021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ

تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی :

در واقع شیلنگ تخـلیه یکی از مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی است. شستشوی روزانه و اصطلاک و پوسیده شدن می تواند بعد از چند سال به شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آسیب برساند. وظیفه شیـلنگ تخـلیه در یک ماشین لباسشویی این است که آب تخلیه شده و آب کثیف را از پمپ به فاضلاب منتقل می کند. در برخی از ماشین های لباسشویی، شیلنگ یک تکه است، در حالی که در ماشین های لباسشویی های دیگر از یک مجموعه قطعات تشکیل شده است.

جنس شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ااگ :

در حقیقت شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ برای انعطاف پذیری از پلاستیک نرم ساخته شده است، به طوری که به سادگی فشار نیروی جریان آب به آن می تواند آسیب برساند. در وضعیت پوسیدگی شیلنگ، بهترین کار این است که را تعویض کنید. تعویض شیـلنگ تخـلیه ماشـین لباسـشویی آاگ یک امر سخت نمی باشد و شما می تواند بدون کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه ای لباسشویی آن را در خانه انجام دهید.

وظیفه شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ چیست؟

در واقع وظیفه شیـلنگ تخـلیه در ماشین لباسشویی آاگ این است که آب تخلیه شده و آب کثیف را از پمپ به فاضلاب منتقل می کند. در برخی از ماشین های لباسشویی، شیلنگ یک تکه است، در حالی که در ماشین های لباسشویی های دیگر از یک مجموعه قطعات تشکیل شده است.جنس شیـلنگ از پلاستیک نرم برای انعطاف پذیری ساخته شده است.

نحوه تمیز کردن شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی AEG:

ماشین لباسشویی می تواند مشکلاتی همچون مسدود شدن شیلنگ تخلیه یا کند شدن تخلیه آب را داشته باشد. وقتی  که ماشین لباسشویی  به طور مرتب کار تخلیه را انجام نمی دهد، وعلائمی چون باقی مانده صابون، لینت خشک کننده و چربی و روغنی روی لباس ها ایجاد می کند. باید شلنگ تخلیه را تمیز کرد.

به 2 دلیل جلوی تخلیه آب توسط پمپ لباسشویی آاگ گرفته می شود:

1-شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی آاگ از پشت ماشین جدا شده و تا خورده باشد.

2-شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ توسط لباسهای کوچک (لباس زیر، جوراب…)مسدود شده باشد.

3-شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی پایین قرار گرفته است و پمپ تخلیه عملکرد صحیح ندارد.

مراحل تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ:

1-آب و برق را قطع کنید

وقتی می خواهید شروع به تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ مطمئن شوید که سیم برق را از پریز برق بکشید.

و دراین قسمت اهرم شیر آب ماشین لباسشویی را بچرخانید و آب را قطع کنید. اگر شما نمی توانید محل دقیق آن را پیدا کنید، آب منزل را به طور موقت قطع کنید.

در این مرحله لوله تخلیه را درون یک سطل قرار بدهید تا هرگونه آب موجود در شـلنگ به جای ریختن بر کف زمین به دورن سطل ریخته شود.

2-تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ قدیمی

وقتی ماشین لباسشویی را به پشت می چرخانید شیلنگ تخلیه با استفاده از گیره هایی به پشت ماشین لباسشویی متصل است. گیره را با انبردستی نگه دارید و سپس با پیچ گوشتی پیچ ها را باز کنید و شیـلنگ تخـلیه را از محل خود رها کنید. پس از برداشتن گیره، محل گیره را ببینید اگر دچار زنگ زدگی، خوردگی و یا آسیب نشده باشد، می توانید دوباره از آن استفاده کنید،اگر گیره ایراد دارد باید یک گیره جدید نصب کنید، بعد از آن شیلنگ تخلیه جدید را جایگزین کنید.

3-سپس شیلنگ تخلیه که با یک بست معمولی به پوسته پمپ تخلیه وصل شده را باز کنید.

اول بست را روی شیلنگ قرار بدهید وبعد شیـلنگ تخـلیه جدید را روی پوسته جا بزنید و بست را روی آن قرار دهید، الان شلنگ تخلیه را به محل خود پشت ماشین لباسشویی بکشید، سپس با یک آچار گیره ها را محکم کنید و از اتصال دقیق آن ها اطمینان پیدا کنید که  نشتی نداشته باشد. در آخر کارماشین لباسشویی را در جای خود قرار دهید و دوباره شیلنگ تخلیه را به لوله فاضلاب وصل کنید. سپس شیر آب را باز کنید و ماشین لباسشویی را روشن کنید تا بتوانید لباسشویی را آزمایش کنید. 

*نکته مهم: شلنگ تخلیه  باید پشت ماشین لباسشویی 60 سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

در صورتی که موفق به تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ نشدید با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات در مورد چگونگی تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ با شماره های 33123767-33123768 تماس بگیرید.

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد درژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ , جایگزین شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ااگ , قیمت شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی AEG , چگونگی تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ , رفع مشکل شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آی گ


نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب