021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی چیست؟

تعمیر لباسشویی آاگ باید توسط تعمیرکار مربوطه همراه با قطعات فابریک انجام بگیرد تا به لباسشویی شما عزیزان آسیبی وارد نشود و باعث افزایش طول عمر دستگاه شما شود.

به طور دقیق باید بدایند که سرویس یا تعمیرات ماشین لباسشویی، به داشتن دانش خاص در رابطه با نحوه عملکرد لباسشویی، اجزای مختلف دستگاه و وظایف و عمکرد هر یک و همچنین تجربه انجام تعمیرات لباسشویی و در دست داشتن ابزارآلات مخصوص بستگی دارد.

در این مقاله ما سعی می کنیم که تعمیر و ایردات را برای شما تا حدودی شرح بدهیم اما باید متذکر شویم که اگر می خواهید دستگاه شما سالم و عمر طولانی داشته باشد در صورت بروز هریک از موارد زیر با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید.

تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ:

چرا لباسشویی آاگ به درستی آبگیری نمی­کند

شیر آب را چک کنید ممکن است بسته باشد و یا به مرور زمان توسط آهک پوشیده شده باشد. شلنگ ورودی در صورتی که دچار آسیب و یا پیچ خوردگی  شده باشد از آبگیری صحیح لباسشویی جلوگیری خواهد کرد. شلنگ را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز تعمیر کنید.

ممکن است فیلترهای موجود در شلنگ ورودی آب مسدود شده است. فشار آب ورودی را بررسی کنید ممکن است در فصول گرم سال فشار آب ورودی نسبت به سایر فصل­ها کمتر باشد.

جهت تمیز کردن فیلتر از دفترچه راهنمای فارسی آاگ استفاده کنید.

آبگیری ماشین لباسشویی آاگ قطع نمی شود.

وظیفه تنظیم سطح آبگیری بر عهده هیدرواستات ماشین لباسشویی می باشد . در لباسشویی آاگ ، هیدرواستات وظیفه دارد که سطح آب را تشخیص داده و از یک مقدار مشخص به بعد ، به تایمر فرمان قطع آب را دهد.

تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

دلایل نمایش ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ

در صورتی که به درب دستگاه آاگ در زمان کارکرد فشار وارد شود، ارور E40 نمایش داده خواهد شد. از جمله دلایل دیگر نمایش این ارور خیس شدن قطعاتی همچون میکروسوئیچ است.

پایان یافتن عمر مفید قطعاتی مانند میکروسوئیچ از دلایل دیگر ظاهر شدن ارور E40 است (عمر مفید میکروسوئیچ 5 سال است). از دیگر دلایل خرابی و نمایش ارور E40 آسیب دیدگی برد دستگاه می باشد که در این صورت برای تعمیر لباسشویی آآگ نیاز به تعویض قطعه و حضور تکنسین می‌باشد .

 چرا لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمیکند

یکی از علت­های عدم تخلیه لباسشویی وجود پارگی و آسیب در شلنگ تخلیه است.شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید در صورت مشاهده پیچ خوردگی آن را صاف کنید و در غیر این صورت ممکن است شما نیاز به تعویض شلنگ داشته باشید.

به از آن اتصالات شلنگ تخلیه را پیدا کنید و در صورتی که متوجه شدید اتصالات بدرستی انجام نشده است و یا شل است آن را سفت کنید.

در مرحله بعد فیلتر پمپ تخلیه را چک کنید.ممکن است پمپ توسط اشیا ریز و یا پرز لباس­ها مسدود شده باشد.در این مرحله ممکن است  یک برنامه شستشو ، بدون فاز تخلیه تنظیم کرده ­اید.

ماشین لباسشویی آاگ در هنگام خشک کردن صدا می دهد

سطح نادرست دستگاه از علت ­های بسیار مهم تولید صدای ناهنجار توسط لباسشویی آاگ است.

 و جهت تراز دستگاه به بخش نصب در دفترچه راهنمای لباسشویی آاگ مراجعه کنید.

در صورتی که حجم لباس­ها بسیار کم باشد لباسشویی هنگام چرخش و یا آبگیری صدا می­دهد.

چرا نمیتوانیم درب لباسشویی آاگ را باز کنیم

اگر جریان ورودی برق به دستگاه قطع باشد درب لباسشویی باز نمی­شود.جریان برق خانه و فیوز را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه قدرت الکتریکی را دریافت می کند.اگر برنامه شستشو به اتمام نرسیده نباشد شما قادر به باز کردن درب لباسشویی آاگ نخواهید بود.تا اتمام کامل فرآیند شستشو صبر کنید.

اگرآب موجود در وان به صورت کامل خالی نشده باشد درب لباسشویی به هیچ وجه باز نخواهد شد.در صورت مشاهده آب در وان تخلیه یا برنامه چرخش را تنظیم کنید.

نشتی آب لباسشویی آاگ را چگونه برطرف کنیم 

از علت های شایع ریختن آب بر روی زمین نشت از کوپلینگ شیلنگ آب است.اطمینان حاصل کنید که کوپلینگ محکم است.اگر فیلتر پمپ تخلیه محکم نشده باشد احتمال نشتی وجود دارد.شلنگ تخلیه را جهت وجود هرگونه آسیب بررسی کنید.اطمینان حاصل کنید که شیلنگ ورودی آب هیچ آسیبی ندارد.

چرا برنامه شستشو در لباسشویی آاگ شروع نمیشود

ممکن است پریز برق در سوکت اصلی متصل نباشد.فیوز خانه را جهت هرگونه قطعی برق بررسی کنید.به صفحه برنامه لباسشویی آاگ دقت کنید ممکن است شروع با تاخیررا تنظیم کرده باشید.برای شروع بلافاصله برنامه، تاخیر شروع را لغو کنید.اگر عملکرد قفل کودک فعال شده است آن را غیر فعال کنید.

چرا درب لباسشویی آاگ به درستی بسته نمی­شود

ممکن است قفل درب و یا میکروسوئیچ لباسشویی آاگ دچار خرابی شده باشد.در این صورت باید اقدام به تعویض این قطعات بکنید.در لباسشویی را یکبار به طور کامل کنید و بررسی کنید لباس و یا اشیا خارجی مانع از بسته شدن درب نباشند.در صورت روشن بودن anti-flood  درب بسته نخواهد شد.

جهت تامین قطعات فابریک با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ، شرکت آریان تماس بگیرید.شما می توانید بعد از تماس از خدمات نمایندگی آاگ استفاده کنید. ما این تعمیرات و ایرادات لباسشویی شما را در اسرع وقت انجام می دهیم.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

ما بهترین و با تجربه ترین متخصصین را در خدمت خود داریم که می توانند در اولین فرصت اقدام به تعمیر و برطرف کردن ایرادات ماشین لباسشویی آاگ کنند.

هزینه تعمیرات و ایرادت لباسشویی ااگ :

اما در مورد هزینه تعمیرات لباسشویی که باید بدانید بستگی به ایراد و مشکل در دستگاه دارد که در این قسمت این تعمیرکار است که بعد از بررسی کامل و دقیق تعیین می کند که آیا قطعه ای نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد که بر اساس آن و دست مزد تعمیرکار مشخص میشود.

 

 

 


برچسب ها :
تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ , تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی ااگ , تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی aeg , تعمیر ماشین لباسشویی آاگ


تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب