021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ

آشنایی با انواع مختلف مواد شوینده ماشین ظرفشویی :

امروزه در بازار انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی با نام ها و برند های مختلف دیده می شود که هر یک از آنها از دیگر برتری دارد .ولی در واقع باید قبل از تهیه این مواد به نوع ماشین ظرفشویی و کیفیت کار آن توجه کنید و سعی کنید که از دفترچه راهنما ظرفشویی ماده مناسب را تهیه کنید تا عمر ماشین ظرفشویی آاگ شما بیشتر شود.

امروزه سازندگان مواد شوینده این شوینده‌های اصلی ماشین ظرفشویی آاگ و غیره را در سه شکل پودری، قرص و ژل تولید می‌کنند. در بین آنها قرص‌ها قدرت بالاتری در شستشو دارند، و ژل‌ها، شستشوی ملایم‌تری را فراهم می کنند و پودر‌ها با قیمت پایین‌تری که دارند در رده سوم قرار می گیرند. برای استفاده از ماشین ظرفشویی انواع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ وجود دارد.

انواع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ  :

1-قرص ماشین ظرفشویی
2- ژل ماشین ظرفشویی
3- جلادهنده ماشین ظرفشویی
4- بوگیر ماشین ظرفشویی
5- نمک ماشین ظرفشویی
6- جرمگیر ماشین ظرفشویی

7-پودر شستشو ماشین ظرفشویی

بهتر است همه موارد  را در هنگام خرید انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ  در نظر بگیرید و نکات از جمله نوع جنس ،کیفیت  و مواد به کار رفته در موادشوینده مطابق با استاندارد باشد را در موقع خرید در نظر بگیرید.

کاربرد هریک انواع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ :

1-قرص ماشین ظرفشویی

البته در مورد قرص ماشین ظرفشویی باید بگوییم که شامل 3 تیکه پودر، مایع جلادهنده و نمک و یا 2 تکه (پودر و نمک) می‌شود در صورتی که شما اگر از قرص استفاده میکنید دیگر نیازی به ریختن نمک و مایع جلادهنده در ظرفشویی ندارید و فقط یک قرص را درون جای پودر یا کف ماشین ظرفشویی قرار بدهید با وجود نشانگرهای مایع جلادهنده و نمک روشن هیچ مشکلی برای ظرفشویی به وجود نمی‌آید فقط نشانگر هستند. برای همه انواع ماشین ظرف شویی قرص کوانتوم مفید است.

2-ژل ماشین ظرفشویی :

امروزه استفاده از ژل ماشین ظرفشویی از حلالیت سریع، عدم رسوب در دستگاه، کم حجم بودن و مقرون بصرفه بودن آن یکی از بهترین مواد نوع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ است . این ژل ها کمتر شناخته شده اند.این  ژل ها به سرعت حل می شوند و به شوینده این امکان را می دهد تا به طور صحیح عمل کند.

3-مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی

برای جلا دادن و برق کردن ظروف از مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی استفاده می کنیم . محل قرار گیری مخزن مایع جلادهنده روی درب داخل ماشین ظرفشویی می باشد و باید مخزن را پر کنید. وقتی که مایع جلادهنده تمام شود چراخ نشانگر مایع جلادهنده روشن می‌شود و شما باید آن را پر کنید.

در واقع مایع جلادهنده، مکمل نمک می باشد و باعث می‌شود آثار رسوب به راحتی از سطح ظروف پاک شده و خشک شدن ظروف را آسان‌تر می‌کند. این مایع باعث براق شدن سطح ظروف می‌شود. مایع جلادهنده در قسمت خشک‌کن وارد مدار می‌شود. هر وقت مایع جلادهنده درون دستگاه تمام شود، چراغ مخصوص آن بر روی نمایش‌گر روشن می‌شود که می‌بایست مجددا محفظه مخصوص آن پر کنید. نشانگر مایع جلادهنده به شکل یک ستاره روی نمایشگر ظرفشویی می‌باشد.

4-بوگیر ماشین ظرفشویی

برای اینکه بوی ظرف ها گرفته شود به ماده بوگیر ظرفشویی احتیاج داریم . بوگیر ماشین ظرفشویی مانع از ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه میشود ظرف ها در فضای مرطوب و کوچک ماشین ظرفشویی  باعث ایجاد بوی نامطبوعی میشوند.

 هنگام استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی باعث میشود زمانی که ماشین از ظرف های کثیف یا حتی تمیز پر است، بوی نامطبوع از ظروف گرفته شود. توجه کنید که اگر ماشین ظرفشویی خالی شما بوی نامطبوع دارد، به جرمگیری احتیاج داشته و مشکل با استفاده از بوگیر حل نمیشود.

5-نمک ماشین ظرفشویی

استفاده از نمک نیز می تواند به پاکیزگی ظروف کمک کند .در داخل ماشین ظرفشویی یک دریچه وجود دارد که یک درب مانند درب پیت روی آن نصب شده  وقتی آن را باز میکنید. می توانید نمک را داخل آن بریزید .نمک در پروسه سختی‌گیری آب  نقش به سزایی دارد. این نمک باعث می‌شود تا رزین (که با املاح آب) پرشده ترکیب شده و آن را از بین برده و آنها را حل می‌کند.

البته باید در مورد ریختن نمک  در ظرفشویی دقت کرد . مقدار حجم نمک لازم جهت ریختن در محفظه مخصوص یک کیلوگرم می‌باشد. از ریختن پودرهای شوینده همچنین نمک طعام و سنگ نمک‌های محلی در محفظه مخصوص جدا باید پرهیز کنید. حتما باید درب مخصوص محفظه نمک به صورت کامل بسته شود، در غیر این صورت نمک موجود در آن به خارج نشت کرده و باعث سوراخ‌شدگی دیگ و یا زنگ زدگی کابین استیل و همچنین فیلترهای سه‌گانه می‌شود.

6-جرمگیری ماشین ظرفشویی

هنگام استفاده ماشین ظرفشویی که مدام با آب کار می کند بعد از مدتی املاح موجود در آب باعث می شود رسوبات آهکی لوله های آب و منافذ خروجی آب گرفته شود. از آنجایی که لوله های باریک درون ماشین ظرفشویی پس از مدتی به دلیل وجود رسوبات آهکی و چربی ظروف دچار گرفتگی می شوند ماشین ظرفشویی برای اینکه آب مورد نیاز را تامین کند موتورباید با قدرت بیشتری کار کند وکار به موتور ماشین ظرفشویی شما فشار وارد می شود.

در برخی موارد چون داخل ماشین ظرفشویی جای مرطوبی است و با چربی ها سرو کار دارد بهترین جا برای رشد باکتری ها محسوب می شود که این باکتری ها می توانند آلرژی زا و بسیار خطرناک باشند جرم ها بعد از مدتی باعث به وجود آمدن بوی بسیار نامطبوعی می شود که دیگر با یک بوگیر ساده قابل رفع نمی باشد و تنها راه خلاص شدن از این بو، و باکتری ها استفاده از جرم گیری مناسب برای ماشین ظرفشویی است.

7-پودر شستشو ماشین ظرفشویی

دراستفاده از پودر  دقت کنید ،روی درب دقیقا کنار مخزن مایع جلادهنده ،مخزن پودر شستشو داخل ماشین است. که شما برای هر بار شستشو باید مخزن را پر کنید مخزن دو شیار دارد که اگر شما یک سبد را پر کردید تا شیار اول که به اندازه یک قاشق غذاخوری می‌شود و اگر همه حجم ظرفشویی 2 سبد را پر کردید تا شیار دوم یعنی حدودا 2 قاشق غذاخوری می‌شود پودر می‌ریزید.از پودرهای غیر استاندارد استفاده کردن باعث آسیب به ظرفشویی می شود.

شما می توانید از برندهای معتبر انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید.

8-آویز خوشبو کننده ماشین ظرفشویی:

بعد از اتمام کار و تمیز کردن ظرفشویی می توانید از یک خوشبو کننده برای ظرفشویی استفاده کنید .این خوشبو کننده می تواند باعث خوشبوشدن محفظه­ داخل ماشین ظرفشویی شود .این خوشبو کننده­ ها که در داخل ماشین ظرفشویی آویزان می­شوند . این خوشبو کننده ها برای هر 45 بار شستشو مناسب می باشد و سپس باید تعویض گردد.

ضمناً توصیه میگردد از برندهای اصل و با کیفیت مواد شوینده های ظرفشویی آاگ مانند (پریل،فایری،فینیش و ... )که توسط نمایندگان مجاز عرضه میشوند استفاده کنید.مواد شوینده تقلبی و بی کیفیت سبب آسیب رساندن به دستگاه ظرفشویی شما میگردد.

خرید انواع شوینده ماشین ظرفشویی آاگ:

اولین چیزی که بعد از خریدن و نصب ماشین ظرفشویی دوو نظر شما را به خود جلب می کند . این است که از چه مواد شوینده ای باید برای دستگاه خود استفاده کنید تا عملکرد مفید و بازده خوبی داشته و به ظرفشویی شما آسیب نرساند.از همین رو ملل سرویس انواع مواد شوینده در ظرفشویی دوو را به فروش میرساند.

یک توصیه برای شما عزیزان داریم و آن این است که بهتر است انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ را از نمایندگی های مجاز آاگ تهیه کنید .

برای خرید انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.


برچسب ها :
انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ , بهترین مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی ااگ , همه چیز در مورد شوینده های جانبی ماشین ظرفشویی AEG


انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب