نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

علت برق داشتن ماشین لباسشویی آاگ

 در واقع باید نخست سیم اتصال به برق ماشین لباسشویی آاگ را بررسی کنید؛ زیرا اگر سیم دارای پوسیدگی یا خوردگی باشد. امکان دارد که بدنه ماشین لباسشویی آاگ دارای برق باشد و ایراداتی مثل برق گرفتگی به وجود بیاید.

یکی دیگر از دلایل برق داشتن ماشین لباسشویی آاگ ، می‌تواند اتصالی در سیم پیچی داخلی لباسشویی آاگ ، برد دستگاه یا سایر قطعات الکترونیکی داخل ماشین لباسشویی آاگ باشد، که برق را به بدنه لباسشویی منتقل می نماید.

دلایل برق داشتن لباسشویی آاگ  :

1-موقع نصب ماشین لباسشویی اتصال سیم از ماشین لباسشویی آاگ  به زمین،  را به طور نادرست انجام دادید که همین امر می‌تواند سبب ایجاد جریان برق درون بدنه دستگاه شود.

2-هیتر یا المنت دستگاه دچار فرسودگی شده است و خطرات برق گرفتگی را برای کاربر دارد.

3-یکی دیگر از دلایل وجود برق  در بدنه ماشین لباسشویی آاگ  این است که خازن پارازیت گیر ماشین لباسشویی دچار اتصالی شده است.

4-موتور ماشین لباسشویی آاگ  نیم سوز شده است و برق را به بدنه ماشین لباسشویی آاگ منتقل می‌کند.

5-اتصالی در سیم پیچی داخلی ماشین لباسشویی آاگ ، یکی دیگر از دلایل برق به بدنه ماشین لباسشویی آاگ می باشد.

6- بعداز استفاده از ماشین لباسشویی باید بدنه و سطح زیرین لباسشویی آاگ  را تمیز کنیم در صورت خیس و نمدار بودن بدنه و سطح زیرین سبب اتصالی جریان برق می شود.


7-سیم کشی ماشین لباسشویی از نوع گراند است به این معنا که باید به لوله فاضلاب و یا ستون آهنی خونه وصل شود. اگر سیم گرانه به لوله آب وصل شود در این صورت خطر ورود برق به بدنه ماشین لباسشویی وجود خواهد داشت.


8-باید از سالم بودن  پریز برق و همچنین دو شاخه برق ماشین لباسشویی  آاگ مطمئن شوید. بوی سوختگی از پریز و دو شاخه نشانه ای از خراب بودن آن است. توجه داشته باشید که حتی زنگ زدگی دو شاخه ماشین لباسشویی آاگ می تواند علت برق به بدنه ماشین لباسشویی آاگ  شود.سلامت پریز برق را با فازمتر کنترل کنید.


برای حل علت برق داشتن لباسشویی آاگ ، تا حد امکان از قرار دادن لباسشویی در حمام، نزدیک سینک آشپزخانه و مکان­های خیس خودداری نمایید، تا رطوبت به بدنه دستگاه نرسد.

همچنین از یک محافظ استاندار جهت وصل کردن دوشاخه ماشین لباسشویی استفاده نمایید و به هیچ عنوان از سیم‌های سیار غیر استاندار استفاده نکنید.

در صورتی که بدنه لباسشویی دچار برق داشتن ماشین لباسشویی شده است، سریعاً دستگاه را از برق خارج نمایید و با نمایندگی مجاز لباسشویی تماس حاصل کنید.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برای برطرف کردن مشکل برق داشتن ماشین لباسشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.


برچسب ها :
علت برق داشتن لباسشویی آاگ , دلایل برق داشتن ماشین لباسشویی آ ی گ , علت ورود جریان برق به بدنه ماشین لباسشویی aeg ,سیم اتصال به زمین ,مشکل برق دار بودن بدنه ماشین لباسشویی آاگ


علت برق داشتن ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب