نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی آاگ (تعمیر لباسشویی آاگ,تعمیر ظرفشویی ااگ)      نمایندگی آاگ

انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ

برای استفاده از ماشین ظرفشویی انواع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ وجود دارد.

انواع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ

1.قرص ماشین ظرفشویی
2. ژل ماشین ظرفشویی
3. جلادهنده ماشین ظرفشویی
4. بوگیر ماشین ظرفشویی
5. نمک ماشین ظرفشویی
6. جرمگیر ماشین ظرفشویی

7-پودر شستشو ماشین ظرفشویی


در هنگام خرید انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ باید تمام نکات از جمله نوع جنس ،کیفیت را در نظر بگیرید.

1-قرص ماشین ظرفشویی

در قرص ماشین ظرفشویی شامل 3 تیکه پودر، مایع جلادهنده و نمک و یا 2 تکه (پودر و نمک) می‌شود که شما اگر از قرص استفاده کنید دیگر نیازی به ریختن نمک و مایع جلادهنده نیست و فقط یک قرص را درون جای پودر یا کف ماشین ظرفشویی می‌گذارید و نشانگرهای مایع جلادهنده و نمک روشن هستند و مشکلی برای ظرفشویی به وجود نمی‌آید فقط نشانگر هستند.


2-ژل ماشین ظرفشویی :

 نوع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ شوینده فرموله می شود تا بتواند پراکندگی کنترل شده ای داشته باشد. این ژل ها کمتر شناخته شده اند.این  ژل ها به سرعت حل می شوند و به شوینده این امکان را می دهد تا به طور صحیح عمل کند.


3-مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی

روی درب داخل ماشین ظرفشویی مخزن مایع جلادهنده است و باید مخزن را پر کنید. وقتی که مایع جلادهنده تمام شود چراخ نشانگر مایع جلادهنده روشن می‌شود و شما باید آن را پر کنید.

در واقع مایع جلادهنده، مکمل نمک بوده و باعث می‌شود آثار رسوب به راحتی از سطح ظروف پاک شده و خشک شدن ظروف را آسان‌تر می‌نماید. این مایع باعث براق شدن سطح ظروف می‌گردد. مایع جلادهنده در قسمت خشک‌کن وارد مدار می‌شود. هر وقت مایع جلادهنده درون دستگاه تمام شود، چراغ مخصوص آن بر روی نمایش‌گر روشن می‌شود که می‌بایست مجددا محفظه مخصوص آن پر شود. نشانگر مایع جلادهنده به شکل یک ستاره روی نمایشگر ظرفشویی می‌باشد.


4-بوگیر ماشین ظرفشویی

 بوگیر ماشین ظرفشویی مانع از ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه میشود ظرف ها در فضای مرطوب و کوچک ماشین ظرفشویی ممکن است باعث ایجاد بوی نامطبوعی شود.

 هنگام استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی باعث میشود زمانی که ماشین از ظرف های کثیف یا حتی تمیز پر است، بوی نامطبوع نگیرد. توجه کنید که اگر ماشین ظرفشویی خالی شما بوی نامطبوع دارد، به جرمگیری احتیاج داشته و مشکل با استفاده از بوگیر حل نمیشود.


5-نمک ماشین ظرفشویی

در داخل ماشین ظرفشویی یک دریچه وجود دارد که یک درب مانند درب پیت روی آن نصب شده آن را باز کنید. نمک در پروسه سختی‌گیری نقش به سزایی دارد. این نمک باعث می‌شود تا رزین (که با املاح آب) پرشده ترکیب شده و آن را احیاء می‌کند.

باید در مورد ریختن نمک دقت کرد . مقدار حجم نمک لازم جهت ریختن در محفظه مخصوص یک کیلوگرم می‌باشد. از ریختن پودرهای شوینده همچنین نمک طعام و سنگ نمک‌های محلی در محفظه مخصوص جدا باید پرهیز کرد. باید درب مخصوص محفظه نمک به صورت کامل بسته شود، در غیر این صورت نمک موجود در آن به خارج نشت کرده و باعث سوراخ‌شدگی دیگ و یا زنگ زدگی کابین استیل و همچنین فیلترهای سه‌گانه می‌شود.


6-جرمگیری ماشین ظرفشویی


هنگام استفاده ماشین ظرفشویی که مدام با آب کار می کند بعد از مدتی املاح موجود در آب باعث می شود رسوبات آهکی لوله های آب و منافذ خروجی آب گرفته شود. از آنجایی که لوله های باریک درون ماشین ظرفشویی پس از مدتی به دلیل وجود رسوبات آهکی و چربی ظروف دچار گرفتگی می شوند ماشین ظرفشویی برای اینکه آب مورد نیاز را تامین کند موتورباید با قدرت بیشتری کار کند وکار به موتور ماشین ظرفشویی شما فشار وارد می شود. در برخی موارد چون داخل ماشین ظرفشویی جای مرطوبی است و با چربی ها سرو کار دارد بهترین جا برای رشد باکتری ها محسوب می شود که این باکتری ها می توانند آلرژی زا و بسیار خطرناک باشند جرم ها بعد از مدتی باعث به وجود آمدن بوی بسیار نامطبوعی می شود که دیگر با یک بوگیر ساده قابل رفع نمی باشد و تنها راه خلاص شدن از این بو، و باکتری ها استفاده از جرم گیری مناسب برای ماشین ظرفشویی است.


7-پودر شستشو ماشین ظرفشویی

 روی درب دقیقا کنار مخزن مایع جلادهنده ،مخزن پودر شستشو داخل ماشیناست. که شما برای هر بار شستشو باید مخزن را پر کنید مخزن دو شیار دارد که اگر شما یک سبد را پر کردید تا شیار اول که به اندازه یک قاشق غذاخوری می‌شود و اگر همه حجم ظرفشویی 2 سبد را پر کردید تا شیار دوم یعنی حدودا 2 قاشق غذاخوری می‌شود پودر می‌ریزید.

می توانید از برندهای معتبر انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید.


8-آویز خوشبو کننده ماشین ظرفشویی:

برای خوشبو نگه داشتن محفظه­ داخل ماشین ظرفشویی می­توان از این خوشبو کننده­ ها که در داخل ماشین ظرفشویی آویزان می­شوند استفاده کرد .این آویز خوشبو کننده برای هر 45 بار شستشو اکتفا می­کند و سپس باید تعویض گردد.

ضمناً توصیه میگردد از برندهای اصل و با کیفیت مواد شوینده های ظرفشویی آاگ  مانند (پریل،فایری،فینیش و ... )که توسط نمایندگان مجاز عرضه میشوند استفاده کنید.مواد شوینده تقلبی و بی کیفیت سبب آسیب رساندن به دستگاه ظرفشویی شما میگردد.

یک توصیه برای شما عزیزان داریم و آن این است که بهتر است انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ را از نمایندگی های مجاز آاگ تهیه کنید .

برای خرید انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ با شماره های 33123767-33123768 تماس بگیرید.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد درژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.


 

برچسب ها :
انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ , بهترین مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی آ ی گ , همه چیز در مورد شوینده های جانبی ماشین ظرفشویی AEG


انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت ما عنوان کنید تا ما پاسخگوی شما عزیزان باشیم و تا آنجا که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم و در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه شما، تکنسین به محل مورد نظر اعزام می­شود.

ادامه مطلب
راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب