نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

کاسه نمد لباسشویی آاگ

کاسه نمد لباسشویی

در ابتدا باید بدانیم که این قطعه در کجای ماشین لباسشویی قرار دارد در واقع محل قرارگیری کاسه نمد لباسشویی آاگ بر روی شفت در کنار بلبرینگ لباسشویی و پولی بزرگ است. البته جنس کاسه نمد ماشین لباسشویی آاگ از پلاستیک بوده و برای آب بندی استفاده می شود.

این قطعه یعنی ، کاسه نمد لباسشویی آاگ  معمولا برای آب بندی به کار می رود و از نشت آب به بیرون جلوگیری می کند ، هنگام قرار دادن آن باید توجه زیادی کرد که درست  در روی کفی پروانه قرار بگیرد به طوری که زیر باشد و با آب تماس پیدا نکند و باعث آسیب به این قطعه نشود. این واشرهای آهنی پلاستیک دار در واقع برای جلوگیری از نفوذ آب به بیرون کاربرد دارند.

در ماشین لباسشویی قطعه ای وجود  دارد به نام کاسه نمد لباسشویی که اگر کاسه نمد  لباسشویی آاگ خراب شود ،مخزن لباسشویی دچار نشتی آب می شود . زیرا کاسه نمد لبا سشویی آاگ وظیفه جلوگیری از نشتی آب در شفت ورودی مخزن  را برعهده دارد.

هنگامی که ماشین لباسشویی پر از آب باشد و دیگ در حال چرخیدن داری نشتی باشد کاسه نمد لباسشویی آاگ آسیب دیده است .

کاسه نمد لباسشویی آاگ دارای سه ویژگی ارتفاع ، قطر خارجی و قطر داخلی است . در صورت خراب بودن کاسه نمد آب از پشت مخزن زیر یاتاقان آب بیرون می زند. کاسه نمد شیار دار از کاسه نمد های معمولی کارایی بیشتری دارند ،عمل پمپاژ را برای ایجاد مانع از نشتی آب انجام می دهند و آب را به محفظه باز می گردانند .

اجزای تشکیل دهنده کاسه نمد لباسشویی آاگ : لاستیک نیترل ، لاستیک اکلریک ، لاستیک سیلیکون ، لاستیک فلورو ، تفلون تا مجموعه محکم تر نگه دارد و از خم شدن و تا خوردگی جلوگیری کند.

نکاتی در مورد تعویض کاسه نمد لباسشویی آاگ

هنگام تعویض کاسه نمد باید توجه کنید : در حقیقت ، کاسه نمد لباسشویی آاگ دارای قطر داخلی و قطر خارجی و ارتفاع می باشد و اندازه ای به واحد میلی متر بر روی آن قرار دارد در صورت خرید باید اندازه ها را در نظر بگیرید تا قطعه خریداری شده جدید دقیقا در جای خود قرار بگیرد و بتواند عملکرد صحیحی داشته باشد .

این نکته را هم در نظر داشته باشید که کیفیت قطعه خریداری شده باید اصلی باشد زیرا اگر کاسه نمد لباسشویی آاگ دارای کیفیت خوبی نباشد دوباره خراب شده و قطعات دیگر را نیز خراب می کند و باید هزینه و وقت بیشتری را برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ بپردازید .

پس همیشه نه برای این قطعه بلکه برای هر قطعه ای که می خواهید تعویض کنید باید قطعه اصلی و فابریکی آن را تهیه کنید تا وسیله شما مدت زمان بیشتری کار کند.

برای تعمیر کاسه نمد ماشین لباسشویی آاگ با تعمیرکاران شرکت ما تماس حاصل کنید . در اولین فرصت برای تعمیر در خدمت شما هستند.

برای استفاده از خدمات تعمیری ما برای کاسه نمد ماشین لباسشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

قطعاتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم همه اصلی می باشد برای خرید کاسه نمد ماشین لباسشویی آاگ به ما مراجعه کنید.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

  

برچسب ها :
کاسه نمد لباسشویی آاگ, کاسه نمد لباسشویی آی گ , کاسه نمد لباسشویی AEG , خرید کاسه نمد لباسشویی آاگ , قیمت کاسه نمد لباسشویی آی گ


کاسه نمد لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب