نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

تعمیر لباسشویی ااگ - نمایندگی ااگ - خدمات رسمی ااگ      نمایندگی آاگ

علت آبگیری نکردن صحیح لباسشویی آاگ

در واقع ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام استفاده از لباسشویی و شروع به کار دستگاه، متوجه آبگیری زیاد لباسشویی  آاگ و قطع نشدن آن شوید.آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود.آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ چند دلیل میتواند داشته باشد و همچنین خرابی جندین قطعه میتواند باعث وارد نشدن و عدم ورود آب به ماشین لباسشویی آاگ شود.


باید متذکر شویم که آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ چند دلیل میتواند داشته باشد که این مشکل می تواند به علت  خرابی چندین قطعه باشد که باعث وارد نشدن و عدم ورود آب به ماشین لباسشویی شود.

علت ابگیری نکردن درست ماشین لباسشویی آاگ :

1-شیر آب ورودی

ببینید که شیر آب برای ماشین لباسشویی باز است و آب داخل شیر و شلنگ موجود است.

رفع مشکل :

برای اینکه از سالم بودن شیر آب  مطمئن شوید باید شلنگ های ماشین لباسشویی را از شیر آب جداکنید و یک سطل زیر شیر آب بگذارید و شیر آب را باز کنید تا متوجه شوید آب به درستی از شیرخارج می شود.

 

2- شلنگ های ورودی آب :
برای این کار ماشین لباسشویی را با دقت جلو بکشید و شیلنگ های آب را چک کنید تا تاب و پیچ خورده نباشند ، پیچ خوردگی شیلنگ ها باعث عدم ورود آب به  ماشین لباسشویی می شود.

رفع مشکل:


برای برطرف کردن مشکل شلنگ را داخل ظرف قرار دهید وبعد دریچه را باز کنید تا مطمئن شوید که فشار کافی ایجاد شده است. در غیر اینصورت، شلنگ را از دریچه ورودی آب جدا کرده و آلودگی های جمع شده بر روی صفحات پلاستیکی را تمیز کرده و یا در صورت وجود آسیب های شدید آنها را تعویض کنید.

 

3-فیلتر ورودی ماشین لباسشویی آاگ :
 بر روی ابتدای شیر برقی ماشین لباسشویی آاگ یک فیلتر نصب شده است که مانع ورود آشغال، رسوبات اضافه و خوردگی های لوله کشی آب به داخل ماشین لباسشویی می شود. گرفتگی این فیلتر علت وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی آاگ می شود.

رفع مشکل:

برای تمیز کردن این فیلتر باید شلنگ های ورودی آب را از ماشین لباسشویی آاگ  باز کنید و فیلتر ها را به آرامی بیرون بکشید و کاملا تمیز کنید.

 

4-شیر برقی ماشین لباسشویی آاگ :
وظیفه شیر برقی در ماشین لباسشویی آاگ وظیفه ورود آب به ماشین لباسشویی را دارد ، خرابی شیر برقی علت نیامدن آب به داخل ماشین لباسشویی آاگ می شود.

رفع مشکل

برای اطمینان از سالم بودن ، شیربرقی را به برق مستقیم وصل کنید و بینید بوبین عمل می کند و آب وارد لباسشویی می شود یا خیر؟ اگر با وصل مستقیم برق به شیر برقی ماشین لباسشویی آاگ همچنان آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود. باید شیر برقی را تعویض کنید.

 

5-تمیز کردن محل ریختن پودر لباسشویی (جاپودری ):

هنگامی که لباسشویی را روشن می کنیم در این موقع آب بعد از رد شدن از شیر برقی به جاپودری میرسد و از آنجا به حالت اسپری وارد جا پودری می شود اگر این سوراخ ها کیپ شوند فشار آب داخل جاپودری بسیار کم و یا قطع می شود.

رفع مشکل:

برای حل این مشکل مخزن کشویی جاپودری را خارج کنید و با یک فرچه داخل مخزن اصلی جاپودری را تمیز کنید.

نکته مهم : البته این ها تعداد کمی از علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ است دلایل دیگر کانند:

 

* برد الکترونیکی (کامپیوتر) یا تایمر لباسشویی آاگ خراب شده باشد.

*ممکن است پمپ تخلیه آب لباسشویی سوخته باشد.

*احتمال این که درب لباسشویی خوب بسته نشده باشد.

* میکروسوئیچ یا قفل کن الکتریکی لباسشویی خراب شده باشد.


اگر با کمک موارد ذکر شده در بالا نتوانستید مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی را حل کنید و مشکل همچنان وجود داشت. بدانید که دلایل دیگری نیز میتواند در علت آبگیری نکردن  صحیح ماشین لباسشویی آاگ دخیل باشد مانند : خرابی میکروسوئیچ، کلید پاور و برد الکترونیکی یا تایمر و رفع این مشکلات ماشین لباسشویی نیاز به متخصص و تکنسین های مجرب نمایندگی آاگ را دارد.


اگر به هرصورتی به دلیل  مختلف لباسشویی شما نیاز به سرویس داشت  میتوانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیریدشماره های بماس ما 
33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 در خدمت شما هموطنان هستیم.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

 

 

برچسب ها :
علت آبگیری نکردن صحیح لباسشویی آاگ , علت وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی آ ی گ , علت نرفتن آب به ماشین لباسشویی AEG , چرا آب وارد ماشین لبسشویی آاگ نمی شود , علت نیامدن آب به داخل لباسشویی آ ی گ , بررسی دلایل آبگیری نکردن لباسشویی آاگ


علت آبگیری نکردن صحیح لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب