021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی چیست؟

بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده لوازم خانگی، شرکت آاگ است که توانسته با تولید انواع دستگاه‌های با کیفیت بالا جزو بهترین برندها موجود در جهان قرار بگیرد. یکی از این لوازم خانگی لباسشویی آاگ می باشد.این دستگاه به مرور زمان و با پیشرفت فناوری دارای تکنولوژی جدید در قسمت شستشو و خشک کن شده است . در حقیقت وجود امکانات جدید سبب شده است که شسشتوی لباس راحت تر و آسان تر شود.

مشخصات لباسشویی ااگ :

1-میزان وزن قابل شستشو:

در زمان خرید دقت داشته باشید که متناسب با وزن لباس­ های شما لباسشویی خریداری شود، البته میزان لباس و وزن تقریبی آن در شستشو تاثیر بسزایی دارد و وزن لباسشویی به صورت استاندارد می­ باشد.

2-تعداد برنامه­ های بالا در لباسشویی ااگ :

وجود برنامه های مناسب نشانه بهتر بودن آن نیست و فقط کار کردن با آن را ساده می­کند و برنامه حداکثر برنامه ­ای است که برای شستشوی خانگی کافی می­ باشد و بقیه هزینه اضافی می­ باشد.

3-بهترین دور برای خشک کن :

در واقع مناسب ترین دور برای خشک کن 800 دور در دقیقه است و دورهای بالاتر فقط در مواقع خاص کارایی دارد و استفاده طولانی از دورهای بالا باعث فرسودگی ماشین می ­شود. نکته دیگر اینکه تمام لباسشویی­ ها دارای برنامه صرفه­ جویی در مصرف برق می­ باشد که موقع خرید به این نکته باید بسیار توجه شود.

چه نوع ماشین لباسشویی بخریم؟

1-بهترین ماشین لباسشویی، لباسشویی است که مناسب شما باشد.

2-اندازه آن ( کوچک - بزرگ ) در مرحل بعدی است.

3-خیلی پر سروصدا و یا آرام‌تر و کم صداتری باشد .

4-مصرف انرژی آن کارآمدتر باشد.

5-مقدار هزینه ی که برای خرید در نظر گرفته اید.

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید:

به طور کلی در هر زمانی راهنمای خرید لباسشویی ااگ به شما کمک میکند تا در موقع خرید یک لباسشویی خوب و ایدال و انتخابی بهتر با صرف هزینه ی کمتر و کیفیت بالاتری را داشته باشید.

در حقیقت نکاتی کلیدی و مهم در زمان خرید ماشین لباسشویی باید به ویژگی‌های فنی و امکانات آن توجه کرده تا بتوانید انتخاب درستی را درمورد برترین کیفیت این نوع دستگاه داشته باشید. بنابراین حتما به این نکات دقت کنید چون می توان کمک زیادی در خرید بهترین لباسشویی به شما مشتریان عزیز بکند .

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید:

1-ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولی

2-ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن

3-ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک

اما در زمان خرید ماشین لباسشویی اولویت با کدام عوامل اصلی است ؟

بدین صورت که در راهنمای خرید ماشین لباسشویی آاگ عوامل مهمی چون: ظرفیت، قیمت مناسب، اندازه مصرف انرژی، مقدار سطح صدای ماشین لباسشویی، وجود تعداد برنامه های شستشو و تنوع آن و دیگر عوامل است .

محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله).. لباسشویی (توکار) در داخل کابینت در قسمتی که تعبیه شده است قرار می­ گیرد و نمای زیبایی به درون آشپزخانه می­دهد و مطابق سلیقه می­توان آن را تغییر رنگ داد و پس از چند سال با تغییر دکوراسیون آشپزخانه هیچ خللی ایجاد نمی­کند.

البته در موقع خرید ماشین لباسشویی ویژگی های دیگر چون:

1-در موقع خرید لباسشویی انتخاب کنید که ظرفیت آن مناسب با تعداد نفرات اعضای خانواده باشد.

2-حتما باید گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر داشته باشد در زمان خرید لباسشویی این امر یک امتیاز مهم برای لباسشویی ااگ می باشد.

3-داشتن قیمت پایین بی دلیل نیست.پس سعی کنید قبل از خرید دقیقا بررسی کنید.

4-باید دارای تمام امکانات جانبی چون برچسب انرژی A+++ باشد.

5-به میزان مصرف انرژی آن

6-مقدار حجم دیگ لباسشویی

7-اندازه سرعت چرخش دیگ

8-تکنولوژی به کار رفته در لباسشویی

9-برنامه های شستشو

10-کار کردن و راحت بودن دستگاه

در موقع خرید لباسشویی در مورد این عوامل فکر کنید و بعد تصمیم به خرید بگیرید؟

-چه مقدار پول برای خرید لباسشویی در اختیار دارید؟

-بعد از آن حجم است که با در نظر گرفتن تعداد اعضاء خانواده برای خرید یک ماشین لباسشویی خوب مهم است .

-تکنولوژی و فناوری به کار رفته در آن به چه صورت است؟

-در قسمت آخر آیا خدمات پس از فروش دارد یا خیر ؟

اهمیت گارانتی در راهنمای خرید ماشین لباسشویی:

1-در زمان خرید لباسشویی به اصل بودن برگه گارانتی دقت کنید.

2-حتما به توضیحات نوشته شده در برگه گارانتی توجه کنید.

3-بررسی کنید که چه قطعاتی و به چه مدت زمان گارانتی شده اند.

4-گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی در زمان خرید می تواند در قیمت دستگاه تاثیر زیادی داشته باشد.

بهترین مارک ماشین لباسشویی :

در واقع نمی توان به صورت صد در صد بگوییم که کدام مارک لباسشویی خوب است چرا که هریک از انواع ماشین های لباسشویی چه اتوماتیک و چه نیمه اتوماتیک ( درب از جلو ، درب از بالا ) دارای مزایا و معایب خود می باشند که شما می توانید با تحقیق و بررسی مشخصات کامل این دستگاه بهترین مارک را برای خود بخرید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی :

در هنگام خرید دستگاه مدت زمان ضمانت و نوع خدمات پس از فروش که برای لباسشویی از طرف شرکت سازنده و یا وارد کننده قرار داده شده است از اهمیت زیادی برخوردار است .نکته مهم مدت زمان بیشتر ضمانت هرگز نمیتواند دلیل بهتر بودن دستگاه باشد ، این مورد تضمینی بر اطمینان خرید می باشد.پس در موقع خرید لباسشویی ااگ به اصالت برگه گارانتی ، مدت زمان گارانتی و خدمات آن دقت کنید.

نکته راهنمای ماشین لباسشویی ااگ :

در این مقاله ما با ارائه راهنمای خرید لباسشویی تلاش می کنیم با معرفی امکانات و ویژگی های لباسشویی‌های مختلف از جمله لباسشویی ااگ به شما کمک کنیم تا بتوانید در مورد دستگاه مورد نظر خود شناخته کافی کسب کنید .

زمانی که شما بدون تردید با اطلاعات کافی و لازم در مورد شناخت قابلیت‌های ماشین‌های لباسشویی بهتر می‌توانید تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیرید. پس به طور کامل راهنمای ماشین لباسشویی ااگ  را بخوانید و در صورت نیاز می توانید از نمایندگی و مشاورین آنها اطلاعات دقیق تری را کسب کنید.

قیمت ماشین لباسشویی ااگ :

تنوع در این دستگاه و دارا بودن برنامه های جدید در لباسشویی های جدید باعث شده که قیمت لباسشویی در بازار بالا برود. امروزه نیز این افزایش قیمت در این نوع لوازم دیده می شود. البته باید بدانید که قیمت ماشین های لباسشویی آاگ به اندازه ، مدل ، نوع رنگ و تاریخ تولید محصولات  بستگی دارد.

قیمت و خرید ماشین لباسشویی ااگ :

خرید و لیست قیمت ماشین لباسشویی آاگ را میتوانید از گروه ااگ برتر درخواست کنید و بهترین و مناسب ترین لباسشویی را انتخاب و بعدا اقدام به خرید کنید. قیمت مناسب همراه با خریدی راحت و آسان با اطمینان صد در صد در کیفیت .

نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات آ ا گ - نمایندگی  نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران

 

 

 

برچسب ها :
قیمت ماشین لباسشویی,محصولات آاِگ,تعمیرات ااگ در تهران,تعمیرگاه مرکزی آاگ ,خرید ماشین لباسشویی آاگ


راهنمای خرید لباسشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب