021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

تعویض المنت ظرفشویی آاگ

المنت ظرفشویی چه کاری انجام میدهد؟

در واقع المنت گرمایی برای گرم کردن آب و یا خشک کردن ظروف می باشد المنت ظرف شویی یکی از قطعات مهم و اساسی در این دستگاه است .شکل ظاهری المنت، در همه دستگاه ها و برندها مشابه است اما توان آن با توجه به قدرت ماشین ظرفشویی متفاوت است. المنت یکی از قطعات مهم و اساسی در دستگاه است که خرابی آنمی تواند باعث شستشوی ناقص، تمیز نشدن ظروف و کم شدن کارایی ماشین ظرفشویی شود.

در صورتی که المنت گرمایی  را به طور کامل ، کار خود را انجام ندهد سبب می شود که دستگاه شستشوی نامطلوب ظروف واین که نتواند مراحل شستشو به صورت دقیق انجام بدهد.

عوامل تعویض المنت ظرفشویی آاگ :

1-قطع کردن برق دستگاه:

-قبل ازتعویض المنت گرمایی، ماشین را از برق بکشید یا از جعبه فیوز یا پنل قطع برق جریان را قطع کنید تا از خطر شوک الکتریکی در امان بمانید.در ابتدا برای شروع تعویض این قطعه بعداز قطع برق باید شیلنگ آب را نیز جدا کنید. سپس یک پارچه ی ضخیم را بر روی زمین قرار داده و ظرفشویی را به پشت قرار دهید. این کار برای دسترسی به زیر ظرفشویی میباشد چون المنت ها بیشتر در زیر دستگاه قرار دارند.

-وقتی که جدا کردن صفحه ی زیرین ظرفشویی وبرای دستیابی به المنت  انجام شد ، دو پایه ی آن و پیچ های آن را به وسیله ی پیچ گوشتی بازکنید.

2-بیرون آوردن سنسور آنتی فلود:

این را بدانید که بیشتر ظرفشویی ها یک سنسور آنتی فلود در پایین خود دارند و برای دستیابی به المنت و عوض کردن باید ابتدا آن را خارج کرد. برای باز کردن آن باید پیچ های آن را باز کنید. به جز این کار میتوانید سیم های آن را نیز جدا کنید. و میخواهید که سیم ها را جدا کنید ابتدا یک عکس از شیوه ی اتصالات آن گرفته تا هنگام اتمام کار به مشکلی برنخورید.

3-خارج کردن پمپ و هیتر:

بعداز خارج کردن آنتی فلود، المنت ظرفشویی را در زیر پمپ ظرفشویی میبینید. برای دسترسی به المنت باید پمپ را خارج کنید. روش خارج کردن پمپ نیز مانند آنتی فلود میباشد و کافی است تا پیچ ها را باز کرده و سیم های متصلی را نیز درآورید. الان میتوانید پمپ را خارج کنید. پس از خارج کردن پمپ باید سه اتصال برقی المنت را درآورید. بعد از انجام این مراحل، یک براکت را خواهید دید که المنت را از افتادن حفظ کرده است. جدا کردن براکت نیز به راحتی و بدون دردسر انجام خواهد رفت.

4-جدا کردن لوله ها از المنت:

لوله ها به وسیله ی بست های پلاستیکی به المنت وصل شده و میتوانید با استفاده از یک انبردست و کمی فشار به آن، بست را بریده و در نتیجه لوله ها را از المنت دربیاورید.

*جایگزین کردن المنت جدید

بعد از قرار دادن قطعه جدید میتوانید، هیتر نو را در جای خود قرار دهید. سپس لوله ها را به المنت وصل کردن و با بست پلاستیکی یا فلزی آن را سفت کنید. دقت کنید که بست را نه زیاد سفت کنید و نه شل بگذارید. سپس سیم های المنت را وصل کرده و براکت را نیز در جای خود با دقت قرار داده و سفت کنید.

5-جایگزین کردن لوازم ظرفشویی و راه اندازی دوباره آن:

پس از تعویض المنت ظرفشویی ، و نصب المنت جدید دیگر باید الان قطعات ظرفشویی را در جای خود قرار داده و سیم های اتصالی را با دقت در جای خود وصل کنید. سپس صفحه ی زیرین ظرفشویی را بسته و ظرفشویی را در مکان خود قرار بدهید. اگر مراحل فوق را به خوبی انجام داده باشید، ظرفشویی به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام میدهد.

برای برطرف کردن ایراد ظرفشویی آاگ حتما باید از قطعات اصلی استفاده کنید برای همین منظور نمایندگی آاگ قطعات اصلی را برای ظرفشویی آاگ شما استفاده می کنند.

برای تعویض المنت ظرفشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
تعویض المنت ظرفشویی آاگ , خرابی تعویض المنت ظرفشویی ااگ , المنت ظرفشویی آاگ , قیمت تعویض المنت ظرفشویی aeg


تعویض المنت ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب