نمایندگی آاگ

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی آاگ (تعمیر لباسشویی آاگ,تعمیر ظرفشویی ااگ)      نمایندگی آاگ

طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ

قبل از استفاده ازهر وسیله برقی خانگی باید نحوه درست استفاده کردن از آن را یاد بگیریم.  برای استفاده ازماشین ظرفشویی آاگ بایددر ابتدا  طریقه چیدن صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ  را آموزش ببینیم . به صورتی که اگر این کار به درستی انجام نشود باعث ایجاد مشکلاتی مانند تمیز نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی و پاک نشدن کامل مواد شوینده روی ظروف می شود.


در صورتی که  نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ  درست نباشد در این صورت حتی بهترین دستگاه ها هم عملکرد خوبی نخواهند داشت. این احتمال وجود دارد که شما حداقل یک کار را غلط انجام داده باشید مثل : قرار دادن تعداد زیادی ظرف داخل دستگاه یا ظروف نقره و دیس‌ها را در جای نادرست چیده باشید. چیدن اشتباه ظروف در داخل ماشین ظرفشویی آاگ  و  بیش از اندازه قرار دادن ظروف در آن موجب کارکرد نادرست ماشین ظرفشویی آاگ شده که علاوه بر تمیز نکردن کامل ظروف ممکن است در آینده به خرابی دستگاه شما منجر شود .


نکات مهم در چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ برای شستشو

-ظروف را از سمت کثیفشان در قسمت وسط ماشین بچینید.

-بین هر ظرف با ظرف دیگر فاصله باشد تا آب بتواند بین سطح هر ظرف به خوبی اسپری بشود.

-ظروف بزرگتر را عقب تر بچینید تا مشکلی برای حل شدن مایع شست و شو ایجاد نکند.

-ظروف دسته سیلوری به سمت پایین چیده بشود، به جز چاقو که به خاطر ایمنی بیشتر دسته ی آن باید بالا باشد.

-ظروف شیشه ای را در قسمت بالای ماشین ظرفشویی بچینید.

-ظروف دراز را در سبد بالایی بگذارید و آن ها را اگر ممکن است روی لبه قرار بدهید.

-بیش از اندازه ماشین ظرفشوییتان را پر نکنید، دو بار ماشین بزنید به جای اینکه  آنقدر ظرف بگذارید که فضا برای رد شدن آب نباشد


طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ :

1- باید در ابتدا بشقاب ها را داخل سبد در قسمت پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید. آنها را به صورت عمودی و اوریب طوری که داخل بشقابها به طرف پایین باشد.

2-قرار دادن فنجان ها، کریستال ها و کاسه ها را با زاویه در سبد بالا بر روی شیب مهم است. به صورتی که آب و محلول شستشو به راحتی وارد و از آنها خارج شود.

3-سعی شود که ظروف پلاستیکی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی را نیز در طبقه بالا و دور از المنت حرارتی قرار دهید تا آسیب نبینند و تغییر شکل ندهند.

4- می توانید قابلمه‌ها و ماهیتابه و ظروف بزرگ را در سبد پایین قرار دهید.ظروف پخت و پز و قابلمه ها را روبه پایین و در جهت بازوی اسپری قرار دهید.

5-در مورد این وسایل باید کاملا احتیاط کرد .قاشق ، چنگال و چاقو را به صورت ایستاده و به صورت تک تک در مخزن قاشق چنگال مطابق تصویر قرار دهید . البته در سری جدید ظرفشویی ها ، طبقه ی سوم مخصوص قاشق چنگال طراحی شده است . توجه داشته باشید که سر قاشق چنگال و چاقو باید بیرون از سبد قاشق چنگال باشد.


6-طرز صحیح چیدن لیوان و کریستال در ماشین ظرفشویی آاگ  ، لیوان ها باید حتما به صورت وارونه در ماشین ظرفشویی قرار داده شود تا داخل لیوان ها آب جمع نشود . اگر لیوان در ماشین ظرفشویی به صورت وارونه قرار نگیرد ، در کارکرد کل سیستم ظرفشویی اخلال به وجود می آید .این گونه لیوان ها گلس پایه دار در طبقه دوم ظرفشویی و در جایگاه مخصوص قرار دهید . از قرار دادن لیوان های لب پر و ترک خورده در ماشین ظرفشویی جدا خودداری نمایید.


7- در صورتی که تخته های برش و سینی های بزرگ برای قرار گرفتن در شکاف های مشخص شده برای صفحات مناسب نیستند باید آنها را در خارج از بخش پایین ماشین ظرفشویی آاگ قرار دهید. بهتر است که تخته های برش را در ماشین قرار ندهید زیرا حرارت به این وسایل آسیب می‌رساند.


8-اطمینان حاصل کنید که دسته‌های چرخشی و دستگاه های چرخشی به راحتی می­چرخند و هیچ مانعی برای لوله ها یا اسپری ها وجود ندارد. اگر هر یک از این موارد مانع یا مسدود شود، شستشو به خوبی صورت نمی‌پذیرد.


9-محل قرار گرفتن مواد شوینده را در قسمت پایین ماشین ظرفشویی و یا بالای درب ماشین ظرفشویی آن را  با مواد شوینده، پودر ظرفشویی، ژل ظرفشویی یا قرص ظرفشویی پر کنید.


برخی از ماشین‌های ظرفشویی دو محفظه برای مواد شوینده دارند یکی پیش شستشو و دیگری شستشوی طولانی،اگر ظرف‌ها زیاد کثیف نیست فقط محفظه‌ی اول را پر کنید.

اگر ظرف‌ها خیلی کثیف هستند هر دو محفظه را پر از مواد شوینده کنید و برنامه مناسب را برای ظروف با توجه به میزان کثیفی انتخاب کنید.

از مواد شوینده استاندارد و توصیه شده توسط سازنده دستگاه استفاده کنید.

نمایندگی آاگ آماده هر گونه راهنمایی و کمک به شما استفاده کنندگان ظرفشویی آاگ برای نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ می باشد.

برای دریافت ازاطلاعات کاملتر با 33123767-33123768 تماس حاصل کنید .همکاران ما پاسخگو سوالات شما عزیزان هستند.شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد درژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ , نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آ ی گ , راهنمای چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی AEG , طرز چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ


طریقه چیدن ظروف در  ماشین ظرفشویی آاگ


مقالات دیگر

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

به دنبال چه در سایت ما هستید ؟

اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت ما عنوان کنید تا ما پاسخگوی شما عزیزان باشیم و تا آنجا که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم و در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه شما، تکنسین به محل مورد نظر اعزام می­شود.

ادامه مطلب
راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب