد را بررسی کنید. لاستیک دور درب آن را تمیز کنید.

درب را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید.

عیب یابی و تعمیر چیست؟

در حقیقت تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی یکی از کارهای تخصصی است که افراد در مورد این دستگاه آموزش های کامل را دیده و با مرور زمان تجربه کسب می کنند و با فناوری به روز دنیا خود را به روز می کنند. در مقابل نباید این کار را به دست  افراد نابلدی سپرد. چرا که با دستکاری کردن قطعات آن سبب از کار افتادن کامل ماشین ظرفشویی و بروز هزینه سنگین برای تعمیر آن می شوند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آاگ:

این ها تعدادی از ایرادات و تعمیرات می باشد که ما در این قسمت آنها را برای شما بازگو کردیم در صورت مواجعه با هریک از این موارد با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید.

باید به شما متذکر شویم که ما برای تعمیر شما در اسرع وقت در محل حاضر شده و آن را با بهترین قطعات و با ضمانت تعمیر و یا تعویض قطعات انجام میدهیم .

بدین منظور ما در مقالات بعدی موارد دیگر ایرادات ظرفشویی  را برای شما شرح می دهیم . نمایندگی آاگ شرکت آریان افتخار دارد که در همه حال به شما هموطنان گرامی خدمات خود را ارئه بدهند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ااگ و برطرف کردن ایرادات معمولی آن و انجام سرویس دهی  و یا تعمیرات ماشین ظرفشویی، همگی به داشتن دانش فنی و تخصص در این امر را دارا می باشد و یکی از موارد نحوه عملکرد ظرفشویی، قسمت های مختلف دستگاه و وظایف و کارایی هر یک از آنها  که خود نیز به تجربه این تعمیرات و داشتن ابزارآلات مخصوص بستگی دارد.

هزینه تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ :

به خاطر زیاد بودن ایرادات ماشین ظرفشویی نمی توان تا زمانی که عیب و ایراد دستگاه را بررسی کرد هزینه دقیق برای تعمیرات آن گفته شود. بنابراین تا موقعی که متخصصین ما در محل حاضر بشوند باید دستگاه را از برق بکشید. هزینه ها در صورت تعمیر و یا تعویض قطعات با هم متفاوت است.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید. تعمیر ظرفشویی آاگ را از نمایندگی اصلی ااگ درخواست کنید چرا که ما اولیم و مفتخریم به

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ

برچسب ها :
تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ , تعمیر و ایرادات ظرفشویی ااگ , تعمیر و ایرادات ظرفشویی AEG,تعمیر ظرفشویی آاگ


تعمیر و ایرادات ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب