021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی چیست؟

تعمیر لباسشویی آاگ باید توسط تعمیرکار مربوطه همراه با قطعات فابریک انجام بگیرد تا به لباسشویی شما عزیزان آسیبی وارد نشود و باعث افزایش طول عمر دستگاه شما شود.

به طور دقیق باید بدایند که سرویس یا تعمیرات ماشین لباسشویی، به داشتن دانش خاص در رابطه با نحوه عملکرد لباسشویی، اجزای مختلف دستگاه و وظایف و عمکرد هر یک و همچنین تجربه انجام تعمیرات لباسشویی و در دست داشتن ابزارآلات مخصوص بستگی دارد.

در این مقاله ما سعی می کنیم که تعمیر و ایردات را برای شما تا حدودی شرح بدهیم اما باید متذکر شویم که اگر می خواهید دستگاه شما سالم و عمر طولانی داشته باشد در صورت بروز هریک از موارد زیر با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید.

تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ:

چرا لباسشویی آاگ به درستی آبگیری نمی­کند

شیر آب را چک کنید ممکن است بسته باشد و یا به مرور زمان توسط آهک پوشیده شده باشد. شلنگ ورودی در صورتی که دچار آسیب و یا پیچ خوردگی  شده باشد از آبگیری صحیح لباسشویی جلوگیری خواهد کرد. شلنگ را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز تعمیر کنید.

ممکن است فیلترهای موجود در شلنگ ورودی آب مسدود شده است. فشار آب ورودی را بررسی کنید ممکن است در فصول گرم سال فشار آب ورودی نسبت به سایر فصل­ها کمتر باشد.

جهت تمیز کردن فیلتر از دفترچه راهنمای فارسی آاگ استفاده کنید.

آبگیری ماشین لباسشویی آاگ قطع نمی شود.

وظیفه تنظیم سطح آبگیری بر عهده هیدرواستات ماشین لباسشویی می باشد . در لباسشویی آاگ ، هیدرواستات وظیفه دارد که سطح آب را تشخیص داده و از یک مقدار مشخص به بعد ، به تایمر فرمان قطع آب را دهد.

تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

دلایل نمایش ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ

در صورتی که به درب دستگاه آاگ در زمان کارکرد فشار وارد شود، ارور E40 نمایش داده خواهد شد. از جمله دلایل دیگر نمایش این ارور خیس شدن قطعاتی همچون میکروسوئیچ است.

پایان یافتن عمر مفید قطعاتی مانند میکروسوئیچ از دلایل دیگر ظاهر شدن ارور E40 است (عمر مفید میکروسوئیچ 5 سال است). از دیگر دلایل خرابی و نمایش ارور E40 آسیب دیدگی برد دستگاه می باشد که در این صورت برای تعمیر لباسشویی آآگ نیاز به تعویض قطعه و حضور تکنسین می‌باشد .

 چرا لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمیکند

یکی از علت­های عدم تخلیه لباسشویی وجود پارگی و آسیب در شلنگ تخلیه است.شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید در صورت مشاهده پیچ خوردگی آن را صاف کنید و در غیر این صورت ممکن است شما نیاز به تعویض شلنگ داشته باشید.

به از آن اتصالات شلنگ تخلیه را پیدا کنید و در صورتی که متوجه شدید اتصالات بدرستی انجام نشده است و یا شل است آن را سفت کنید.

در مرحله بعد فیلتر پمپ تخلیه را چک کنید.ممکن است پمپ توسط اشیا ریز و یا پرز لباس­ها مسدود شده باشد.در این مرحله ممکن است  یک برنامه شستشو ، بدون فاز تخلیه تنظیم کرده ­اید.

ماشین لباسشویی آاگ در هنگام خشک کردن صدا می دهد

سطح نادرست دستگاه از علت ­های بسیار مهم تولید صدای ناهنجار توسط لباسشویی آاگ است.

 و جهت تراز دستگاه به بخش نصب در دفترچه راهنمای لباسشویی آاگ مراجعه کنید.

در صورتی که حجم لباس­ها بسیار کم باشد لباسشویی هنگام چرخش و یا آبگیری صدا می­دهد.

چرا نمیتوانیم درب لباسشویی آاگ را باز کنیم

اگر جریان ورودی برق به دستگاه قطع باشد درب لباسشویی باز نمی­شود.جریان برق خانه و فیوز را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه قدرت الکتریکی را دریافت می کند.اگر برنامه شستشو به اتمام نرسیده نباشد شما قادر به باز کردن درب لباسشویی آاگ نخواهید بود.تا اتمام کامل فرآیند شستشو صبر کنید.

اگرآب موجود در وان به صورت کامل خالی نشده باشد درب لباسشویی به هیچ وجه باز نخواهد شد.در صورت مشاهده آب در وان تخلیه یا برنامه چرخش را تنظیم کنید.

نشتی آب لباسشویی آاگ را چگونه برطرف کنیم 

از علت های شایع ریختن آب بر روی زمین نشت از کوپلینگ شیلنگ آب است.اطمینان حاصل کنید که کوپلینگ محکم است.اگر فیلتر پمپ تخلیه محکم نشده باشد احتمال نشتی وجود دارد.شلنگ تخلیه را جهت وجود هرگونه آسیب بررسی کنید.اطمینان حاصل کنید که شیلنگ ورودی آب هیچ آسیبی ندارد.

چرا برنامه شستشو در لباسشویی آاگ شروع نمیشود

ممکن است پریز برق در سوکت اصلی متصل نباشد.فیوز خانه را جهت هرگونه قطعی برق بررسی کنید.به صفحه برنامه لباسشویی آاگ دقت کنید ممکن است شروع با تاخیررا تنظیم کرده باشید.برای شروع بلافاصله برنامه، تاخیر شروع را لغو کنید.اگر عملکرد قفل کودک فعال شده است آن را غیر فعال کنید.

چرا درب لباسشویی آاگ به درستی بسته نمی­شود

ممکن است قفل درب و یا میکروسوئیچ لباسشویی آاگ دچار خرابی شده باشد.در این صورت باید اقدام به تعویض این قطعات بکنید.در لباسشویی را یکبار به طور کامل کنید و بررسی کنید لباس و یا اشیا خارجی مانع از بسته شدن درب نباشند.در صورت روشن بودن anti-flood  درب بسته نخواهد شد.

جهت تامین قطعات فابریک با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ، شرکت آریان تماس بگیرید.شما می توانید بعد از تماس از خدمات نمایندگی آاگ استفاده کنید. ما این تعمیرات و ایرادات لباسشویی شما را در اسرع وقت انجام می دهیم.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

ما بهترین و با تجربه ترین متخصصین را در خدمت خود داریم که می توانند در اولین فرصت اقدام به تعمیر و برطرف کردن ایرادات ماشین لباسشویی آاگ کنند.

هزینه تعمیرات و ایرادت لباسشویی ااگ :

اما در مورد هزینه تعمیرات لباسشویی که باید بدانید بستگی به ایراد و مشکل در دستگاه دارد که در این قسمت این تعمیرکار است که بعد از بررسی کامل و دقیق تعیین می کند که آیا قطعه ای نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد که بر اساس آن و دست مزد تعمیرکار مشخص میشود.

 

 

 


برچسب ها :
تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ , تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی ااگ , تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی aeg , تعمیر ماشین لباسشویی آاگ


تعمیر و ایرادات ماشین لباسشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب