021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی آاگ

علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازمی ضروری است که در بیشتر خانه ها وجود دارد که بعضی از اوقات دچار ایراداتی می شود که با کمی دقت و استفاده از دفترچه راهنما می توانید این ایرادات را برطرف کنید .

مشکلات سوراخ و پاره شدن لباس :

یکی از این مشکلات سوراخ و پاره شدن لباس بعد از شستشو می باشد. بهتر است قبل از قرار دادن لباس ها در لباسشویی آنها را جدا کرده و اگر جیب یا زیب دارند آنها خالی کنید. بعضی از اوقات بعد از شستشو متوجه می شوید که سوراخ، نخ کشی یا پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی مشاهده می کنید.

ما در اینجا برای شما علت ودلایل پاره شدن لباس را توضیح داده ایم تا شما بیشتر با این گونه از مشکلات ماشین لباسشویی آشنا شوید .در صورتی که نتوانستید این ایراد را در لباسشویی برطرف کنید با نمایندگی آاگ (شرکت آریان ) تماس بگیرید.

علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی ااگ :

1-چرخش لباسشویی روی دور تند

اولین مورد سرعت چرخش لباسشویی و تعداد دور شست و شوی لباس ها است که میتواند در آسیب رسیدن به لباس ها نقش مهمی داشته باشد. برای شست و شوی لباس های مختلف نیاز به استفاده از برنامه های شست و شوی مختلفی است.

مثلا نمیتوان لباس های ضخیم و لباس های ابریشمی نازک را با هم شست، برای شستن لباس های ابریشمی باید سرعت را کمتر از 400 دور در دقیقه قرار دهید و برای شستن لباس های ضخیم میتوانید از 1400 دور در دقیقه هم استفاده کنید.

این اطلاعات در دفترچه راهنمای دستگاه وجود دارند، پس برای شستن لباس های مختلف از برنامه های شست و شوی مختلف کمک بگیرید.

2-استفاده از سفید کننده های حاول کلر

استفاده از مواد شوینده دارای کلر میتواند به بافت لباس ها آسیب برساند، در صورت استفاده از شوینده ها و سفید کننده های حاوی کلر اجازه ندهید که پس از شروع شست و شو با آب مخلوط شوند و آنها را در محفظه ای بریزید که در اخر شست و شو اضافه شوند.

3-پر کردن بیش از حد لباسشویی

پر کردن بیش از حد لباسشویی علاوه بر اینکه میتواند باعث آسیب به دستگاه لباسشویی شود، به بافت لباس ها هم آسیب میرساند، خصوصا اگر لباس هایی دارای زیپ و زیورآلات را نیز داخل دستگاه بیندازید.

ممکن است زیپ یا دکمه لباس ها به هم گیر کنند و باعث پارگی لباس  در لباسشویی بشوند. به منظور جلوگیری از این اتفاق، زیپ لباس ها ببندید و لباس های دکمه دار پشت و رو کنید و سپس داخل دستگاه بیاندازید.

4-خرابی خشک کن لباسشویی

عموم دور خشک کن لباسشویی سریعتر از سایر برنامه هاست، اگر خشک کن متعادل نباشد باعث میشود لباس ها به محفظه گیر کنند و پاره شوند و خط هایی مانند سوختگی در آنها به وجود بیاید.

5-اجسام لبه دار و تیز

ممکن است اجسام تیز و لبه دار مانند کمربند زیپ و غیره حین شستشو به الیاف پارچه گیر کنند و باعث جر خوردن و نخ کش شدن الیاف پارچه شوند یکی از مواردی که ما در منازل مشتری‌ها خیلی زیاد با آن برخورد کرده‌ایم گیر کردن الیاف لباس‌ها به فنر فلزی زیر سوتین (لباس زیر زنانه) بوده است.

6-تنظیمات اشتباه

اگر لباس‌ها با الیف ظریف و نازک را هیچگاه نباید با تنظیمات برنامه‌های خشن، مدت زمان طولانی و  آب خیلی گرم شست این کار باعث می‌شود الیاف آسیب‌دیده و حالت خود را از دست بدهند و حتی شاید باعث پارگی نیز شوند پس همیشه تنظیمات برنامه ماشین لباسشویی را مناسب با جنس لباس‌های آن شستشو انتخاب کنید.

7- لبه‌های تیز مخزن

داخل مخرن ماشین لباسشویی، 3 یا 4 حمل‌کننده لباس از جنس پلاستیک و فلز قرار دارد تا در حین چرخش، لباس‌ها را جا به جا کنند. آسیب دیدن هر کدام از این حمل‌کننده‌ها و یا جدا شدنشان از جایشان باعث می‌شود لبه‌های تیزی ایجاد و به لباس‌ها آسیب وارد شود. و می تواند یکی از دلیل پاره شدن لباس  باشد.

8- خرابی دستگیره، مهروموم و لاستیک درب

در صورتی که مهروموم زیر لاستیک درب آسیب دیده و یا خود لاستیک فرسوده باشد، ممکن است لباس‌ها به پیچ و مهره‌ها گیر کنند و پاره شوند.

در این زمینه باید در صورت نیاز پیچ و مهره‌ها یا لاستیک تعویض شوند. همچنین آسیب دیدگی دستگیره درب یا فنر آن، باعث نخ‌کش شدن و درنتیجه یکی از عوامل پاره شدن لباس‌‎ها می‌شود.

9-تاثیر کم بودن میزان لباس هنگام شستشو در سوراخ شدن لباس ها

حتی ریختن لباس کم هم می تواند باعث آسیب به لباس ها شود. حجم کم لباس علاوه بر اینکه هنگام شستشو به کمک فنرهای ماشین لباسشویی فشار می‌آورد، تار و پود لباس ها را بر اثر چرخش بیش از حد نابود وپارگی لباس  در لباسشویی می‌شود. بنابراین همیشه باید حد تعادل را در میزان لباس‌های ماشین لباسشویی رعایت کرد.

اگر شما مجبور به باهم قرار دادن لباس‌ها در دستگاه شدید سعی کنید لباس‌های ظریف را داخل توری‌های مخصوص بپوشانید و در لباسشویی قرار دهید.

 از دلایل پارگی لباس ها بارگذاری بیش از اندازه لباسشویی است این کار نه تنها بر سطح تمیز کردن لباس ها تاثیر می گذارد،بلکه باعث می شود که که لباس های زیپ دار و دکمه دار با لباس های دیگر گیر کند و پاره شوند.

 راههای جلوگیری از پاره شدن لباس در لباسشویی ااگ :

-از مایع سفید کننده و شوینده به اندازه کافی استفاده شود.( در مرحله دوم آبکشی لباس ها یک لیوان سرکه سفید درون محفظه ری ریخته تا باقی مانده مواد شوینده از لباس ها پاک و جلوی پوسیدگی لباس ها گرفته بشود).

-طبق ظرفیت ماشین لباسشویی آن را پر کنید.

-فقط دو در طول روز از ماشین لباسشویی استفاده کنید .

-از برنامه چرخه ملایم استفاده کنید.

-پودر را مابین لباس‌ها نریزید.

-حتما مطابق با جنس لباس ها و اندازه کثیفی آن درجه دمای آب شستشو را انتخاب کنید.

-رای ضد عفونی بماشین لباسشویی هر از چند گاهی با محلول جوش شیرین و سرکه سفید آن را بشورید.

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر با شماره های 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

 

 

برای جلوگیری از سوراخ شدن لباس در لباسشویی ااگ  چه کاری باید انجام بدهیم؟

-قبل از روشن کردن ماشین لباسشویی البته جدا سازی لباس های دارای دکمه و زیپ با لباس های ظریف را انجام بدهید.

-هرگز لباس های شیک و ظریف را با شلوار جین و لباس های زیپ دار داخل لباسشویی قرار ندهید.

-این نکته را هم در نظر بگیرید که پارچه های توری و ابریشمی را هر گز با لباس های دارای زیپ و پولک و لباس هایی که می دانید جنس خشن هستند در لباسشویی قرار ندهید.

-اگر شما مجبور به باهم قرار دادن لباس ها در لباسشویی شدید سعی کنید لباس های ظریف را در کیسه ای قرار داده و بعد در لباسشویی قرار دهید.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 


برچسب ها :
علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی آاگ , دلیل پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی ااگ ,عوامل پاره شدن لباس در ماشین لباسشوییAAEG


علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب