021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

در این جا ما می خواهیم در مورد راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی با شما صحبت کنیم.

دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی آاگ:

اما یکی از نکات مهم راهنمای ماشین لباسشویی آاگ استفاده از دفترچه راهنما است که کارخانه سازنده آن را برای راحتی مصرف کنندگان در داخل دستگاه قرار داده است . بنابراین استفاده از آن  الزامی است .

بسیاری از مشتریان لباسشویی آاگ بعد از خرید دستگاه با خواندن این دفترچه و رعایت نکات درج شده در دفترچه توانسته اند از دستگاه بهره بهتری ببرند . در هر صورت اگر به کمک نیاز داشتید ما در شرکت آریان در تهران آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

بنابراین برای استفاده از ماشین لباس شویی قبل از هر چیز آشنایی کامل با مدل این لوازم خانگی و قبلیت‌های تعبیه شده در اهمیت بسیار دارد. در حقیقت بروز اختلال در سیستم و عملکردی ماشین لباسشویی چون: آبریزی دستگاه و نقص قطعاتی مانند تسمه ماشین ، برد ، دینام و .... تا اندازه زیادی با روش استفاده صحیح از دستگاه دردفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی نوشته و قابل جلوگیری می باشد.

موارد ذکر شده دردفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی آاگ:

-نحوه راه اندازی و نصب
-طریقه تراز نمودن ماشین لباسشویی
-روش جا به جا کردن ماشین لباسشویی
-ویژگی کم کردن مصرف انرژی
-راه استفاده از پنل نمایشگر در راهنمای فارسی
-چگونه فعال کردن قفل کودک
-مراحل ریست کردن دستگاه
-استفاده از جاپودری با مواد شوینده مناسب برای شستشوی لباس
-روش شستن پرده ، پتو ، حوله
-تمیز کردن ماشین لباسشویی
-جرم گیری کردن ماشین لباسشویی
- از بین بردن بوی بد دستگاه
-بالابردن طول عمر ماشین لباسشویی
-نکات و هشدارهای ایمنی در استفاده از ماشین لباسشویی آاگ
اینها مواردی از نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای همه ماشین لباسشویی ها است که سازندگان برای راحتی کار مصرف کنندگان در آن نوشته اند. پس همه را خوانده و به نکات مهم آن دقت کنید.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی ااگ :

امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازم ضروری هر خانه ای می باشد که حتما باید در مورد روش های استفاده از ماشین لباسشویی اطلاعات دقیق داشته باشید تا بتوانید از آن درست استفاده کنید.

نکته مهم : حتما باید به طور دقیق و کامل مطالب دفترچه راهنما را بخوانید تا اطلاعاتان در مورد لباسشویی و برنامه های آن کامل باشد.

قبل و پس از انتخاب و خرید ماشین لباسشویی ااگ یا هر ماشین لباسشویی دیگه باید به نکات مهمی توجه کنید:

1-قبل از خرید حتما به طور کامل جستجو و دقت لازم را برای انتخاب مدل و ظرفیت لباسشویی کرده و آن را بر اساس نیازهای خود و خانه داشته باشید.

2-محل مناسبی برای نصب و قرار دادن ماشین لباسشویی ااگ معین کنید.

3-مکانی که برای نصب و وصل کردن دستگاه  استفاده می کنید باید دارای برق جدا از دیگر قسمت ها داشته باشد.

4-اکنون باید تا جای ممکن سطح قرارگیری لباسشویی را درست انتخاب کنیم تا تراز و مسطح باشد تا از ایجاد صدا و لرزش جلوگیری بشود.

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی :

1-رعایت برخی نکات قبل از خرید و پس از انتخاب و خرید ماشین لباسشویی

2-یادگیری کار با دستگاه

3- برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی ااگ

4-نکات ایمنی ماشین لباسشویی

امکانات ماشین لباسشویی آاگ ( aeg) :

- داشتن تنوع و تعداد در برنامه جدید برای شستشوی لباس ها

-بهترین کیفیت و کارایی عالی

-آسانی در کاربرد

-افزایش دوام و عمر بالا

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آاگ:

مرحله اول
باید وقتی که می خواهید لباس بشورید قبل از شروع کردن روند شستشو لباس ها را جدا سازی کنید،جدا سازی لباس ها شامل موارد زیادی می شود که باید حتما آن ها را رعایت کنید.

1-بررسی برچسب های دستورالعمل لباس ها

بیشتر لباس ها رامی توانید شستشو کنید ولی بهتر است همیشه آن ها را برای اطمینان بیشتر چک کنید زیرا برخی لباس ها در صورت شستشو با آب گرم کوچک می شوند یا برای بعضی از آن ها ممکن است بتوانید از سفید کننده استفاده کنید و برای بعضی امکان نباشد، همچنین برخی از لباس ها را نمی توان در ماشین لباسشویی ااگ شست پس حتما توصیه می شود برچسب دستورالعملی را که هر لباسی دارای آن است بررسی کنید.

برچسب بیشتر پیراهن ها در داخل ناحیه گردن و یا در سمت چپ آن ها قرار می گیرد و در اکثر شلوار ها برچسب های لباس در پشت شلوار قرار دارد.

2-جداکردن لباس های رنگی

در لباس ها،به ویژه لباس های نو  رنگ بسیار مهم است و در بعضی مواقع رنگ دهی در هنگام شستشو امکان دارد پس جدا سازی لباس های رنگی از هم بسیار مهم است زیرا ممکن است لباس های سفید خود را رنگ از داخل لباسشویی در می آورید.معمولا لباس ها را به چهار صورت جدا سازی می کنند لباس های تیره،لباس های روشن و شلوار های جین و لباس های که رنگ های خاصی دارند.

-لباس های تیره شامل بلوز های تیره،قرمز تیره و بنفش های تیره نیز می شود.
-لباس های روشن شامل رنگ هایی مانند سفید،زرد.سبز روشن و دیگر رنگ های روشن می شود.
-شلوار های جین و پیراهن های تیره نیز باید به طور جداگانه شسته شود.

3-مرتب کردن لباس های سنگین و سبک

لباس های خودتان را برای جلوگیری از سایش و پاره شدن در ماشین لباسشویی ااگ مرتب کنید و با مرتب سازی پارچه های سنگین تر از پارچه های سبک وزن از لباس هایتان محافظت کنید.بیشتر ماشین های لباسشویی با چرخش و سرعتی که دارند لباس ها را به اطراف دیگ پرتاب می کنند و سبب پاره شدن لباس ها می شود.

علاوه بر این وزن های مختلف لباس هایی که در لباسشویی قرار می گیرند مستلزم درجه حرارت  تنظیمات مخصوص به خود هستند.لباس های سبک وزنی هم چون جوراب و لباس زیر های قابل شستشو را باید به طور جداگانه شست.

همچنین لباس های سنگین شامل اقلامی مانند شلوار های جین،حوله،کت و یا ژاکت می باشد را باید جداگانه در لباسشویی قرار دهیدبا این کاردر هزینه های مصرف برق و مواد شستشو صرفه جویی می کنید.

4-استفاده از کیسه های شستشو

در این جا به جای شستن لباس ها آنها را در کیسه های شستشو قرار دهید و همراه با دیگر لباس ها در لباسشویی قرار دهید.با این کار از پاره شدن و سایده شدن لباس ها جلوگیری می کنید،کیسه های شستشو در اندازه های مختلف موجود هستند که اغلب می توانید چند تیکه لباس را در آن قرار دهید.این  چگونگی استفاده از ماشین لباسشویی باعث می شود که لباس ها دچار پارگی نشود.

5-لکه های لباس را از بین ببرید

گاهی اوقات روی لباس ها لکه های همچون لکه ی گریس و روغن وجود دارد. یا تیکه های آدامس به آن ها چسبیده باشد که شما حتما باید آن ها را قبل از قرار دادن با دیگر لباس در لباس شویی از بین ببرید.لکه های رنگ پاشیده شده روی لباس ها نیز سبب رنگی کردن دیگر لباس ها در لباسشویی می شود پس توصیه می شود حتما قبل از قرار دادن لباس ها در لباسشویی آن ها را از بین ببرید.

مرحله دوم:
بعد از انجام جدا سازی لباس ها و مرتب کردن آن ها نوبت راه اندازی 
ماشین لباسشویی آاگ می رسد که این کاری سخت برای افرادی است که تازه کار با ماشین لباسشویی را شروع کرده اند  البته به آسانی می توانید نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ  را یاد بگیرید.

1-چرخه شستشو مناسب

امروزه چرخه های شستشو لباس ها از دو سرعت متفاوت تشکیل شده است سرعتی که لباس ها را با آب شستشو می دهد و سرعتی که آب های لباس را می گیرد.شما باید بسته با لباسی که در لباسشویی قرار می دهید نوع شستشو را انتخاب کنید چون نوع شستشو هر گونه لباسی فرق دارد و بسته به جنس لباس ها آن ها را می شوید.

2-چرخه عادی

در این قسمت چرخه شستشو با سرعت لباس ها را با آب می شوید و این مناسب برای لباس های خیلی کثیف است که به خوبی لباس ها را از هر گونه کثیفی تمیز می کند.شما می توانید پارچه هایی با جنس محکم مانند لباس هایی از جنس پنبه،کتان،جین،حوله و ملافه را با این چرخه شستشو قرار دهید و از تمیز شدن آن ها لذت ببرید.

3-چرخه آهسته و با فشار

بعد از آن روند سریع و چرخشی آهسته ماشین لباسشویی آاگ ، لباس ها را مورد شستشو قرار می دهد و برای جلوگیری از چین و چروک لباس های که نیاز به تمیزی دارند مناسب است و مناسب لباس هایی از جنس الیاف مصنوعی و پلاستیکی است.

4-چرخه ظریف

درقسمت چرخه ظریف به طور کاملا آهسته لباس ها را می شوید که باعث کاهش و جلوگیری از سایش و پاره شدن لباس ها می شود.پس لباس ها با سرعت کمتری مورد شستشو قرار می گیرند.این نوع شستشو مخصوص برای لباس های همچون لباس زیر،پارچه های بافته شده و پارچه هایی که از الیافی ظریف بافته شده اند مناسب است.

5-چرخه ویژه

تا جایی که در عصر جدید وجود دارد و صنعت و تولید لباس شویی های پیشرف می کنند ماشین لباسشویی ها با چرخه ها و برنامه های شستشوی متفاوت و عالی ساخته می شوند و در این مورد شما باید دفترچه راهنمای لباسشویی خود را بخوانید یا از فروشنده اطلاعات کافی را دریافت کنید.و از برنامه های متعدد شتسشو لذت ببرید.

6- تنظیم دمای آب

در هنگام شستشو آب هرچه گرمتر باشد لباس تمیز تری به شما تحویل می دهد.آب گرم ضدعفونی کننده و کشنده موثر میکروب ها است و باعث می شوند که لباس بیشتر پاک شوند.با این حال در برخی موارد آب گرم می تواند زیان به لباس ها برساند و جنس آن ها را از بین ببرد.پس بر اساس دمایی که می دانید به لباس شما آسیب نمی رسد دمای لباسشویی را تنظیم کنید.
برای لباس های ظریف و لباس های رنگی که احتمال رنگ دهی دارند از آب سرد استفاه کنید.
برای لباس هایی با رنگ تیره و لباس های که از جنس پارچه ای محکم هستند از آب گرم استفاده می کنند .
برای حوله حمام و حوله های دیگر از آب گرم می توانید استفاده کنید.

بهترین روش شستشوی لباس آب سرد است.حدود 90 درصد انرژی مورد استفاده در چرخه شستشوی داغ برای گرم کردن آب استفاده می شود.
در بعضی از 
ماشین لباسشویی ااگ دمای آب به طور پیش فرض با توجه به چرخه انتخابی شما تنظیم می شود. یک چرخه شستشو طبیعی از آب گرم 30 درجه سانتی گراد و یا 40 درجه سانتی گراد استفاده خواهد کرد.

-استفاده از مواد شوینده

خیلی مهم است که دفترچه  استفاده از ماشین لباسشویی خود را بخوانید و بفهمیدید که ماشین لباسشویی شما چه نوعی است ؟ محل قرار دادن مواد شوینده کجاست؟ چه نوع مواد شوینده ای را می توانند استفاده کنند؟ بیشتر لباسشویی ها  میتوانند مواد شوینده مایع و همچنین سایر مواد تمیز کننده را استفاده کنند.

در بیشتر ماشین های لباسشویی که درب آن ها در جلو قرار دارد معمولا دارای یک کشو در بالای لباسشویی است که می توانید مواد شوینده را در آنجا بریزید.
مقدار مواد شوینده مورد نیاز بسته به نوع لباسشویی و مواد شوینده متفاوت است و توصیه می شود حتما قبل از استفاده برچسب آن ها بخوانید.

-پر نکردن دیگ ماشین لباسشویی ااگ

  این مهم است و سعی کنید همیشه فضا برای شستشو و چرخش لباس ها باقی بگذارید و آن را پرلباس نکنیدچون این علاوه بر تمیز نکردن لباس هایتان سبب خرابی لباس شویی نیز می شود.بعضی از لباسشویی های هوشمند نشانگر مقدار بار لباسشویی وجود دارد که به شما می گوید مقدار بار کم،متوسط یا بزرگ است.
*بارهای کوچک حدود یک سوم دستگاه را پر می کنند.
*بارهای متوسط نصف دستگاه را پر می کنند.
*بارهای بزرگ سه چهارم دستگاه را پر می کنند.

-بستن درب لباسشویی

در آخر درب لباسشویی را ببندید و از بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید سپس ماشین لباسشویی را روشن کنید و صبر کنید تا لباسشویی کار خود را انجام دهد.

معرفی شرکت آریان برای نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ:

شرکت آریان در تهران در طول شبانه روز آماده هر گونه راهنمایی و مشاوره در مورد استفاده از ماشین لباسشویی ااگ است . هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز از خدمات این شرکت می باشد. شما می توانید با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ , راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ اگ , امکانات ماشین لباسشویی aeg (آاگ) , نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG


راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب