021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

ماشین ظرفشویی آاگ

استعلام قیمت ماشین ظرفشویی ااگ با شماره ای نمایندگی رسمی ااگ امکان پذیر میباشد.

فروش ماشین ظرفشویی آاگ در نمایندگی رسمی و اصلی با ضمانت نامه اصلی شرکت ااگ توسط وب سایت ااگ برتر انجام میشود.

 

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی :

نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی در تمام برندها یکی می باشد فقط ممکن است در یک یا چند دکمه و اساس کار آنها با یکدیگر متفاوت باشد که این مشکل نیز با استفاده از راهنمای ماشین ظرفشویی که از طرف سازنده گان آن نوشته شده است برطرف می شود.

انواع مدل های ماشین ظرفشویی آاگ:

در حقیقت در بازار سه مدل ماشین ظرفشویی تولید شده است که در دسترس استفاده کنندگان این نوع از لوازم خانگی قرار گرفته شده است :

1-ماشین ظرفشویی توکار

2-ماشین ظرفشویی رومیزی

3-ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله

کاربرد ماشین ظرفشویی:

اما در مورد ماشین ظرفشویی که بیشتر برای افراد شاغل یا کسانی که از شستشوی مداوم و پی در پی ظرف‌های کثیف خسته شده‌اند مفید است .یکی دیگر فواید استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ در برخی از رستوان ها است که این ماشین های ظرفشویی برای صرف جویی در وقت کاربرد زیادی دارد.

امروزه ماشین ظرفشویی را به دو صورت توکار و رومیزی توسط شرکت های مختلف از جمله شرکت ااگ تولید و وارد بازار شده است.

ما دراین مقاله به تعدادی از پنل ها و نحوه استفاده از کلیدهای مربوط به ظرفشویی اشاره کرده ایم .

امیدرواریم این راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ بتواند شما را در بهتر استفاده کردن از آن کمک کند.باید بدانید که ماشین های ظرفشویی که دارای قیمت پایینی هستند به خاطر مخزن آنها است که از جنس پلاستیک می با شد ولی دستگاه هایی که قیمت بالاتری دارند مخرن آنها از جنس استیل و استیل عملکرد بالا و بهتری دارد بدین صورت که از زنگ زدگی ، رسوب و لک شدگی جلوگیری می کند.

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ :

کلید 1 :نشان خاموش و روشن کردن ظرفشویی است.

کلید 2 : برنامه دستگاه را نمایان می کند.

-در صورتی که شما  دکمه مرور گر برنامه یا program key فشاربدهید. لیستی از برنامه های شستشو  را برای انتخاب پیش روی شما است. البته لازم است بدانید ماشین ظرفشویی بصورت پیش فرض بر روی برنامه Eco قرار گرفته است.

-اگر به مدت زمان 3 ثانیه دکمه مرورگر را نگه دارید در صورتی که  برنامه ی شستشو در حال اجرا باشد آن برنامه حذف شده و نمایشگر ماشین ظرفشویی آاگ برنامه ی شستشو ی که بصورت  پیش فرض تنظیم شده است را نشان می دهد.

-شما با نگه داشتن هم زمان دو کلید  برنامه و برگشت می توانید ،  سیستم قفل کودک را فعال یا غیر فعال می کنید.

کلید شماره 3 : برنامه بالا را برای شما نشان می دهد.

کلید 4 : در واقع نمایشگر دستگاه آاگ را نشان می دهد.

کلید 5  : در حقیقت شروع و لغو با تاخیر برنامه را به شما نشان می دهد.برای فعال کردن برنامه شروع البته با تاخیر کلید (Delay Key) را بزنید.

کلید 6 : تنظیمات برنامه مورد علاقه شما را انجام می دهد. اگر برای اولین بار این دکمه را می زنید. نمایشگر ماشین ظرفشویی آاگ تنظیمات(Set MyFavorite) را برای شما مشخص می کند. در هنگام  نگه داشتن این دکمه برنامه مورد نظرشما را نمایش می دهد.

کلید 7 : تایید برنامه را انجام می دهد. در صورتی که برنامه ای را می خواهید تایید کنید.برای شروع برنامه و تاخیر در شروع یک برنامه شست و شو از این دکمه استفاده کنید.

کلید 8  : مربوط به انتخاب برنامه می باشد. این کلید لیستی  از برنامه های شستشو را برای شما نمایش می دهد.(option key)

کلید 9 : مربوط به نشانگر برنامه پایین است.

-با فشار این دکمه (navigation keys) فهرستی از برنامه های ماشین ظرفشویی آاگ و همچنین یک سری از راهنمایی ها بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر می شود. با فشردن این دکمه همچنین می توانید به صفحه قبل نمایشگر خود مراجعه کنید.

نحوه ی کارکرد برنامه ی شستشوی ظرفشویی آاگ در راهنمای فارسی:

یکی از مسائل بسیار مهم در راهنمای استفاده از این وسیله اطلاع داشتن از برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی آاگ است که به شما برای رسیدن به شستشوی ظروف کمک خواهد کرد.

1-برنامه  50  ECO درجه سانتی گراد

این برنامه می تواند لکه معمولی را بر روی ظروفی مانند چینی ، چنگال و کارد برطرف کند از ویژگی های این برنامه باز شدن  اتوماتیک درب و خشک کردن عالی ظروف اشاره کرد. در این برنامه آبکشی با دمای 50 درجه سانتی گراد انجام می شود.

2-برنامه  AutoSense 45-70

این برنامه می تواند انواع لکه ها بر روی ظروفی مانند چینی،کارد و چنگال ،قابلمه و ... را پاک کند. از ویژگی این برنامه می توان:

به شستن وخشک کردن در اندازه عالی اشاره کرد. لازم به ذکر است در ماشین ظرفشویی آاگ وجود این برنامه بطور اتوماتیک انرژی مصرفی ،آب و مدت زمان انجام را تنظیم می کند، تا از مصرف بی اندازه آب و برق جلوگیری کرد.

3-برنامه  Prozone 50-65

این برنامه می تواند لکه های مختلف را از روی ظروف چینی ،کارد و چنگال قابلمه و ماهی تابه پاک کند. خشک کردن ظروف به شکل عالی   از ویژگی های این برنامه است. ماشین ظرفشویی آاگ شستشو با دمای 50 تا65 درجه انجام می دهد

پس ظروفی که لکه های سختی دارند در طبقه پایینی جای می دهند چون در این قسمت  فشار و دمای آب بیشتر است .

4-برنامه Pro 70

لکه هایی که به سختی پاک می شوند توسط این برنامه تمیز می شوند. که در مورد ظروف ظروف چینی ،کارد و چنگال و قابلمه ها کاربرد دارد. شستشو با دمای 70 درجه سانتی گراد انجام می شود. پس یکی از ویژگی ماشین ظرفشویی آاگ خشک کردن ظروف در حد عالی می باشد.

5- 60 minutes 55

برای پاک کردن  لکه های معمولی  موجود بر روی ظروف چینی ،ظروف شیشه ای به کار می رود.خشک کردن و شستن درجه  از ویژگی های این برنامه  است.  در هنگام شستشو دمای آب 55 درجه است.

6- 30 minutes 60

در این برنامه دمای آب به 60 درجه هنگام شستشو می رسد که برای پاک کردن لکه های سبک از روی ظروف چینی و کارد و چنگال مناسب است.در ماشین ظرفشویی آاگ خشک کردن و شستن درجه یک از ویژگی های این برنامه است.

Glass 45 -7

مرحله ی شستشو با دمای 45 درجه انجام می شود و لکه هایی که تازه هستند در ظروفی مانند چینی و کارد و چنگال را پاک می کند. ویژگی آن خشک کردن عالی در این مرحله می باشد.

Extera silent 50 -8

مرحله ی شستشو با دمای 50 درجه انجام  می شود و لکه های نرمال را پاک می کند و در مورد ظروف چینی ،کارد و چنگال بکار می رود. سرعت این برنامه بسیار کم ،و مدت زمان بیشتری طول می کشد .  میزان صدای دستگاه به دلیل کاهش سرعت کارکرد پمپ ، کم می شود.

Prewash-9

این  برنامه برای تمامی لکه ها کاربرد دارد. در این برنامه نیازی به استفاده از مواد شوینده نیست. در شستن ظروف سرعت بیشتری وجود دارد برای همین  باقی مانده غذا و بو از ظروف بر طرف می شود.

نحوه ی تنظیم میزان سختی آب در ماشین ظرفشویی ااگ :

به طور کلی یک مسئله مهم  برای عملکرد بهتر شستشوی دستگاه  و آن تعیین درجه سختی آب است. چرا که آب دارای کانی و نمک می باشد و نرم کننده آب این مشکل را برطرف می کند.

مهم است که بدانید مواد معدنی تاثیر مخربی بر روی عملکرد ماشین ظرفشویی  دارد. میزان زیادی مواد معدنی  باعث سخت شدن بیشتر آب می شود.این را در نظر بگیرید که مقدار نرم کننده آب را باید نسبت به سختی آب منطقه یا شهر خود در نظر بگیرید.

 نحوه ی استفاده از مایع جلادهنده :

در این بخش از راهنمای  استفاده از این لوازم aeg در مورد مایع جلادهنده صحبت می کنیم. ابتدا باید توجه داشت که از مایع جلا دهنده ای که تنها برای ماشین ظرفشویی ساخته شده است استفاده کنید.

برای استفاده از مایع جلا دهنده درپوش  آن را برداشته سپس تا زمانی که خط نشانگر مشخص شده مایع جلادهنده را داخل دستگاه بریزید.بعد از آن درپوش محفظه را گذاشته و از بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید. 

اگر می خواهید نتیجه ای بهتری از خشک کردن ظروف خود  داشته باشید از مایع جلا دهنده مخصوص با کیفیت عالی  ظرف شویی استفاده کنید. هنگامی که محفظه مایع جلا دهنده خالی شود و به مرز هشدار برسد نمایشگر ماشین ظرفشویی اعلام می کند.

نحوه ی استفاده از قرص :

در این بخش از راهنمای دستگاه  آاگ در مورد قرص های شستشو صحبت می کنیم. باید این را بدانید که قرص ها در برنامه های کوتاه مدت کاملا حل نمی شوند .بنابراین برای اینکه از رسوب و یا ته نشین شدن آن جلوگیری شود .

ازاین در برنامه هایی که طولانی مدت هستند استفاده کنید. استفاده از قرص های ترکیبی  برای سختی آب  که بیش از 21 هست توصیه می شود.

نحوه ی جرم گیری :

فیلترماشین ظرفشویی آاگ از 3 قسمت تشکیل شده است. که باید هر سه فیلتر را برای تمیز کردن از ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید.

-اولین فیلتر B که  آن را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود.

-سپس دومین فیلتر C می باشد و آن را از فیلتر B خارج کنید.

-سومین فیلتر A را خارج کنید. حال فیلترها تمیز کنید.

*مواظب باشید که نباید هیچ گونه رسوب یا ته مانده ای از مواد غذایی و یا لکه چربی  در اطراف مخزن یا لبه ی آن مشاهده شود.

-بعد از تمیز کردن  ابتدا فیلتر A  را به درستی در محل  خود قرار دهید و بعد فیلتر C و  فیلتر B ر ا آماده می کنیم. برای قرار دادن فیلتر B نیز در جهت حرکت عقربه های ساعت آن را چرخانده تا در محل خود قرار بگیرد.

برای تمیز کردن دستگاه از یک  پارچه نمناک کمک بگیرید. از مواد شوینده که برای دستگاه مناسب نیست استفاده نکنید.

این برند متعلق به کشور آلمان می‌باشد به هر حال ماشین ظرفشویی‌های AEG همگی ساخت کشور ایتالیا هستند.

با یک بازوی اسپری ماهواره‌ای و 5 سطح اسپری، این وسیله نسبت به پوشش آب در تمام فضای دستگاه شما را خاطرجمع می‌سازند. با برنامه منطقه حرفه‌ای (ProZone) شما می‌توانید بطور همزمان از تنظیمات متفاوتی برای شستشوی سبد بالایی و پایینی استفاده کنید. این یک قابلیت فوق العاده است.

برنامه‌ی شستشوی سریعتر برای مواقعی که وقت تنگ است. قابلیت صرفه‌جویی در زمان (TimeSaver Function) ظرفشویی‌های AEG به شما این امکان را می‌دهد که تمامی ظروف، قاشق‌ها و چنگال‌ها را در نصف زمان بشورید. این قابلیت قدرت و فشار آب دستگاه را برای شستشوی سریعتر افزایش می‌دهد.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد رژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

قیمت ماشین ظرفشویی آاگ:

برای اطلاع از قیمت و خرید ماشین ظرفشویی آاگ با ما تماس بگیرید.

درموقع خرید هر یک از لوازم خانگی ااگ در داخل آن دفترچه راهنما وجود دارد حتما آن را مطالعه کرده و در صورت راهنمایی با شماره های 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

نمایندگی آاگ در تهران آماده هر گونه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

خرید ماشین ظرفشویی آاگ :

برای خرید این ماشین لباسشویی می توانید با گروه ااگ برتر تماس بگیرید. محصولات ما همگی درجه 1 و دارای کیفیت عالی می باشد. خرید آسان و با اطمینان را با گروه ااگ برتر تجربه کنید.

 

برچسب ها :
ماشین ظرفشویی آا گ , قیمت ماشین ظرفشویی ااگ ,ماشین ظرفشویی aeg , خرید ماشین ظرفشویی آ ا گ , مشخصات ماشین ظرفشویی آ ی گ


ماشین ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب