نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی آاگ (تعمیر لباسشویی آاگ,تعمیر ظرفشویی ااگ)      نمایندگی آاگ

تعویض المنت ظرفشویی آاگ

در واقع المنت گرمایی ماشین ظرفشویی آاگ  برای گرم کردن آب و یا خشک کردن ظروف استفاده می شود. اگر المنت به درستی کار نکند به شستشوی نامطلوب ظروف و عدم تکمیل مراحل شستشو منجر می شود.المنت ظرف شویی یکی از قطعات مهم و اساسی در این دستگاه است .


یکی از قطعات موجود در تمامی ماشین های ظرفشویی آاگ، المنت است. شکل ظاهری المنت، معمولاً در تمامی مدل‌ها و برندها مشابه است اما توان آن با توجه به قدرت ماشین ظرفشویی متفاوت است.

قبل ازتعویض المنت ظرفشویی آاگ گرمایی، ماشین را از برق بکشید یا از جعبه فیوز یا پنل قطع برق جریان را قطع کنید تا از خطر شوک الکتریکی اجتناب شود. برای شروع تعویض المنت ظرفشویی آاگ  این است که ظرفشویی آاگ را از برق کشیده و شلنگ آب را نیز جدا کنید. سپس یک پارچه ی ضخیم را بر روی زمین قرار داده و ظرفشویی را به پشت قرار دهید. این کار برای دسترسی به زیر ظرفشویی میباشد چون المنت ها معمولا در زیر ظرفشویی قرار دارند.

 

وقتی که جدا کردن صفحه ی زیرین ظرفشویی آاگ  وبرای دستیابی به المنت ظرفشویی آاگ  باید دو پایه ی آن و پیچ های آن را به وسیله ی پیچ گوشتی بازکنید.

بیرون آوردن سنسور آنتی فلود

بیشتر ظرفشویی ها یک سنسور آنتی فلود در پایین خود دارند و برای دستیابی به وتعویض  المنت ظرفشویی آاگ  باید ابتدا آن را خارج کرد. برای باز کردن آن باید پیچ های آن را باز کنید. به جز این کار میتوانید سیم های آن را نیز جدا کنید. و میخواهید که سیم ها را جدا کنید ابتدا یک عکس از شیوه ی اتصالات آن گرفته تا هنگام اتمام کار به مشکلی برنخورید.

خارج کردن پمپ و هیتر

بعداز خارج کردن آنتی فلود، المنت ظرفشویی آاگ را در زیر پمپ ظرفشویی میبینید. برای دسترسی به المنت باید پمپ را خارج کنید. روش خارج کردن پمپ نیز مانند آنتی فلود میباشد و کافی است تا پیچ ها را باز کرده و سیم های متصلی را نیز درآورید. الان میتوانید پمپ را خارج کنید. پس از خارج کردن پمپ باید سه اتصال برقی المنت را درآورید. بعد از انجام این مراحل، یک براکت را خواهید دید که المنت را از افتادن حفظ کرده است. جدا کردن براکت نیز به راحتی و بدون دردسر انجام خواهد رفت.

جدا کردن لوله ها از المنت

 لوله ها به وسیله ی بست های پلاستیکی به المنت وصل شده و میتوانید با استفاده از یک انبردست و کمی فشار به آن، بست را بریده و در نتیجه لوله ها را از المنت دربیاورید.

جایگزین کردن المنت

بعد از تعویض المنت ظرفشویی آاگ میتوانید، هیتر نو را در جای خود قرار دهید. سپس لوله ها را به المنت وصل کردن و با بست پلاستیکی یا فلزی آن را سفت کنید. دقت کنید که بست را نه زیاد سفت کنید و نه شل بگذارید. سپس سیم های المنت را وصل کرده و براکت را نیز در جای خود با دقت قرار داده و سفت کنید.

جایگزین کردن لوازم ظرفشویی و راه اندازی مجدد آن

پس از تعویض المنت ظرفشویی آاگ ، و نصب المنت جدید دیگر قطعات ظرفشویی را در جای خود قرار داده و سیم های اتصالی را با نهایت دقت در جای خود وصل کنید. سپس صفحه ی زیرین ظرفشویی را بسته و ظرفشویی را در مکان مربوطه قرار دهید. اگر مراحل فوق را به خوبی انجام داده باشید، ظرفشویی به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام میدهد.

 

برای برطرف کردن ایراد ظرفشویی آاگ حتما باید از قطعات اصلی استفاده کنید برای همین منظور نمایندگی آاگ قطعات اصلی را برای ظرفشویی آاگ شما استفاده می کنند.

برای تعویض المنت ظرفشویی آاگ با شماره های 33123767-33123768 تماس بگیرید.

 


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد درژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
تعویض المنت ظرفشویی آاگ , خرابی تعویض المنت ظرفشویی آ ی گ , قیمت تعویض المنت ظرفشویی aeg


 تعویض المنت ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت ما عنوان کنید تا ما پاسخگوی شما عزیزان باشیم و تا آنجا که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم و در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه شما، تکنسین به محل مورد نظر اعزام می­شود.

ادامه مطلب
راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب