021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ

نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی به چه صورت است؟

قبل از استفاده ازهر وسیله برقی خانگی باید نحوه درست استفاده کردن آن را از دفترچه راهنمای دستگاه یاد بگیرید. برای استفاده ازماشین ظرفشویی آاگ باید در ابتدا طریقه چیدن صحیح ظروف را آموزش ببینید . به صورتی که اگر این کار به درستی انجام نشود باعث ایجاد مشکلاتی مانند تمیز نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی و پاک نشدن کامل مواد شوینده روی ظروف می شود.

اگر نحوه چیدن ظروف درست نباشد ،بهترین دستگاه ها هم عملکرد خوبی نخواهند داشت. این احتمال وجود دارد که شما حداقل یک کار را غلط انجام داده باشید مثل : قرار دادن تعداد زیادی ظرف داخل دستگاه یا ظروف نقره و دیس‌ها را در جای نادرست چیده باشید.نحوه چیدن اشتباه ظروف در ماشین ظرفشویی و  بیش از اندازه قرار دادن ظروف در آن موجب کارکرد نادرست ماشین ظرفشویی آاگ شده که علاوه بر تمیز نکردن کامل ظروف ممکن است در آینده به خرابی دستگاه شما منجر شود .

در دفترچه راهنما تعداد و اندازه هر قسمت از سبد را در آن نوشته اند و طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی را توضیح داده اند.

نکات مهم در نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی برای شستشو:

-در ابتدا ظروف را از سمت کثیف در قسمت وسط ماشین بچینید.

-در موقع قرار دادن ظروف بین هر ظرف با ظرف دیگر باید فاصله باشد تا آب بتواند بین سطح هر ظرف به خوبی اسپری بشود.

-هرگز ازچاقو را در دستگاه برای شستن قرار ندهید ممکن است هم به دستگاه و هم در موقع در آوردن از داخل دستگاه به دست های شما آسیب برساند.

-در هنگام چیدن ظروف ظروف بزرگتر را عقب تر بچینید تا مشکلی برای حل شدن مایع شست و شو ایجاد نکند.

-در این قسمت ظروفی که دسته سیلوری دارند باید به سمت پایین چیده بشوند، به جز چاقو که به خاطر ایمنی بیشتر دسته ی آن باید بالا باشد.

-اما در مورد ظروف شیشه ای را در قسمت بالای ماشین ظرفشویی باید چیده شوند.

-ظروف دراز را در سبد بالایی بگذارید و آن ها را اگر ممکن است روی لبه قرار بدهید.

-تا جایی که ممکن است بیش از اندازه ماشین ظرف را پر نکنید، دو بار ماشین بزنید به جای اینکه آنقدر ظرف بگذارید که فضا برای رد شدن آب نباشد.

یکی از عوامل تمیز شسته شدن ظروف وجود آب گرم است. البته در بعضی از ماشین های ظرفشویی در ابتدا آب را گرم می کنند ولی برخی دیگر از آب گرم شیر آب خانه استفاده می کنند.

درصورتی که ماشین ظرفشویی نمی تواند آب را خودش از قبل گرم کند ، باید ابتدا شیر آب ظرفشویی سینک را باز کنید و بعد ماشین ظرفشویی ااگ را روشن کرده تا آب آن گرم شود.به این شکل آب وارد شده به ماشین ظرفشویی به اندازه کافی گرم است که ظرف ها تمیز شود.

طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی :

1- باید در ابتدا بشقاب ها را داخل سبد در قسمت پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید. آنها را به صورت عمودی و اوریب طوری که داخل بشقابها به طرف پایین باشد.

2-قرار دادن فنجان ها، کریستال ها و کاسه ها را با زاویه در سبد بالا بر روی شیب مهم است. به صورتی که آب و محلول شستشو به راحتی وارد و از آنها خارج شود.

3-سعی شود که ظروف پلاستیکی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی را نیز در طبقه بالا و دور از المنت حرارتی قرار دهید تا آسیب نبینند و تغییر شکل ندهند.

4- می توانید قابلمه‌ها و ماهیتابه و ظروف بزرگ را در سبد پایین قرار دهید.ظروف پخت و پز و قابلمه ها را روبه پایین و در جهت بازوی اسپری قرار دهید.

5-در مورد این وسایل باید کاملا احتیاط کرد .قاشق ، چنگال و چاقو را به صورت ایستاده و به صورت تک تک در مخزن قاشق چنگال مطابق تصویر قرار دهید . البته در سری جدید ظرفشویی ها ، طبقه ی سوم مخصوص قاشق چنگال طراحی شده است .

***توجه داشته باشید که سر قاشق چنگال و چاقو باید بیرون از سبد قاشق چنگال باشد.

6-چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی همانند لیوان و کریستال ، لیوان ها باید حتما به صورت وارونه در ماشین ظرفشویی قرار داده شود تا داخل لیوان ها آب جمع نشود . اگر لیوان در ماشین ظرفشویی به صورت وارونه قرار نگیرد ، در کارکرد کل سیستم ظرفشویی اخلال به وجود می آید .

در هر صورت این لیوان ها گلس پایه دار در طبقه دوم ظرفشویی و در جایگاه مخصوص قرار بدهید . از قرار دادن لیوان های لب پر و ترک خورده در ماشین ظرفشویی جدا خودداری نمایید.

7- در صورتی که تخته های برش و سینی های بزرگ برای قرار گرفتن در شکاف های مشخص شده برای صفحات مناسب نیستند باید آنها را در خارج از بخش پایین ماشین ظرفشویی آاگ قرار دهید.

**بهتر است که تخته های برش را در ماشین قرار ندهید زیرا حرارت به این وسایل آسیب می‌رساند.

8-اطمینان حاصل کنید که دسته‌های چرخشی و دستگاه های چرخشی به راحتی می­چرخند و هیچ مانعی برای لوله ها یا اسپری ها وجود ندارد. اگر هر یک از این موارد مانع یا مسدود شود، شستشو به خوبی صورت نمی‌پذیرد.

9-محل قرار گرفتن مواد شوینده را در قسمت پایین ماشین ظرفشویی و یا بالای درب ماشین ظرفشویی آن را  با مواد شوینده، پودر ظرفشویی، ژل ظرفشویی یا قرص ظرفشویی پر کنید.

برخی از ماشین‌های ظرفشویی دو محفظه برای مواد شوینده دارند یکی پیش شستشو و دیگری شستشوی طولانی،اگر ظرف‌ها زیاد کثیف نیست فقط محفظه‌ی اول را پر کنید.

اگر ظرف‌ها خیلی کثیف هستند هر دو محفظه را پر از مواد شوینده کنید و برنامه مناسب را برای ظروف با توجه به میزان کثیفی انتخاب کنید.

از مواد شوینده استاندارد و توصیه شده توسط سازنده دستگاه استفاده کنید.

راهنمای چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی با شرکت آریان :

نمایندگی آاگ آماده هر گونه راهنمایی و کمک به شما استفاده کنندگان ظرفشویی آاگ برای نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ می باشد.

برای دریافت ازاطلاعات کاملتر با  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس حاصل کنید .همکاران ما پاسخگو سوالات شما عزیزان هستند.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ , نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی ااگ , راهنمای چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی AEG , طرز چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ


طریقه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ


فروش لوازم یدکی جک در سایت جک شاپ - مشاوره خرید لوازم جک - آگاهی از خرید لوازم یدکی جک - توضیحات مکمل لوازم یدکی جک - قیمت مناسب لوازم یدکی جک - ضمانت بهترین کیفیت لوازم یدکی جک در بازار چراغ برق هدف اصلی جک شاپ ارتباط مستقیم مشتری و بی واسطه بودن رابطه بین مجموعه و مشتری می‌باشد لوازم وارداتی ولکس و لوازم وارداتی جک را میتوانید زیر قیمت بازار از ما بخواهید ارسال قطعات یدکی به سراسر کشور تنها با کوتاه ترین زمان لوازم یدکی جک را دیگر گران نخرید چرا که ما کف قیمت بازار برای شما درب منزل و یا تعمیرگاه میفرستیم - تنها قطعات فروشی هستیم که زیر قیمت بازار بخرید و کیفیت در بازار امکان مرجوعی جنس را برای مشتریان خود داریم چون وارد کننده لوازم جک و لوازم ولکس و لوازم لیفان و برلیانس در سراسر ایران میباشیم.

فروشگاه ایرانمهر قهاری عرضه کننده لوازم یدکی جک نظیر لوازم یدکی جک t8 و لوازم یدکی جک اس 5 و لوازم یدکی اس 3 و لوازم یدکی جک جی 5 با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو در بازار چراغ برق برای ارتباط با ما تماس بگیرید.


مزداشاپ::تهیه و توزیع لوازم یدکی مزدا و همچنین مشاوره خرید لوازم یدکی مزدا توسط کارشناسان ما - مزدا تخصص ماست جنس اصل را اصلی و با آگاهانه خریداری کنید آدرس ما بورس لوازم یدکی مزدا در چراغ برق میباشد میدان امام خمینی خیابان اکباتان پاساژ الغدیر همچنین مزدا شاپ برای رفاه مشتریان عزیز لوازم یدکی مزدا را با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و اتوبوسی در شهرستان ها ارسال می نماید.
لوازم یدکی مزدا 3 را از مزدا شاپ بخواهید،مزداشاپ تهیه و توزیع لوازم مزدا در تهران همراه با ارسال پیک در تهران و ارسال به شهرستان ها با اتوبوس و یا باربری - لوازم مزدا را اصلی و فابریکی خرید کنید و با اطمینان از قطعه خریداری شده رانندگی کنید، لوازم مزدا 3 با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق

فروشگاه ایرانمهر فروش لوازم یدکی کیا سراتو را با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت در بازار چراغ برق به فروش میرساند لوازم یدکی سراتو

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی ااگ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب