021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب

ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب

امروزه ماشین لباسشویی یکی از پر استفاده ترین وسایل برقی است و امروز کمترخانه ای را پیدا می کنید که دارای ماشین لباسشویی نباشد.اما ویژگی های لباسشویی خوب به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از عوامل مانند بهره‌وری انرژی، اندازه، ویژگی‌ها، قیمت و تصمیم‌ گیری درباره خرید یک ماشین لباسشویی درب از جلو یا لباسشویی درب از بالا است.

ویژگی های لباسشویی خوب :

اما در مورد ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب که دارای تنوع زیادی است که از آن میان میتوان انواع برنامه های شستشو، برنامه های ضد عفونی کننده و انواع تکنولوژی های ماشین لباسشویی را نام بریم.همانند رنگ و طرح، قابلیت های لباسشویی ها نیز امروزه بسیار متنوع اند. اگرچه برند ها و مدل های متفاوت هرکدام قابلیت های مخصوص به خود را نیز دارند.در نتیجه باید تمام خصوصیت یک ماشین لباسشویی خوب را برای خرید در نظر بگیریم.

در واقع ماشین های لباسشویی به دو دسته ی کلی درب از بالا و درب از جلو تقسیم می شوند که هرکدام از این دو نوع ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

در این قسمت از مقاله بهترین راهنمای خرید ماشین لباسشویی خوب درباره آن ها بیشتر توضیح می دهیم.

ماشین لباسشویی درب از بالا :

در ماشین لباسشویی درب از بالا به طور کلی ورود و خروج لباس ها از دربی که در بالای دستگاه تعبیه شده است انجام می شود. از ویژگی های این مدل می توان به مصرف کمتر آب و سرعت چرخش بالا در شستشو اشاره کرد.

ویژگی لباسشویی خوب مانند : ماشین لباسشویی درب از بالا داشتن خشک کن با سرعت بالا است که باعث سریعتر خشک شدن لباس ها می شود. از معایب مدل لباسشویی درب از بالا این است که به دلیل چرخش بسیار سریع در حین شستشو ممکن است باعث به هم پیچیدن و چروکیدگی لباس ها بشود.

ماشین لباسشویی درب از جلو :

در ماشین لباسشویی درب از جلو، شستشوی لباس از طریق انتقال به بالای مخزن آب و پرتاب به داخل آب تمیز انجام می شود.

حالا این مدل لباسشویی سروصدای کمتری در هنگام شستشو دارد. در لباسشویی درب از جلو مخزن آب کاملا پر نمی شود و فرآیند آبگیری در چندین مرحله و در صورت نیاز انجام می گیرد. بنابراین در لباسشویی درب از جلو آب کمتری مصرف می شود.

در عصر جدید استفاده از ماشین های لباسشویی درب از جلو رواج بسیار زیادی یافته است. مصرف آب کمتر توسط ماشین لباسشویی درب از جلو است که می تواند مهمترین دلیل برای انتخاب این مدل از لباسشویی باشد.

توجه به محفظه ی لباسشویی :

ویژگی انتخاب لباسشویی خوب به جنس محفظه ی دستگاه توجه داشته باشند. جنس استیل به کار گرفته شده در ساخت لباسشویی اهمیت زیادی دارد. اگر جنس استیل به کار گرفته خوب باشد بعد از مدتی استفاده کردن دچار رنگ پریدگی نمی شود و بوی نامطبوع در دستگاه ایجاد نمی شود.

اگر جنس استیل محفظه مناسب نباشد پس از مدتی استفاده کردن با لباس ها چسبندگی پیدا می کند. در این جا انتخاب لباسشویی جنس استیل به کار رفته در محفظه مهمترین اصل است .

انواع ماشین لباسشویی در بازار:

موقع خرید ماشین لباسشویی باید بدانید که چه محصولی مد نظر شما است که در اینجا به بررسی اقسام ماشین لباسشویی وانواع آن می پردازیم .

انواع ماشین لباس‌شویی:

سه نوع مختلف برای انتخاب و خرید لباس‌شویی وجود دارد:

-ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن ماشین دوقلو

-ماشین لباسشویی درب جلو و اتوماتیک

-ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی

به مصرف انرژی توجه کنید :

در اینجا توجه به مصرف انرژی دستگاه است. برچسب مصرف انرژی که توسط تولیدکنندگان برای هر محصول ارائه می شود شامل اطلاعات در مورد مصرف انرژی محصول است. دسته بندی این برچسب از حرف A تا حرف G را شامل می شود که حرف A کمترین مصرف انرژی و بیشترین بازدهی دارد.

جهت صرفه جویی در مصرف انرژی بهتر است دستگاهی را انتخاب کنند که برچسب انرژی A داشته باشد تا با صرفه جویی در مصرف انرژی هزینه ی مصرف برق خود را به راحتی کاهش دهند.

به ضمانت نامه توجه کنید :

یکی از ویژگی های لباسشویی خوب در هنگام انتخاب آن که باید توجه داشته باشید این است که دستگاه موردنظر دارای ضمانت نامه ی معتبر باشد. طبیعی است که هر چقدر مدت ضمانت نامه ی بیشتر باشد آسودگی خاطر بیشتری برای استفاده از ماشین لباسشویی خواهید داشت.

قیمت خرید ماشین لباسشویی :

مسلماً هزینه اولیه خرید لباسشویی گران‌قیمت‌تر، بیشتر خواهد بود؛ اما لباسشویی‌های گران‌تر معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

ظرفیت ماشین لباسشویی:

باید قبل از کار حتما از ظرفیت ماشین لباسشویی اطلاع داشته باشید. یک ماشین لباسشویی بر اساس میزان لباس خشکی که در یک چرخه شستشو می‌توانید در لباسشویی بریزید، برحسب کیلوگرم تعیین می‌شود.

البته این ظرفیت اسمی است و ظرفیت واقعی قدری کمتر از آنچه که بر روی آن نوشته، می‌باشد؛ بنابراین هنگام استفاده سعی کنید ماشین را بیش‌ازحد پر نکنید چراکه هم لباس‌ها به‌خوبی شسته نمی‌شوند و هم مصرف انرژی لباسشویی شما بالا می‌رود

برنامه های ماشین لباسشویی:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی برنامه های متنوع تر در انواع برندهای ماشین لباسشویی وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا بهترین برنامه را مطابق با البسه مناسب انتخاب نموده و نتیجه بهتری را بدست آورید. در بعضی از دستگاههای جدید علاوه بر برنامه های از پیش تعیین شده به کاربراین امکان را می دهد که بسته به سلیقه خود برنامه ای را برای شستشو تنظیم نماید.

از دیگر ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب :

-تسمه‌ای یا بدون تسمه

-نمایشگر دیجیتال

-ستاره‌ی انرژی

-سرعت گردش خشک‌کن

-کنترل حرارت آب

-بخار)

-اتصال وای‌فای

-محفظه‌ی استیل ضدزنگ

-گواهی NSF و برچسب انرژی

-اهمیت گارانتی

البته این ها تعدادی از ویژگی های لباسشویی آاگ  بود که می توان برای انتخاب لباسشویی در نظر گرفت .

میتوان گفت که حتما باید به این موارد نیز توجه کنید با وجود نوع ماشین لباسشویی، به کاربرد های دیگر لباسشویی مانند :کاربرد سطح آب برای لباسشویی های کوچک، متوسط و بزرگ، دکمه‌ای برای تنظیم چرخش کم درام برای کم کردن چین و چروک لباس، برنامه‌های شستشو مختلف، بخار، شستشوی اضافی و غیره است .این موارد که در بالا ذکر کردیم می توان از مهمترین  ویژگی های لباسشویی باشد

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برای خرید ماشین لباسشویی ااگ با بهترین کیفیت و درتنوع در برنامه ها ، تنوع در رنگ ، اندازه و ابعاد و قیمت مناسب می توانید با گروه ااگ برتر تماس بگیرید. 

 

برچسب ها :
ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب ( آاگ) , راهنمای خرید ماشین لباسشویی خوب ( ااگ ) , نکاتی در هنگام خرید ماشین لباسشویی خوب ( AEG)


ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب