021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

در این جا ما می خواهیم در مورد راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی با شما صحبت کنیم.

برای خرید لباسشویی آاگ می توانید با گروه آاگ برتر تماس بگیرید.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی ااگ :

امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازم ضروری هر خانه ای می باشد که حتما باید در مورد روش های استفاده از ماشین لباسشویی اطلاعات دقیق داشته باشید تا بتوانید از آن درست استفاده کنید.

نکته مهم : حتما باید به طور دقیق و کامل مطالب دفترچه راهنما را بخوانید تا اطلاعاتان در مورد لباسشویی و برنامه های آن کامل باشد.

قبل و پس از انتخاب و خرید ماشین لباسشویی ااگ یا هر ماشین لباسشویی دیگه باید به نکات مهمی توجه کنید:

1-قبل از خرید حتما به طور کامل جستجو و دقت لازم را برای انتخاب مدل و ظرفیت لباسشویی کرده و آن را بر اساس نیازهای خود و خانه داشته باشید.

2-محل مناسبی برای نصب و قرار دادن ماشین لباسشویی ااگ معین کنید.

3-مکانی که برای نصب و وصل کردن دستگاه  استفاده می کنید باید دارای برق جدا از دیگر قسمت ها داشته باشد.

4-اکنون باید تا جای ممکن سطح قرارگیری لباسشویی را درست انتخاب کنیم تا تراز و مسطح باشد تا از ایجاد صدا و لرزش جلوگیری بشود.

دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی آاگ:

اما یکی از نکات مهم راهنمای ماشین لباسشویی آاگ استفاده از دفترچه راهنما است که کارخانه سازنده آن را برای راحتی مصرف کنندگان در داخل دستگاه قرار داده است . بنابراین استفاده از آن  الزامی است .

بسیاری از مشتریان لباسشویی آاگ بعد از خرید دستگاه با خواندن این دفترچه و رعایت نکات درج شده در دفترچه توانسته اند از دستگاه بهره بهتری ببرند . در هر صورت اگر به کمک نیاز داشتید ما در شرکت آریان در تهران آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

بنابراین برای استفاده از ماشین لباس شویی قبل از هر چیز آشنایی کامل با مدل این لوازم خانگی و قبلیت‌های تعبیه شده در اهمیت بسیار دارد. در حقیقت بروز اختلال در سیستم و عملکردی ماشین لباسشویی چون: آبریزی دستگاه و نقص قطعاتی مانند تسمه ماشین ، برد ، دینام و .... تا اندازه زیادی با روش استفاده صحیح از دستگاه دردفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی نوشته و قابل جلوگیری می باشد.

موارد ذکر شده دردفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی آاگ:

-نحوه راه اندازی و نصب
-طریقه تراز نمودن ماشین لباسشویی
-روش جا به جا کردن ماشین لباسشویی
-ویژگی کم کردن مصرف انرژی
-راه استفاده از پنل نمایشگر در راهنمای فارسی
-چگونه فعال کردن قفل کودک
-مراحل ریست کردن دستگاه
-استفاده از جاپودری با مواد شوینده مناسب برای شستشوی لباس
-روش شستن پرده ، پتو ، حوله
-تمیز کردن ماشین لباسشویی
-جرم گیری کردن ماشین لباسشویی
- از بین بردن بوی بد دستگاه
-بالابردن طول عمر ماشین لباسشویی
-نکات و هشدارهای ایمنی در استفاده از ماشین لباسشویی آاگ
اینها مواردی از نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای همه ماشین لباسشویی ها است که سازندگان برای راحتی کار مصرف کنندگان در آن نوشته اند. پس همه را خوانده و به نکات مهم آن دقت کنید.

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی :

1-رعایت برخی نکات قبل از خرید و پس از انتخاب و خرید ماشین لباسشویی

2-یادگیری کار با دستگاه

3- برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی ااگ

4-نکات ایمنی ماشین لباسشویی

امکانات ماشین لباسشویی آاگ ( aeg) :

- داشتن تنوع و تعداد در برنامه جدید برای شستشوی لباس ها

-بهترین کیفیت و کارایی عالی

-آسانی در کاربرد

-افزایش دوام و عمر بالا

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آاگ:

مرحله اول
باید وقتی که می خواهید لباس بشورید قبل از شروع کردن روند شستشو لباس ها را جدا سازی کنید،جدا سازی لباس ها شامل موارد زیادی می شود که باید حتما آن ها را رعایت کنید.

1-بررسی برچسب های دستورالعمل لباس ها

بیشتر لباس ها رامی توانید شستشو کنید ولی بهتر است همیشه آن ها را برای اطمینان بیشتر چک کنید زیرا برخی لباس ها در صورت شستشو با آب گرم کوچک می شوند یا برای بعضی از آن ها ممکن است بتوانید از سفید کننده استفاده کنید و برای بعضی امکان نباشد، همچنین برخی از لباس ها را نمی توان در ماشین لباسشویی ااگ شست پس حتما توصیه می شود برچسب دستورالعملی را که هر لباسی دارای آن است بررسی کنید.

برچسب بیشتر پیراهن ها در داخل ناحیه گردن و یا در سمت چپ آن ها قرار می گیرد و در اکثر شلوار ها برچسب های لباس در پشت شلوار قرار دارد.

2-جداکردن لباس های رنگی

در لباس ها،به ویژه لباس های نو رنگ بسیار مهم است و در بعضی مواقع رنگ دهی در هنگام شستشو امکان دارد پس جدا سازی لباس های رنگی از هم بسیار مهم است زیرا ممکن است لباس های سفید خود را رنگ از داخل لباسشویی در می آورید. معمولا لباس ها را به چهار صورت جدا سازی می کنند لباس های تیره،لباس های روشن و شلوار های جین و لباس های که رنگ های خاصی دارند.

-لباس های تیره شامل بلوز های تیره،قرمز تیره و بنفش های تیره نیز می شود.
-لباس های روشن شامل رنگ هایی مانند سفید، زرد ، سبز روشن و دیگر رنگ های روشن می شود.
-شلوار های جین و پیراهن های تیره نیز باید به طور جداگانه شسته شود.

3-مرتب کردن لباس های سنگین و سبک

لباس های خودتان را برای جلوگیری از سایش و پاره شدن در ماشین لباسشویی ااگ مرتب کنید و با مرتب سازی پارچه های سنگین تر از پارچه های سبک وزن از لباس هایتان محافظت کنید.بیشتر ماشین های لباسشویی با چرخش و سرعتی که دارند لباس ها را به اطراف دیگ پرتاب می کنند و سبب پاره شدن لباس ها می شود.

علاوه بر این وزن های مختلف لباس هایی که در لباسشویی قرار می گیرند مستلزم درجه حرارت  تنظیمات مخصوص به خود هستند.لباس های سبک وزنی هم چون جوراب و لباس زیر های قابل شستشو را باید به طور جداگانه شست.

همچنین لباس های سنگین شامل اقلامی مانند شلوار های جین،حوله،کت و یا ژاکت می باشد را باید جداگانه در لباسشویی قرار دهیدبا این کاردر هزینه های مصرف برق و مواد شستشو صرفه جویی می کنید.

4-استفاده از کیسه های شستشو

در این جا به جای شستن لباس ها آنها را در کیسه های شستشو قرار دهید و همراه با دیگر لباس ها در لباسشویی قرار دهید.با این کار از پاره شدن و سایده شدن لباس ها جلوگیری می کنید،کیسه های شستشو در اندازه های مختلف موجود هستند که اغلب می توانید چند تیکه لباس را در آن قرار دهید.این  چگونگی استفاده از ماشین لباسشویی باعث می شود که لباس ها دچار پارگی نشود.

5-لکه های لباس را از بین ببرید

گاهی اوقات روی لباس ها لکه های همچون لکه ی گریس و روغن وجود دارد. یا تیکه های آدامس به آن ها چسبیده باشد که شما حتما باید آن ها را قبل از قرار دادن با دیگر لباس در لباس شویی از بین ببرید.لکه های رنگ پاشیده شده روی لباس ها نیز سبب رنگی کردن دیگر لباس ها در لباسشویی می شود پس توصیه می شود حتما قبل از قرار دادن لباس ها در لباسشویی آن ها را از بین ببرید.

مرحله دوم:
بعد از انجام جدا سازی لباس ها و مرتب کردن آن ها نوبت راه اندازی
ماشین لباسشویی آاگ می رسد که این کاری سخت برای افرادی است که تازه کار با ماشین لباسشویی را شروع کرده اند  البته به آسانی می توانید نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ  را یاد بگیرید.

1-چرخه شستشو مناسب

امروزه چرخه های شستشو لباس ها از دو سرعت متفاوت تشکیل شده است سرعتی که لباس ها را با آب شستشو می دهد و سرعتی که آب های لباس را می گیرد.شما باید بسته با لباسی که در لباسشویی قرار می دهید نوع شستشو را انتخاب کنید چون نوع شستشو هر گونه لباسی فرق دارد و بسته به جنس لباس ها آن ها را می شوید.

2-چرخه عادی

در این قسمت چرخه شستشو با سرعت لباس ها را با آب می شوید و این مناسب برای لباس های خیلی کثیف است که به خوبی لباس ها را از هر گونه کثیفی تمیز می کند.شما می توانید پارچه هایی با جنس محکم مانند لباس هایی از جنس پنبه،کتان،جین،حوله و ملافه را با این چرخه شستشو قرار دهید و از تمیز شدن آن ها لذت ببرید.

3-چرخه آهسته و با فشار

بعد از آن روند سریع و چرخشی آهسته ماشین لباسشویی آاگ ، لباس ها را مورد شستشو قرار می دهد و برای جلوگیری از چین و چروک لباس های که نیاز به تمیزی دارند مناسب است و مناسب لباس هایی از جنس الیاف مصنوعی و پلاستیکی است.

4-چرخه ظریف

درقسمت چرخه ظریف به طور کاملا آهسته لباس ها را می شوید که باعث کاهش و جلوگیری از سایش و پاره شدن لباس ها می شود.پس لباس ها با سرعت کمتری مورد شستشو قرار می گیرند.این نوع شستشو مخصوص برای لباس های همچون لباس زیر،پارچه های بافته شده و پارچه هایی که از الیافی ظریف بافته شده اند مناسب است.

5-چرخه ویژه

تا جایی که در عصر جدید وجود دارد و صنعت و تولید لباس شویی های پیشرف می کنند ماشین لباسشویی ها با چرخه ها و برنامه های شستشوی متفاوت و عالی ساخته می شوند و در این مورد شما باید دفترچه راهنمای لباسشویی خود را بخوانید یا از فروشنده اطلاعات کافی را دریافت کنید و از برنامه های متعدد شتسشو لذت ببرید.

6- تنظیم دمای آب

در هنگام شستشو آب هرچه گرمتر باشد لباس تمیز تری به شما تحویل می دهد.آب گرم ضدعفونی کننده و کشنده موثر میکروب ها است و باعث می شوند که لباس بیشتر پاک شوند.با این حال در برخی موارد آب گرم می تواند زیان به لباس ها برساند و جنس آن ها را از بین ببرد.پس بر اساس دمایی که می دانید به لباس شما آسیب نمی رسد دمای لباسشویی را تنظیم کنید.
برای لباس های ظریف و لباس های رنگی که احتمال رنگ دهی دارند از آب سرد استفاه کنید.
برای لباس هایی با رنگ تیره و لباس های که از جنس پارچه ای محکم هستند از آب گرم استفاده می کنند .
برای حوله حمام و حوله های دیگر از آب گرم می توانید استفاده کنید.

بهترین روش شستشوی لباس آب سرد است.حدود 90 درصد انرژی مورد استفاده در چرخه شستشوی داغ برای گرم کردن آب استفاده می شود.
در بعضی از
ماشین لباسشویی ااگ دمای آب به طور پیش فرض با توجه به چرخه انتخابی شما تنظیم می شود. یک چرخه شستشو طبیعی از آب گرم 30 درجه سانتی گراد و یا 40 درجه سانتی گراد استفاده خواهد کرد.

-استفاده از مواد شوینده

خیلی مهم است که دفترچه  استفاده از ماشین لباسشویی خود را بخوانید و بفهمیدید که ماشین لباسشویی شما چه نوعی است ؟ محل قرار دادن مواد شوینده کجاست؟ چه نوع مواد شوینده ای را می توانند استفاده کنند؟ بیشتر لباسشویی ها  میتوانند مواد شوینده مایع و همچنین سایر مواد تمیز کننده را استفاده کنند.

در بیشتر ماشین های لباسشویی که درب آن ها در جلو قرار دارد معمولا دارای یک کشو در بالای لباسشویی است که می توانید مواد شوینده را در آنجا بریزید.
مقدار مواد شوینده مورد نیاز بسته به نوع لباسشویی و مواد شوینده متفاوت است و توصیه می شود حتما قبل از استفاده برچسب آن ها بخوانید.

-پر نکردن دیگ ماشین لباسشویی ااگ

  این مهم است و سعی کنید همیشه فضا برای شستشو و چرخش لباس ها باقی بگذارید و آن را پرلباس نکنیدچون این علاوه بر تمیز نکردن لباس هایتان سبب خرابی لباس شویی نیز می شود.بعضی از لباسشویی های هوشمند نشانگر مقدار بار لباسشویی وجود دارد که به شما می گوید مقدار بار کم،متوسط یا بزرگ است.
*بارهای کوچک حدود یک سوم دستگاه را پر می کنند.
*بارهای متوسط نصف دستگاه را پر می کنند.
*بارهای بزرگ سه چهارم دستگاه را پر می کنند.

-بستن درب لباسشویی

در آخر درب لباسشویی را ببندید و از بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید سپس ماشین لباسشویی را روشن کنید و صبر کنید تا لباسشویی کار خود را انجام دهد.

معرفی شرکت آریان برای نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ:

شرکت آریان در تهران در طول شبانه روز آماده هر گونه راهنمایی و مشاوره در مورد استفاده از ماشین لباسشویی ااگ است . هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز از خدمات این شرکت می باشد. شما می توانید با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ , راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ اگ , امکانات ماشین لباسشویی aeg (آاگ) , نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG


راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب